Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zabezpieczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

Zasatanawiałem się nad takim ciekawym elektrozaworem ET-3 montowanym na przewodzie paliwowym. Ciekaw jestem waszych opinni na ten temat. Widzę ze mozna to fajnie ukryc i taki amator cudzej wlasnosci mial by chyba nie lada problem z tym zabezpieczeniem jezeli go zamontujemy gdzies pod budą.

A moje zainteresowanie nim wynika z ciekawej hisorii ktora mialem ostatnio. Dalem autko do mechanika i zapomnialem mu zdjac zabezpieczenie wiec wracam do niego patrze a auto juz sie robi. Zdziwiony pytam czy go wepchal do garazu a on ze nie ze takie zabezpieczenia to pikuś :shock:

Dodam ze zrobione bylo zajebiscie ze sterownikiem z bezpiecznikiem, ukryte, przelacznik w trudno dostepnym miejscu

Więc mysle ze jak ten zawor umiescic pod buda nikt w nim nie pomajstruje a dla utrudnienia jeszcze lepiej przelacznik ukryc !!

A tu link do zaworu :

http://moto.allegro.pl/item576681071_elektrozawor_do_odciecie_paliwa_et3_i_zawor_fv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 zabezpieczenia (na skrzyni, przełącznik od paliwa [ukryty] i to co trzeba dwie śrubki nacisnąć by zamknąć obwód - też ukryte).

Dawałem auto do warsztatu i ten sam problem, zapomniałem powiedzieć jak to rozłączyć więc dzwonie do mechanika a on mi na to że spoko to banał dla niego... Więc nie powiedziałem, mija parę h i dzwoni do mnie żebym przyjechał i to odpalił bo on już nie ma siły :P pchał auto na podnośnik hehe nie chciał się przyznać że nie dał rady :P

Takie zabezpieczenia (przynajmniej ukryte przełączniki) często są znane przez wielu ludzi (wystarczy że raz je ktoś miał i wie o co chodzi ;) ). Najlepsze patenty są najmniej znane ze względu żeby tego nie rozpowiadać. Wiadomo lepiej mieć to co pokazałeś nam niż nie mieć :) - jestem za <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...