Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wymiana dyfra


streetracer!

Rekomendowane odpowiedzi

co do żywotności mostu to u mnie chyba padł...dziś jechałem do pracy i w pewnym momencie zblokowało mi z tyłu koła...(jak by na ręcznym) i obrót o 180 stopni...na szczęście nic nie jechało z naprzeciwka...ale to i tak szok przy prędkości 80 km/h..i teraz dziwnie trze w moście tak jakby coś tam pękło...i pytanie czy to padł most (dyfer)...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ma znaczenie przy zakupie dyfra czy skrzynia automat czy nie? na ja mam manual e34. czy mozna kupic tylny most z automatu?? i na odwrot zreszta

innymi slowy: mam e34 byl automat zrobilem przekladke i czy powinno sie wymieniac przy takim czyms cos z tych rzeczy???

Edytowane przez Marcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie pod ten temat bo chcial bym zamontowac inny most do swojej buni zeby zwiekszyc Osiagi !!!! cos ktos o takim czyms slyszal Albo co lepiej widzial i robil ???????????

to tutaj mogę Ci pomóc i podpowiedzieć że gdzieś przeczytałem ale nie pamiętam gdzie że można zwiększyć wstawiając dyfer z cos tam inna przekładnią a mianowicie chodzi tam o te ostatnie cyfry na dyrerze (3 ostatnie) ...3.15; 3.38; 4.... i to zmienia całą przekładnie napędy...ale musisz doczytać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wyzsze oznaczenie dyfra np 4.10 tym krotsze przelozenia a co za tym idzie wieksza moc wiecej machania dzwignia przy spokojnej jezdzie mniejsze zurzycie paliwa. mniejsza predkosc max.

im nizsze oznaczenia dyfra np 3.40 (jesli takie jest) tym dluzsze przelozenia mniejsza moc ale wieksza predkosc maksymalna. Na trasie moze troche mniej palic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tutaj mogę Ci pomóc i podpowiedzieć że gdzieś przeczytałem ale nie pamiętam gdzie że można zwiększyć wstawiając dyfer z cos tam inna przekładnią a mianowicie chodzi tam o te ostatnie cyfry na dyrerze (3 ostatnie) ...3.15; 3.38; 4.... i to zmienia całą przekładnie napędy...ale musisz doczytać..

jak bys mogl to poszukac to bylo by fajnie :) glownie chodzi mi o moc i przyspieszenie bo Vmax to tam srednio mi potrzebne i tak nie mam gdzie wrzucic 6 biegu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mogl to poszukac to bylo by fajnie :) glownie chodzi mi o moc i przyspieszenie bo Vmax to tam srednio mi potrzebne i tak nie mam gdzie wrzucic 6 biegu :/

znalazłem cos do tego ale to jest z jakiegoś postu:" Czyli np. jak miałbyś na 3.38 na 5 biegu przy 3tys.obr. 110km/h to na 3.15 miałbyś tą prędkość przy 2,8 -2,9 tys.obr."

Może Ci to troszkę przybliży temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...