Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam jako nowy użytkownik forum


Bart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam na imie Bartek, mam 20 lat i posiadam przeslicznego rekinka 320 :)

Z tego co widzialem to raczej jestem jedyny w posiadaniu tak starego autka :) mam nadzieje, ze to nie bedzie Wam przeszkadzac.

Co prawda nie jestem z Wroclawia ale studiuje we Wroclawiu i tutaj spedzam wiekszosc swojego czasu. Jeszcze raz witam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , swietne autko masz , moj ojciec kieedys daaawno temu takowe posiadal :mrgreen:

A to ze ty takowe posiadasz to nie wiem czemu by nam mialo przeszkadzac :) , raczej nie jestesmy grupa ktora wybiera ludzi w zaleznosci od posiadanego auta :)

Jak bys mogl wrzuc kilka fotek jestem ciekaw jak sie prezentuje .

Co do majowki w toruniu , prosze bardzo tutaj masz link do tematu

Majowka Torun

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam <bmw_2> W podobnym wieku jest u nas 7ka Konrada :wink:

A Twojego rekina to juz widzialem w Toruniu chyba , jesli to ten sam co mysle to super sie

prezentuje <bmw_1>

Jak sie uda to wpadnij na spota 23 Kwietnia <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to flaga ORR na masce ??

Tak to jest flaga ORR ;)

A Twojego rekina to juz widzialem w Toruniu chyba , jesli to ten sam co mysle to super sie

prezentuje

Stał z innymi rekinami na wydzielonym placu na trawce. Było to na zlocie w lipcu rok temu.

Co do fotek to jak bede we wrocku to wrzuce cos wiecej bo tam mam na kompie. Rekin wyglada teraz jak na pierwszej fotce. Jest jeszcze duzo do zrobienia (troszke odmalowac i wymienic tlumik bo teraz mam z tylu wiecj wystajacych rur niz tylniego pasa :) ) ale kocham to autko i jak bede kiedys przy kasie to zrobie je od podstaw na tip top :)

A na spota wpadne napewno ale nie wiem czy sie wyrobie na 23 kwietnia.

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bart ten model byl moim 3 samochodem i ma do niego za...sty sentyment mialem 318 ktora kupilem od mojego sasiada ktory trzymal ja w garazu a nikt o niej nie wiedzial miala pojedyncze swiatla z przodu i lusterka na drzwiach w chromie jezdzi do dzisiaj nia chlopaczek ktory ja ode mnie kupil pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...