Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E34 530i POMOCY !!!!!


przemo_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. znalazłem dzisjaj ładne BMw E34 ... tylko pytanie do was. co sądzicie o silniku 3.0i ( rzedowe 6 ) ?? silnik jest troszke pozmieniany... cały sportowy układ wydechwy. sportowy filtr oraz jakies zmiany w silniku. auto legitymuje sie moca 275 KM....sioniczek wygląda super.. zadnych wycieków...chodzi równo a przy zapalonym silniku po odkręceniu korka wlewu oleju silnik zaczyna chodzic nie równo czyli jest to dobry objaw o ile sie nie myle ?? słyszałem ze to 3.0 pali mniej od 2.5 24V...tylko nie wiem jak z awaryjnościa itp....cena wydaje mi sie promocyjna... auto wyposarzone jest praktycznie we wszystko... łacznie z elektronicznymi fotelami klima komputerem pokładowym i tempomatem. wszystko sprawne... do pościagania z niego sa tylko jakies wieśniackie spojlery oraz przepiekna lotka na klapie ( nie wie kto wpadł na pamysł żeby ja tam wsadzic.... dodaje pare fote... cena to 5000zł... co o tym sądzicie ?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Po pierwsze czemu wrzuciłes ten temat do działu Buma Design ??

auto legitymuje sie moca 275 KM
silniku 3.0i ( rzedowe 6 )
słyszałem ze to 3.0 pali mniej od 2.5 24V
silnik jest troszke pozmieniany... cały sportowy układ wydechwy. sportowy filtr oraz jakies zmiany w silniku

A to juz nawet ciezko dramatem nazwac ... jakas totalna masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto legitymuje sie moca 275 KM

a niby skąd się tam zrobiło 275 KM?? może jakiś wykres z hamowni? Z tego co ja się orientuję to 3.0 R6 ma bodajże 218 koni

słyszałem ze to 3.0 pali mniej od 2.5 24V

ze spalaniem w trasie może i być na korzyść 3,0 , ale w mieście już chyba tak różowo nie będzie... Najlepiej niech się wypowie Mordulec on ma 730 V8 :twisted:

a co do kupna tego auta to ja bym sobie darował nie wydaje mi się żeby ktoś oddawał zdrowe e34 w cenie 5000zł, jak dla mnie to za ta cenę można sobie kupić jedynie dobrą skarbonkę do wkładania kasy :evil:

lepiej pooszczędzać i kupić coś zadbanego i cieszyć się z jazdy a denerwować się ze ciągle trzeba kasę na coś wykładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu dał fakture z niemieckiej firmy tuningowej która robiła silnik na 2000euro. facet sprzedaje je z powodu zabranego prawka za jade po poaku . potrzebuje na kare 4500zł wiec dlatego z chce ja za tyle oddac.sam mówił ze trudno jest mu sie z nia rozstac ale musi ja oddać szybko.daje do tego oryginale zderzaki itp... bo na tych auto nie wyglada wedłóg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
3.0 R6 ma bodajże 218 koni

raczej 188 wg katalogu

wrzuciłem temat tutaj o tak naprawde temat nadawał sie do paru działów

No raczej srednio sie nadaje tutaj bo to dział gdzie prezentuje sie własne auta

a Ty nie wiem czy pytasz co o tym myslimy czy o co biega z tym autem ...

CO w tym jest niby masakra ??

Masakra to ten tekst opisujący auto , typowo zaciemniający obraz chyba nawet Woz

sie specjalizuje w wyszukiwaniu takiej kpiny z potencjalnego kupca gdzie

własciciel wypisuje cuda wianki , głowica + doloty , 275KM z 3 litrowej R6tki to

jest ta M A S A K R A - powiedz mi jeszcze ze w to uwierzyłes :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
pokazuje mi fakture

Wiesz fakture to ja Ci moge nawet na czołg wystawic tylko co to zmienia

Słyszałes o czyms takim jak hamownia i wykres z hamownii ...

wsiadam w auto i wyprzedza ono BMW e46 330D ( 204 )

Ścigałes sie tym czyms z 330D ?? czy tylko wlasciciel Ci tak powiedział ??

i raczej nie trudno w to uwierzyć

widze jestes człowiekiem WIELKIE WIARY

Proponuje poczytac o tuningu silników wolnossących i o możliwych przyrostach mocy

bez uturbiania auta , wtedy sam sie przekonasz ze te 275KM to total sciema

chodzbys tam nie wiem jak ostre wałki powsadzał i jakie inne cuda na dolocie porobił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie tak ostro. Trzeba pomagać nie :wink:

a niby skąd się tam zrobiło 275 KM?? może jakiś wykres z hamowni? Z tego co ja się orientuję to 3.0 R6 ma bodajże 218 koni

Też się słabo orientujesz, 218kM a właściwie 211kM było w 3,5l. 3,0 miało 188kM:

http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M30 :mrgreen:

A tak właściwie to nie właściwy dział. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisze ze wsiadłem to raczej nie była to opowiasc właściciela. przyjachałem tym " czyms " 330D z moim znajomym iscigalismy sie po długiej. został o 2 długości auta za mna wiec to chyba jest dosc głeboka wiara. nie rozumiem po co to jechanie od samego początku ?? po za tym to forum jest chyba od tego zeby w jakis sposób doradzić a nie od samego wescia odrazu jechac i mówic ze masakra itp.. to nie na tym chyba polega ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
nie rozumiem po co to jechanie od samego początku

A w którym momencie zostałes pojechany ??

przyjachałem tym " czyms " 330D z moim znajomym iscigalismy sie po długiej. został o 2 długości auta

To w takim razie , jak to taki scigacz i objezdza 330D to ja bym sie nie zastanawiał

i brał to auto.

po za tym to forum jest chyba od tego zeby w jakis sposób doradzić

Moją intencją było wyprowadzic Cie z błędu ze ta furmanka ma 275KM w które

dalej nie wierze ... chyba ze 3.0 R6 to tylko w dowodzie figuruje

a nie od samego wescia odrazu jechac i mówic ze masakra itp.. to nie na tym chyba polega ??

Wrzuciłes furaka do oceny po opisie i fotach to je oceniłem , sory ale z beemkami

mam do czynienia juz od dłuzszego czasu o różnych cudownych "tuningach" za

2tys euro słyszałem ale jakos nikt z tych sprzedających nie potrafił przedstawic

wykresu z hamowni , stad mój sceptycyzm do tego auta .... a nie do Ciebie bmw_beer

Wrzuciłes ogłoszenie -> odpowiedziałem co o tym mysle , ale nie bierz tego co mysle

o aucie do Siebie bo to tylko moja subiektywna opinia bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma sprwy może ja to żle odebrałem ;) tez mam do czynienia z BMW od małego praktycznie ale nie miałem do czynienia z 3.0 i ... sam mem pod momem 520 i 525 :))) wiec chciałem zaczerpnac opini... też nie wrzyłem w te 275 koni az nie wsiadłem do niego... tak naprawde nie wie skad sie wzieło tyle mocy.. podjechał bym do zanjomego w jetronicu na hamownie ale chłopaki maja ja w przebudowie;/ jutro jeszcze jade ja dokładnie ogladnoc na kanale itp bo dziiaj taki snieg padał że nie szło jej ogladnąc..rzeczywiście temat troszke nie ten.. nie pomyslałem do końca nad działem. ale az tak śle chyba nie trafiłem ??:P:P dzieki za kilka raz <bmw_2> bmw_beer

[ Dodano: 19 Marzec 09, 23:05 ]

WIem że fura wyglada wiesniacko ale po ściagnięciu tego M alegrowego pakietu i skrzydła od samolotu z tylnej klapy powinno wygladac całkiem całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmowcow. Daj soboie spokoj z tym zlomem, bo mowisz o 5000zl, ale uwierz mi, ze dolozysz drugie tyle tylko na to zeby samochod chodzil. Aha, tak apropos, 218 kucykow to owszem, miala 530 Kolego, ale V8, a nie rzedowa 6. Zasada jest prosta - jak koles ci wciska scieme, ze ze 188km zrobil 275, to od razu omijaj go szerokim lukiem bo jest to raczej pewne, ze 95% tego co mowi to jeden wielkik kit. Z wolnossacego silnika uzyskasz jakies max +20%, ale to juz calosc, czyli prohgram, kolektory ssace, wydechowe, uklad, filtry. I Przemo naprawde, tak jak Mordulec napisal, nie bierz tego do siebie to co piszemy, staramy sie doradzic. Jak widzimy jakas ruine na kolkach to podzielimy sie z Toba naszymi uwagami. Zreszta, zerknij sobie na to:

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics23/kolejny-sie-znalazl-hehe-vt10951.htm

Takich ogloszen jak Twoja jest multum. Ze oczywiscie samochod ma milion gazylion koni i wogole, stan super hiper, przebieg zerowy. Srata tata, tylko jak napisalem do jednego kolesia z konkretnym pytaniem jakim cudem ozyskal te moc to jakos odpowiedzi nie otrzymalem, dziwne..

Powodzenia w szukaniu innego, ladnego egzemplarza! <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten samochód za 5000zł to żadna okazja, tylko totalna mina...

fajnie, że jesteś świadom, że te dokładki (pewnie wkrętami poprzykręcane) to totalna wiocha...

wiem wiem, o gustach się nie dyskutuje - sam wyznawałem taką zasadę - ale to jest lekkie przegięcie,

poza tym 275KM, hehe, nie wiem jakie masz pojęcie o mechanice i technologii silnikowej, ale ten kto sprzedaje to auto nie ma zielone o tym pojęcia... :lol:

może weź zapytaj się gościa co takiego zmienił w tym silniku, bo ja też chcę 90KM więcej :party: , ewentualnie poradź mu aby zmienił swoje lekarstwa bo te nic nie dają

przepraszam jeśli cię uraziłem, ...pozdro <bmw_1>

[ Dodano: 20 Marzec 09, 16:20 ]

:idea: na zdjęciu (AVATAR) masz ładną e34, a chcesz przesiąść się do takiego złoma, dlaczego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem to dokładnie sprawdzić. auto jest całe przegnie od spodu.. rozsypie się niedługo;/ rezygnuje z tego zakupu... raczej ze to wiocha.. wstydziłem sie tym na ulice wyjechac:P:P No czarna sie robi właśnie ta co przy nazwie profilu na foto jest :))) generalnie w tym aucie zależało mi na wyposażeniu felgah i silniku ale to jest jednak totajny złom.. który co prada zapierdziela jak głupi ale ten silnik szybko skończy swoja kariere... dzieki za rady sam byłem juz dzisiaj przekonany zeby tego nie brac i utwierdziliście mnie w tym:)) pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo bierz ją w ciemno.Masz juz spojlery i pełnoprofesjonalny spojler z tyłu.Przemalujesz ja tylko na żólto-niebiesko-czerwono i możesz założyc klub "Szybcy i wściekli młodzieńcy"... <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> Żart oczywiście.Daj spokój.To kolejny przykład wiejsckiego tuningu.Masz rację...styd wyjechac tym na ulicę.Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najmniej takich szalonych pomysłów.

[ Dodano: 20 Marzec 09, 19:54 ]

Ale widzę plus w tym temacie.Mamy materiały zdjęciowe do innego wątku...http://www.forum.maxbimmer.pl/topics27/wiejski-tuning-vt4004,60.htm

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh dokładnie Seba :P jak nia jechaliśmy to kaptury na głowe pozakładalismy zeby nikt z teamu nas nie widział:P:P ale gościu który ja sprzedawał kupił sobie Cali gówno wiec jest juz w swoim zywiole :D:Ddo zakupu zaciągneło mnie wyposazenie felgi oraz silnik... ale reszta nadaje sie do kosza... body kit jest przepiękny:D tak jak juz wyżej ktos pisał był zamontowany na nity :mrgreen: jesli by się rozpędziła do 200km/h to wszystko by raczej odpadło:D zakładam do mojej 2.5 24V i bede dopiero cos robił z silnikiem... narazie zakupiłem nowy olej wszystkie filtry i uszczelki. potem zajme sie wyciaganiem z silnika mocy.. ale najpier trzeba go doprowadzic do igiełki zeby zaczaj jakie kolwiek modyfikacje :) zostaje jednak przy czarnej i zajme sie nią od podstaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legitymuje sie moca 275 KM

patrząc na zestaw spoilerów to ja bez wydruku z hamowni wierze w te konie :lol:

zastanawia mnie jeszcze czy one celowo nie zostały pomalowane pod kolor??

kupuj to auto w ciemno będziesz siał postrach na ulicach Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...