Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No ceny są spore,bo to artysta jest poważnie. Gość potrafi namalować wszystko,jak chcesz to podjadę do niego i spytam ile by chciał za taką robotę. Ale używa najlepszych lakierów i daje na to gwarancję. Pamiętam jak zmalował maskę od jakiegoś auta i na niej chyba nagą kobietę(mega dokładnie) to 1200zł chciał za to. Ale jak motocyklowe części to mniejsza powierzchnia,pewnie taniej. Zależy też co sobie wymyślisz,bo jeśli to ma być jak zdjęcia to zajmie mu dużo czasu,ale jak płomienie,jakieś takie zwykłe wzorki to machnie szybko i tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło by właściwie o nic specjalnie wyszukanego czy skomplikowanego. Namalowanie czegoś a`la pajęczyna , cos jak na fotce poniżej. Powierzchnia nie jest duża , motocykl to zwykły naked. Oczywiście wszystkie elementy dostarczam zdjęte. Jak mówiłem ja zielony jestem i gdybys mógł gościa zapytać to bede wdzięczny.

wzr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobry ale wiem ze jest w radwanicach za wrocławiem droga wrocław oława

[ Dodano: 8 Marzec 09, 10:04 ]

za pomalowanie piorunow burzy dookoła bmw coupe powiedział od 2000 do 3000 tysi.Wskład tego wchodziło przygotowanie powierzchni,lakier podkład ,wzor no i lakier bezbarwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Chyba miało być motoplastyka ;)

P.S. Facet pewnie więcej się nie pojawi bo dopiero się zarejestrował i spędził na forum niecałe 5 minut. Więc to czysta autoreklama. Ale jedno trzeba przyznać - na podanej stronie, w galerii są takie prace, że zapierają dech w piersiach...Naprawdę warto tam zajrzeć.

www.motoplastyka.pl

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...