Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


tylne lampy do e36 coupe


SYMECEKe36coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje kupić tylne lampy z białym kierunkiem do e36 coupe.

Co sądzicie o lampach z tej aukcji

http://moto.allegro.pl/item555229120_bmw_e36_coupe_cabrio_lampa_lampy_tylne_red_white.html

Miał ktoś styczność z tymi zamiennikami? jak jest z ich jakością??

Lepiej kupić nieoryginalne a nowe jak na powyższej aukcji , czy może szukać oryginalnych używek , które są nawet droższe.??

pozdro <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według najlepsze lampy do e36 jakie są, osobiście mam takie oryginalne, a co do tych lamp z aukcji co prawda nie ma podanego producenta , ale myślę że są ok. Najważniejsze żeby miały homologacje bo po za tym od oryginału różnią się jedynie znaczkiem kto wyprodukował, a według mnie to nie najważniejsze w tym przypadku bo z tego się "nie strzela" <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj oryginałów - już nie jeden płakał po kupnie nówek zamienników... co prawda trudniej Ci będzie je znaleźć, ale warto być cierpliwym... nie bez powodu używane oryginały kosztują częściej więcej niż nowe zamienniki i schodzą na pniu jak się pojawiają na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mialem zamienniki w swojej e36 coupe, wlkasnie takie, red/white. Nie narzekalem, chociaz uszczelka miedzy lampa a karoseria nie byla idealnie dopasowana. Ale ogolnie wszystko bylo ok.

[ Dodano: 28 Marzec 09, 13:22 ]

Tylko pamietaj, ze sa dwa rodzaje tych red/white. Jeden to jest gdzie masz juz w srodku wbudowany pomaranczowy klosz na zarowke (przebija sie to przez lampe i wyglada moim zdaniem jak kupa. Oczywiscie przepraszam za wyrazenie :) ), a drugi rodzaj to jest ten bez klosza, tylko wtedy jest wymagana pomaranczowa zarowka do migacza. Zdecydowanie polecam te druga opcje, bez tego kolsza pomaranczowego na migacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie CLEAR Red-white (pol na pol bialo czerwone) I tez dalem za nie 250zl i od ponad roku nie moge zlego slowa powiedziec.Nie parują,nie dostaje sie do nich woda i dalej swieca mocnym wyraznym swiatlem (mam na mysli ze barwa swiatla nie płowieje) Tak ze ja moge polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emar :|

Co do tematu głównego,akurat tylne lampy nie powinny sprawiać żadnych problemów. Osobiście kupiłbym podróbki,mimo że to POLCAR,ale po co wydawać dwa razy tyle kasy jak i tak 99% procent ludzi nie będzie widziało ŻADNEJ różnicy na aucie. Tak jak pisał woz dobrze żebyś znalazł takie bez wkładki pomarańczowej w środku,wtedy kupujesz żarókę UWAGA - chromowaną i efekt świetny. Jak nie świecą kierunki lampa jest biał,jak mrugają jest pomarańczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emar, nie kupuj tego! Ogolnie lexus look na bmw to jest dla mnie jeden z najwiekszych kasztanow :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lamp. Jeśli dostaje się do środka woda... wyciągnij lamp rozwarstw je osusz na maxa złóż z powrotem i wszelkie szparki zalej klejem do klejenia plastiku jest taki "na ciepło" maszynka kosztuje chyba 15 zl plus wkładki kleju jakieś 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...