Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mam e30 318i m40 wczoraj kupiłem e30 320 m20 kupiłem ją ją za grosze jeżdzi i wszystko z nią ok tylko buda pordzewiała i podłoga tez w ciężkim stanie chciałbym przeżucic ten silnik do swojej e30 ale niewiem czy to sie opłąca tracic czas?? i czy to trudne jest az tak jak to mówią??.szkoda mi tego silnika 2.0 jest po remoncie i nigdy nie jezdził na gazie kompresje ma bdb po 11 na każdym cylindrze nie zalany olejem ani nic. jakie macie zdanie na ten temat?? pytanie_bmw pytanie_bmw pytanie_bmw pytanie_bmw pytanie_bmw pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam e30 318i m40 wczoraj kupiłem e30 320 m20 kupiłem ją ją za grosze jeżdzi i wszystko z nią ok tylko buda pordzewiała i podłoga tez w ciężkim stanie chciałbym przeżucic ten silnik do swojej e30 ale niewiem czy to sie opłąca tracic czas?? i czy to trudne jest az tak jak to mówią??.szkoda mi tego silnika 2.0 jest po remoncie i nigdy nie jezdził na gazie kompresje ma bdb po 11 na każdym cylindrze nie zalany olejem ani nic. jakie macie zdanie na ten temat?? pytanie_bmw pytanie_bmw pytanie_bmw pytanie_bmw pytanie_bmw pytanie_bmw

jak masz pojecie to przekładaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ekonomicznie to nieuzasadnione bo tylko parę kucy więcej a spalanie sporo wzrośnie

to ja bym przełożył. Zresztą zrozumiesz jak podczas jazdy posłuchasz 6 cylindrów tuż przed odcięciem :mrgreen: 4 cylindry nie brzmi już tak jak 6. A chyba po to kupiłeś <bmw> żeby mieć fun z jazdy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w przekładaniu <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mają racje ja też bym przełożył bo sam w swojej e30 zmieniłem silniczek z 2.0 m 20 na 2.5 24v na podwójnym vanosie ,a co do twojej jak tamta druga też jest zgnita bejca to najpierw zrób blacharke a pózniej silniczek tylko wtedy to zajmie troszku czasu tobie i oprórzni portfelik 8) :wink <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ta m40 jest zdrowa i dlatego mysle ze chyba warto sie pobawic ojciec ma warsztat troche dłubie w mechanice mam podnosnik cały sprzęt potrzebny do swapa,i co najwazniejsze mam drugie autko jak bym postamił swoje beemki na warsztacie;D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takie spalanie miałem w audi 2.3 l automat!! smigałem czymś takim bez prawka ojciec mi kupił na 17 urodziny;D:D ona miała wydmuchaną uszczelke pod kolektorem ssącym tak mi sie wydaje pływała na obrotach pomiedzy 1000-1700, wymieniałem silniczek krokowy i dalej to samo;D"D ale depniecie miała nią pojechałem pierwszy raz 220km/h ;D:D;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...