Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak się rozpoznawac na spotach?


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wielu użytkowników tego forum (zresztą mnie to nie dziwi,bo jest chyba najlepsze jakie widziałem).Wielu z nich zjawia się też na spotach.I tu pojawia się problem bo na forum mamy w avatarach na ogół autka lub jakieś rysunki a na zlocie zastanawiamy się kto kim jest.Jestem przeszło rok z Wami a szczerze mówiąc długo zajęło mi kojarzenie osób gdy się spotykamy.Dla osób które pojawiają się na spotach jako "nowi" (bez obrazy) może to byc problemem.W związku z tym proponuję by moderator założył jakiś temat w którym każdy z nas wklei jakąś swoją fotkę co pomogłoby się rozpoznawac.Myślę,że pomogłoby to w komunikacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rozpoznawaniem to jak ma to wyglądac ?

W sumie kiedys był podobny wątek i staneło na tym ze wrzucane beda zdjecia w

avatary a zdjecia bolidów będa w umieszczane pod postem jako podpis ...

Mozna zrobic nowy temat np w powitaniach i przykleic go na samej górze

zeby wrzucac swoje zdjecia tylko nie wiem zbytnio czy to ma sens bo co ma byc

to na zasadzie , nowy post w temacie , czesc jestem Zenek oto moja facjata ?

Moim zdaniem avatar to najlepsze miejsce na umieszczenie a własciwie pokazanie

się na forum , ale nie wykluczam założenia takiego tematu , jesli tylko jest takie

zapotrzebowanie to czemu nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł Sebastiana dobry popieram ale jak to ma wyglądać to niewiem . moja facjata jest na n/k :D

[ Dodano: 28 Kwiecień 09, 21:17 ]

chyba żeby coś w galerii tam gdzie prezentowane są Bumki forumowiczów wymodzić bo widzę że autek tam mało i już chyba mocno nieaktualne :D- W Naszych Śmigiełkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze faktycznie tak jak bylo do tej pory. Kto chce to daje na avatarze swoja fote, albo samochodu - do wyboru do koloru. Kto bedzie chcial dac fote da fote, kto bedzie chcial sie przywitac na spotach to tak zrobi, i z czasem ludzie sie poznaja i tyle. Moze faktycznie to najrozsadniejsze wyjscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...