Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E46]Dziwne Buczenie/Sanie powietrza przy starcie (Zimny)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szybkie pytanko:

Podczas odpalania silnika słyszę z pod maski dziwne buczenie/snaie powietrza, słyszą to tylko jaka jest zimny silnik, ten efekt jest słyszalny około 1 Minuty, gdy zacznę jazdę przed przestaniem tego buczenia autko jest słabe i strasznie głośne. Zaglądając pod maskę i przyciskając tą cześć od góry (Foto opisane 2) efekt ustaje ale tylko jak go przytrzymam. Tak autko chula normalnie pez problemu, brak jest wachań obrotomoerza w spoczynku, normalnie pali, bez problemu przyspiesza...

Mechaniki wymieniał mi filer oleju, uszczelkę oraz usuną wyciek oleju właśnie z pod obszaru korpusa gdzie jest instalowany filtr oleju (Foto opis 1). Mechanik wyjaśnił mi ze od powiesza olej i przestanie w końcu a po naprawie już jest 2.5 miesiąca, przejechałem z PL do UK oraz jazda na mięsnie … jakiś 1.5tys.mil już zrobiłem i dalej tak jest…

Kiedyś mi pokazywało kontrolkę o nie prawidłowy spalaniu (ale to było po powrocie z PL do UK gdzie mieszałem paliwo i po wlaniu do baku środek czyszczący kontrolka znikła)

Dodam jeszcze ze miałem problem, bo nie wymienili mi oleju tylko zrestartowali komputer i tak pojechałem do PL z UK w Polsce przeszedł generalny remont, pisałem na forum:

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics19/chcieli-mnie-chyba-zabic-czy-isc-na-policje-vt10425.htm

FOTO:

161067_img0236dm8.jpg

Co jest nie tak z tym autkiem czy tak ma być raczej nie (Oraz coś mi sie zdaje że dzwiek silnika już jest inny/głosny) Martywi mnie to troszkę?(BMW 318i, 2000, 1.9Be, E46)

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...