Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Logo


maj46x

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to powiem tak: nie ważne jakie logo, ważne jaki klub <bmw_3> ale zmiana loga mogła by przynieść inne skutki - np. wszędzie logo mogłoby być takie samo (koszulki, kalendarze, bannery, flagi, plakaty, ulotki, kubki, kieliszki, smyczki, itp.) bo tak to jest trochę rozrzucone, na koszulce mam co innego, na kalendarzu jeszcze coś o kubku nie wspominając :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że na auta lepiej się prezentują nalepki poziome niż pionowe :) no chyba że ktoś sobie nalepi na maskę i na drzwi w dużym formacie :D:Dp pomyślę coś, ale wg mnie logo Basi wpasowane w herb Wrocławia jest wporządku :D (taka nalepka żeby była, że kolory są metaliczne...mmm ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Tak czytam z zaciekawieniem jak to sie na naszych oczach logo klubowe zmienia bmw_beer

Bardzo fajnie ze macie pomysły ale mysle ze narazie nie bedziemy niczego zmieniac

logo jakie jest kazdy widzi :wink:

Trudno jednocześnie zaadaptowac logo ktore mamy na fladze do wydruku na smycze itd itp

W tym sezonie koszulki bedziemy zamawiali własnie z takim samym nadrukiem jaki jest

na kubkach i fladze własnie w celu ujednolicenia nadruków :wink:

Mysle ze warto załozyc oddzielny temat gdzie bedzie mozna wrzucac swoje prace

zarówno propozycje nadruków , ulotek , plakatów , tapet na pulpit itd itp bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie szczerze, że we wrocławiu byłem raz w życiu (ale to sie zmieni :mrgreen: ) a co do zmian w logo, to jeśli miał bym sie podpisać pod propozycją, to proponował bym ewentualnie logo na tle konturów RP, co by pokazać, że łączą się tu ludzie z całego kraju <bmw_2> widziałem na forum Wrocław i okolice, ale też: Kraków, Warszawe, Toruń, Gdynie, itd. dla ego na tle RP proponuje happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...