Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e39] Komfort na 17.....


maj46x

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz mi, jak wygladaja na e36? Sa do srodka, czy bardziej na zewnatrz? Jesli mozesz to daj pare fotek tych felg na samochodzie :)

[ Dodano: 9 Kwiecień 09, 16:45 ]

AWV, nikt nie mowil, ze zmyslasz. Po prostu bylem ciekaw jak wogole prezentuje sie taki ET, bo po raz pierwszy wogole slysze o takim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi, jak wygladaja na e36? Sa do srodka, czy bardziej na zewnatrz? Jesli mozesz to daj pare fotek tych felg na samochodzie :)

[ Dodano: 9 Kwiecień 09, 16:45 ]

AWV, nikt nie mowil, ze zmyslasz. Po prostu bylem ciekaw jak wogole prezentuje sie taki ET, bo po raz pierwszy wogole slysze o takim :wink:

Ja wam powiem koledzy tylko tyle, w moim e36 cabrio mam felgi 17 235/40 i komfort jazdy jak w taczce na budowie po wrocku....od przejazdow, torow kolejowych, brukow i dziur: PEKNIETA LAPMA (KLOSZ LEWY PRZOD), na podwalu wypad mi z zaczepow halogen i sie rozjeb.....o ziemie. Auto wyglada swietnie, ale o jezdzeniu mozezsz zapomniec...mysle nad jakas zmiania bo o nie ma sensu, tylko auto sie katuje niepotrzebnie...niestety do niemieckich drog nam jeszcze daleko:/ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja mam samą piątkę napisaną, ale z tego co widzę, to te oznaczenia są gdzieś głębiej tak? no ale na oko opona wystaje po cm z kazdej strony, czyli jest ok 2cm szersza od felgi, czyli mogę te 2 cm oponki węższe założyć. o mi tam że lekko balon - opona ma spełniać swoją funkcję - nie zamierzam robic zawieszenia po paru miesiącach ponownie :)

cisnienie na obu osiach 2,9 - jak miałem 2,2 to jezdziło tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z tymi oznaczeniami na tych felgach nie tak ,jakby je ktoś sam numeratorem nabijał i to jeszcze taki co się na tym niezna - na 17stkach to ty raczej komfortu we wrocku nie zaznasz :D im wyższe tym będzie lepszy komfort ale gorszy efekt wizualny niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woz, fot właśnie nie mam mam tylko jedno. Chyba będę auto sprzedawał jednak na nich więc fotki porobię i pokaże wam. Ale fela nie wystawała za auto nic a nic, była chyba na równi a może nawet leciutko w głąb.

Na razie tylko ta:

Ja też sądzę, że 215 do 5er to trochę mało. Osobiście wkładałbym 225 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byla na allegro ostatnio jakos? 2,5 litra, 198KM czy tam cos podobnego? Ladna furka. Czekam az zona zadrapie swoja tigre do konca (dopiero co zdala prawko a wiecie jak jest z pierwszym samochodem. Jest po to, aby zaliczyl wszystkie slupki, krawezniki, sciany i ploty od parkowania po to, aby nastepne samochody juz tego nie musialy przezywac..), a potrem czas kombinowac zeby przesiadla sie na porzadna marke <bmw_1> Myslalem wlasnie nad jakims e36 compactem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byla na allegro ostatnio jakos? 2,5 litra, 198KM czy tam cos podobnego?

była była, 7 miesięcy temu (albo i więcej) :) i jeździła ją babka (pól niemka pól polka hehe)

Nie chciałem pisać że ma 198KM bo bez papierka to dziwnie wygląda (a żałuję okropnie że zapomniałem od niej tego zabrać :( ehhh mądry Polak po szkodzie )

Ale nie zmieniajmy tematu, pytałem się kolesia czy pamięta jak były felgi na tym ET (0) i powiedział mi że były na pewno na równi (może minimalnie w głąb ale to 0,5cm max).

Więc wydaje mi się że mam ET35 na 90% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś poradzicie? :)

Ja wrzuciłem do siebie 17" na takim profilo, 225 i ściągnąłem tego samego dnia ;D

zostanę przy 16" ;)

jak chcesz kupić takie:

666-3.jpg

to służę namiarem na gościa który ma 8 sztuk takich, można sobie wybrać co ładniejsze, chciał 1000 PLN za komplet (16") ofkorz oryginalne fele bmw, widziałem je na własne oczy, specjalnie nie ma się czego czepić - nie są idealne ale też niewiele im brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...