Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e39] Komfort na 17.....


maj46x

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam u siebie oponki 245/45/17 na obu osiach i komfort jest tragiczny....poza tym wychodzi mi stosunkowo duże spalanie.... zawieszenie mam całe wymienione, mimo to bardzo tłucze na wszystkich nierównościach - czy to może wina tego, że jest to shadowline? (czy to ma jakiś związek). Czy jeśli wymienię oponki na powiedzmy 215/50(55)/17, to komfort się podniesie? :) Niestety muszę na uczelnię dojeżdżać ul. Wyszyńskiego a tam jest taka tragedia.....że mnie szlag trafia jak jadę po tej kostce albo kostka - asfalt 30cm - kostka... . No chyba, żeby założyć 16... ale moje felgi mi się podobają... mam wprawdzie jeszcze 15" na zimówkach, ale zrobiłem w photoshopie jak będzie wyglądać no i mnie nie rusza jakoś....

8ecbbc6f046098c8med.jpg

coś poradzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na feldze od środka powinien być opis np. 7J (u ciebie na bank więcej). Jak to podasz to jakiś spec ( :) ) powie ile możesz dać najmniej i czy 215 wejdzie. Ja się za dobrze na tym nie znam i nie chce czegoś głupiego napisać ;)

Poszukaj może na necie takich felg jak ty masz i może będzie opis ile ona ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisz ET i obok 5 ?

Ja mam u siebie tak tylko, że za ET jest 0. Pomyślałem, że mam ET oryginalne do tego modelu (czyli 35) a + 0 informuje właśnie o tym. Ale to moja teoria ;)

ET 0??????? poszukaj albo np ET35 albo E35...

a sprawdzales cisnienie w oponach ?

zakladaj 225/55 troche balon, felge masz raczej nie wieksza niz 8-9"

pozdr

Ale Panowie. Opona 245/45 to wcale nie taka niska! Pierw zrob to co Kosa pisze, upewnij sie ze cisnienie w oponach sie zgadza. Ustaw na minimalne, zeby bylo jak najbardziej miekkie (tabliczka informacyjna bedzie w drzwiach kierowcy lub na klapie wlewu paliwa). Ja mam u siebie 245/40 z tylu i 215/45 z przodu i nie jest tak zle. Jesli chcesz to wpadnij do mnie, tez jestem z Wrocka. Tez mam 17, rozmiar w miare podobny, co prawda e34 ale tez touring i shadow. Powinno byc twardsze u mnie. jezeli byloby gorzej u Ciebie, to wina nie lezy po stronie opon/felg.

[ Dodano: 9 Kwiecień 09, 11:54 ]

...no i nie mowiac o tym, ze troche szkoda robic balon z siedemnastki, szczegolnie jesli jest jeszcze ladna do tego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne jest to, ze np ET nie jest fabrycznie napisane, tylko jakby wprasowane oddzielnie. Wszystkie felgi jakie widzialem mialy wszystkie oznaczenia, szerokosc, srednica, odsadzenie, fabrycznie zaznaczone (czyli np dokladnie tak samo napisane jak ET itd). Nie wiem, moze szukam jakiejs teorii poniewaz nigdy wczesniej nie spotkalem sie z oznaczeniem ET0. Nawet jesli felga jest fabryczna, to pisze np ET26, a nie 0.. :shock: :shock: :shock: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...