Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zna ktos warsztat albo kogos kumatego w radiach samochodowyc


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Jak w temacie , chciałem podłączyc do swojej E32 radyjko kenwooda

ale okazuje ze sie jakas lekka lipa poprzedni wlasciwiel narobił jakiegos misz-maszu

z kabelkami , tzn prawdopodobnie był tam wzmacniacz jakis nadprogramowy.

Byłem na Paczkowskiej u gosci od alarmów i koles od początku mowi ze spoko nie

ma problemu podłączymy , po czym posprawdzał cos tam i mowi ze nie da rady tego

podłaczyc - za usługe chciał 40zł

Wysłał mnie na Tarnogajską do Auto-Fill'a lub Audio-Fill'a, zajechałem wyszedł jegomość

zeby zobaczyc co w instalacji piszczy , przytknął jakies urządzonko do kabli których

notabene mam całą wiązke na wierzchu i stwierdził ze będzie to kosztowało +/- 100zł

ogólnie srednio mi sie uśmiecha wywalac prawie połowe wartosci radia zeby się podpiąć

jak zapytałem co trzeba przerobic to stwierdził ze zasilanie radia.

Dlatego jak ktos zna warsztat lub osobe która zna sie na rzeczy i nie zdziera 100zł

za podprowadzenie zasilania to prosze o kontakt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCAR przy ul. Kochanowskiego. tel: 603481375. Nie wiem jak oni beda cenowo, ale wiem ze robia dobrze i solidnie. A jesli tam nie, to z reka na sercu polecam jednego goscia. Konkretny i na wszystkich tych sprawach elektryczno-elektronicznych jest jak najbardziej w temacie. Cenowo to rewelka. Nie ma warsztatu tylko krecisz do niego i on przyjezdza do Ciebie. Ostatnio przyjechal do mnie gdzie poszperal w tych moich zegarach i szybach i rowniez zrobil elektryke w ojca mesku, i skasowal w sumie 50zl. Podaje namiary:

Tomek. 603795704. Mozesz sie powolac na Wojtka Zastawnego, albo powiedz "piecseta i bmw kombi" i powinien wiedziec o kogo chodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec, jeśli nie masz nic przeciwko, to chetnie rzuce na to okiem. Nie jestem cudotwórcą i nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale może uda mi sie pomóc. Co do ceny myśle że się dogadamy :drunk: i nie będzie problemu. Jakby co pisz na priv albo na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

No i jak powiedział tak zrobił ...

DZIEKI WIELKIE 5oul za POMOC uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Flaszka obowiązkowa na tuningowisku :drunk: :drunk: :drunk:

Ogólnie udało sie rozpracowac rzezbe jaka ktos zrobił w aucie , udało sie wszystko

podpiąc pod fabryczny wzmachol i........................ jest pieknie 10 głosników w E32

robi robote hmm w sumie 12 licząc dodatkowe Pionki na tylne półce uklon_bmw

Nawiązując do tego ile zaśpiewał gosc w autofilu (100zł) za jak to ujął przerobienie

zasilania (ktorego wcale nie trzeba było przerabiac to teraz z całą pewnością

mozemy stwierdzic iz najzwyczajniej było by to ................. naciąganie bo

az tyle roboty tam nie był a po drugie nie trzeba było przerabiac zasilania tylko

je najzwyczajniej podłączyc.

Istotniejsze było rozpracowanie kabli od głośników i TO ZDECYDOWANIE SIĘ UDAŁO uklon_bmw

5oul jeszcze raz WIELKIE DZIEKI za pomoc niech Ci Bóg w Beemkach wynagrodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Mordulec, nie ma sprawy <bmw_1>

Zwykła pomoc koleżeńska, nic wielkiego :) Ważne jest to, że pomimo "rzeźby" i "przeróbki zasilania" dało radę uzyskać efekt zamierzony.

Tak na marginesie... muszę przynać, że fabryczne granie + dwa nadprogramowe głośniki w E32 robią robote. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością brzmienia tego zestawu.

Zatem do zobaczenia na Tunningowisku.... bmw_beer :drunk: bmw_beer :drunk: bmw_beer :drunk:

Polecam się na przyszłość. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak powiedział tak zrobił ...

DZIEKI WIELKIE 5oul za POMOC uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Flaszka obowiązkowa na tuningowisku :drunk: :drunk: :drunk:

Ogólnie udało sie rozpracowac rzezbe jaka ktos zrobił w aucie , udało sie wszystko

podpiąc pod fabryczny wzmachol i........................ jest pieknie 10 głosników w E32

robi robote hmm w sumie 12 licząc dodatkowe Pionki na tylne półce uklon_bmw

Nawiązując do tego ile zaśpiewał gosc w autofilu (100zł) za jak to ujął przerobienie

zasilania (ktorego wcale nie trzeba było przerabiac to teraz z całą pewnością

mozemy stwierdzic iz najzwyczajniej było by to ................. naciąganie bo

az tyle roboty tam nie był a po drugie nie trzeba było przerabiac zasilania tylko

je najzwyczajniej podłączyc.

Istotniejsze było rozpracowanie kabli od głośników i TO ZDECYDOWANIE SIĘ UDAŁO uklon_bmw

5oul jeszcze raz WIELKIE DZIEKI za pomoc niech Ci Bóg w Beemkach wynagrodzi :mrgreen:

No i mamy klubowego audiofila uklon_bmw W domku od kilku miesięcy leży tuba Magnata która czeka na wzmacniacz czterokanałowy więc chyba niedługo 5soul będzie miał kolejną okazję do picia bmw_beer Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy klubowego audiofila uklon_bmw W domku od kilku miesięcy leży tuba Magnata która czeka na wzmacniacz czterokanałowy więc chyba niedługo 5soul będzie miał kolejną okazję do picia bmw_beer Pozdro

:mrgreen: Seba jak trzeba to trzeba, człowiek nie wielbłąd pić musi bmw_beer Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...