Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


>>TUNINGOWISKO 2009 WROCŁAW<<


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe :mrgreen: a jakiż to śliczniusi compaccik na pierwszym planie... ciekawe czyj? :mrgreen:

Młoda stwierdziła,że to jakiejś sympatycznej,uśmiechniętej dziewczyny która taka w porządku była :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :mrgreen: a jakiż to śliczniusi compaccik na pierwszym planie... ciekawe czyj? :mrgreen:

Młoda stwierdziła,że to jakiejś sympatycznej,uśmiechniętej dziewczyny która taka w porządku była :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hehe i vice versa :mrgreen: pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolor:P

ja zgubiłam 10 piw! :mrgreen: 1 redd's, 6-cio pak carlsberga i 3 desperadosy <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

hahaha mnie zginęło 12 Piastów, jedna Finlandia i wino... Finlandie znalazłem na mapie na póónoc od PL, co do reszty nie mam pojęcia gdzie jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha mnie zginęło 12 Piastów, jedna Finlandia i wino... Finlandie znalazłem na mapie na póónoc od PL, co do reszty nie mam pojęcia gdzie jest :mrgreen:

hehee... winem poraczyłeś mnie i koleżanki jak się moje skończyło ale wiem że tylko zaczęłyśmy je pić... :mrgreen: co z resztą to nie wiem pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zrzucamy się na klubowy alkomat?? :mrgreen:

Właśnie gadaliśmy na ten temat z Mordulcem... Może żeby nie rozprawiać na ten temat tutaj założe nowy temat. I wtedy coś się ustali, zrobi liste chętnych do składkii.

hehee... winem poraczyłeś mnie i koleżanki jak się moje skończyło ale wiem że tylko zaczęłyśmy je pić... co z resztą to nie wiem

tak, tak pamiętam i to tylko oznacza, że zostało zaaplikowane właściwie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza była super bmw_beer ,ekipa świetna <bmw_2> ,atmosfera wyśmienita <bmw_1> .Byłem pierwszy raz i powiem szczerze,że nie sądziłem iż będzie tak kozacko.Pozdrawiam wszystkich z którymi się bawiłem i wszystkim dziękuję za zabawę.Brat coś wspominał o Nysa Samer Patrol happy_bmw ,raczej na 100% będziemy z Kasią.

[ Dodano: 11 Czerwiec 09, 18:55 ]

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...