Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


>>TUNINGOWISKO 2009 WROCŁAW<<


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm...gdyby Tuningowisko mogło tak wyglądac ... :mrgreen:

takie ładne panie są zawsze koło golfoow IV :mrgreen: więc pewnie ich nie zabraknie i w tym roku :wink: hehehe jeśli nam się trafił znowu sektor w ich pobliżu to będą cały czas <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie doweidzialem, ze sa szanse ze u mnie na budzie zajecia beda tylko w sobote a w niedziele prawdapodobnie nie. Na liste rezerwowa sie nie zapisuje bo i tak jesli cos to moglbym przyjsc dopiero w niedziele wiec nie bede nikomu spod nosa wyciagal miejsce skoro bylbym tylko na koncowce. Ale tak czy owak, wpadne na jeden dzien sie przywitac <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie, mam w ten weekend zajecia a co sie z tym wiaze egzaminy... :( Niestety nie moge w sobote rano jechac na tuningowisko i tym samym oddaje swoje miejsce osobie z listy rezerwowej... :( Pewnie po zajeciach czyli po 17 wpadne na piwo..dwa.. gora dziesiec.. i w niedziele znowu egzaminy.. ;/ Zycze udanej zabawy.. pozdro Dread! (Bartez jest juz dodany na liste)

LISTA

1.Rafałs

2.Mordulec

3.Forest&Młoda

4.Fabian Turała

5.przemo_wrc

6.BANAN & Ania

7.Brzoza&Ania

8.BROWARON (Toczek)

9.Bartez

10.mariusz13+ 3 osoby

11.Alaszi Ja nie odpuszczę tej imprezy

12.sliwa+cyc (z karpacza)

13.dj_drops

14. AKASHA & Palkosz1

15. Misiur+Ewelinka Oczywiscie wezme przedłużacz 35 metrowy:P

16.Rafcik & Żaba

17. Emar i Aga

18. pawelorzechowski

19. Krzysiek "kozin" Kozina - też bedę!!

20. Borsuk

21. Goglin

22. RafałE36

23. dawidjawor + 4osoby

24, litwa + osoby towarzyszące w liczbie 1-3

25. Fiq + Młody na 90%

26. Sopelllo

27. Dziki&Madzia

28. Jasiu (swoim compactem z szoferem)

29. Harry

30. Marta Mat'a swoją e30 (będzie premiera )

31. Haward + osoby towarzyszące od 1-3

32. 5oul

LISTA REZERWOWA takze zmieniona..

33. Arczik e30

34. Pecet + Kasia

35. Opek e30

36. psiorek e30

37.Barnejos+Kriss

38.mat

39. bastaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce wjechac, ale pogoda nie za bardzo bedzie, zeby bez dachu pojezdzic :/

!!!tylko mam ostatnio jakis dosyc spory problem z tylnim lewym kolem...wymienilem tarcze z tylu bo lewa byla krzywa i miala bicia i klocki piszczaly, zalozylem nowe tarcze wszystko pieknie ladnie po 5 km dalej klocki piszcza (coprawde te same) a przy "dohamowywaniu" skrzypi cos jak nie wiem....odglos jest przy tym taki jakbym hamowal starym zukiem...juz nie iwem czy to zawieszenie, czy moze flega krzywa powoduje bicie i rusza calym zaciskiem....POMOCY....dlatego gleboko sie zastanawiam czy jechac z taka "wioska"...poradzcie jakiego dorego mechaniora, co szybko zerknie i do soboty usunie :( a my tam pod zadaszeniem bedziemy stali ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...