Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E30 Cabrio - Wiązów


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

A nie chcialbys r6 w cabrio?

Samochod na pierwszy rzut oka wyglada ladnie. Zdjecia nie sa takie dokladne ale szpary miedzy drzwiami itd wygladaja na rowne. Niech Ci wysle fote tylnej szybki od dachu, w cabrio lubia pekac. Rowniez nie kumam z tym elektrycznm dachu otwieranym recznie. Osobiscie radzilbym reczny dach, z elektrycznymi bywaly niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem wszystko ... - trup

zrobiłem sobie wczoraj wycieczke łącznie 600km po zapewnieniach sprzedajacego ze jest ok

na pokazanie panu rozciecia na dachu 4 cm pytam co to ?

pytałem o dach ? Pan na to że tego nie widział

prawe nadkole cale wstawiane jeszcze sie taka linią odznacza

co to ? mowa byla o jednym bąbelku i to w innym miejscu

yyy Pan tego nie widział

dupa wspawywana gdzieś w szopie

prawy przod narożnik zachaczony

pas przedni bez halogenow i listwy i nie za rowny

silnik nie pracował równo

powiedzialem mu ze o takich rzeczach sie mowi

tymbardziej jak pytam o drobiazgi jakie do roboty ...

Pan mowi ze auto jednak dla niego jest zadbane

na kazdym elemencie sie coś znajdzie... trup szrot i wogole ... przez niego sie tylko do pracy nie wyspałem

nie polecam ..

auto nie jest jego na dodatek .. kolegi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kilka z silnikiem 1.8.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searchrefine.html?categories=Cabrio&__lp=39&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=2001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=〈=en

Ja raczej wiem jedno, jak przyjdzie mi kupowac kolejna furke to bede sam sprowadzal. Zawiecha nie taka wywalona, liczniki zazwyczaj nie krecone, po prostu widzisz co bierzesz. Jak kupilem swoja e34 za 5300zl, dowiedzialem sie kilka dni pozniej ze oni zaplacili za nia po niemieckiej stronie 800 Eurasow (oplaty to ja musialem robic..). Naprawde, zastanow sie nad www.mobile.de. Juz nie wspominajac o tym, ze i tak lepiej cisnac 500km do Niemiec niz 350 po naszych dziurawych drogach..

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woz, dobrze pisze...

zadbane auto w Polsce bedzie cie kosztowac kolo 9000 - 11000 zl, za granica masz wieksza szanse trafic cos fajnego, ze mniejsze sianko

tylko tam jeszcze dochodzi wyjazd, czasami spory... i szlak trafia jak po 500km trafiasz na Turasa z gorszym "kaszanem" jak krajowym :evil:

ps. szukaj auta bedz felg alu. (najlepiej na stalowkach), bez tzw tuningu, za kazdy dodatek "szwaben kolegen" slono licza <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i w wyszukiwarce mobile.de jest opcja, czy szukac w ogloszeniach wystawionych przez prywatnych sprzedawcow czy handlarzy czy i takich i takich (jakos jestem troche ostroznie ustawiony do handlarzy). Zreszta, jak prywaciarz zacznie wysylac coi dokladne zdjecia to zanim wyjedziesz z domu wiesz jak samochod wyglada. Jak wysylal mi foty e34 kombiaka jeden koles to wyslal zdjecie doslownie kazdego zadrapania. W koncu nie pojechalem bo jak debil na samym koncu zauwazylem ze to manualna skrzynia a uparlem sie na automata. Moja rada - sprowadzaj sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie jedziesz tam w ciemo. Wszstko zalatwiasz wczesniej droga mailowa - zdjecia, info, ustalacie cene itd. Jesli niemiecki Ci obcy to i tak wiekszosc tych kolkow cos kuma po angielsku, wiec z kontaktem zawsze jest wyjscie (jesli bedziesz potrzebowal to z angielskim moglbym ci pomoc w tlumaczeniu jakiejs info od nich, cos tam jeszcze pamietam) No i wiesz z kim piszesz i gdzie on mieszka. Piszesz, ze nie masz ecowozu - nikt nie ma, ale 600km juz przejechales sie po ten zlom. Przeciez 600km to juz masz Berlin i z powrotem. Kiedys wypady po fury do Niemiec kojarzylo sie z papierami, paszportami i kilometrowymi kolejkami na granicy gdzie Polacy byli trzepani, ale teraz to sie pozmienialo. Granic juz nie ma i wypad do Niemiec to taki sam wypad jak np do Wawy, tylko ze dobrymi drogami. Ja bym jednak radzil poszukac czegos ladnego po niemieckiej stronie. Przynajmniej bedziesz wiedzial ze samochod nie byl skladany z trzech i masz cos co bedzie ci sprawialo frajde a nie wkurzalo bo beda wychodzily niespodzianki na kazdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos byl zdecydowany jechac po konkretne auto, to moge pomoc...mieszkalem tam krotki czas, jezyk znam, sam targalem auta przez ponad rok, wiec formalnosci, papiery itd. nie sa zadnym problemem. Sam moge polecic pare fajnych miejsc, gdzie moznaby fajne auta znalezc ----od prywatnych, nie bedzie to super tanio, ale autka w bardzo dobrym stani.jakby cos to na priv. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kiedys latałem do DDRu, RFNu i dalej po autka- jeszcze jak były granice. :)

Z życia wiem ze okazji nie ma u handlarza, a dobre "autko" u niemca tez kosztuje bo wie co sprzedaje.

Raz tylko udało mi się kupuć SUPER OKAZJE-

Renault clio 1,8 93r z tuningiem (dokumentacja na prawie 5000e) a za nie dałen 400e- a to tylko dlatego że ojciec zabrał synkowi samochodzik bo dowiedził sie że sie ściga na ulicach.

Ogólnie dobry towar kosztuje, a jak są okazje to nim dojedziesz to juz ich nie ma.

Liczniki tez tam kręcą, niemiecy sie mnie pytali ile u nas kosztuje.

Jeśli chodzi o turasów, to ja ich żle ich nie wsponinam.

A jak to sie robi w PL :

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/jak-sprzedac-uzywane-bmw,934377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem tylko jedna okazje,.....OPLE ASTRA GSI 2.0 16v 150 koni od jednej babki 94 rok....ze wszystkimi rachunkami,salonowa wymiana drzwi i innych elementwow - wiadomo rdza...wszystko w ksiazce serwisowej, zero malowania i naprawa na wlasna reke...koszt wszystkich napraw przez 14 lat przewyzszal poczatkowa wartosc auta :) kupilem za 500euro, z pordzewialymi tylnimi nadkolami --standardzik...na autostrzdzie szatan 220km/h zamkniety licznik, a auto dalej chcialo iść. Sprzedałem tego samego dnia po powrocie do Polski koledze z miasta, ktory szukal takiego czegoś, a w Polsce co druga to LPG lub niemilosniernie pordzewiala i po dzwonach...jezdzi do teraz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8847022

[ Dodano: 9 Lipiec 09, 08:17 ]

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9000704

A ten nawet w miare ciekawy. No i fakt, ze poszukuje bmw produkowany od 1966-77 swiadczy o tym, ze jest swirem. W pozytywnym znaczeniu oczywiscie <bmw_1>

[ Dodano: 9 Lipiec 09, 11:31 ]

A tu ci perelka. Cena wysoka, ale zeby nie bylo, samochod sie ladnie prezentuje. Tylko jak slysze, ze ostatni wlasciciel to babka, lekarz z 1931 roku to mi sie noz otwiera w kieszeni. I pozniej widzi sie inne rzeczy, ze niby tamten przebieg silnika 1.8 to 189000? Troche przetarte siedzenia kierowcy (z boku) jak na taki przebieg, nie mowiac o dachu. No i oczywiscie do fury zostal zamontowany silnik 2.8 z e36, na ktorym sie przejechalo tylko 500km w Polsce?, i ktory z tym stozkiem pieknie brzmi powyzej 5000 obrotow? Super, biorac pod uwage, ze w m50b28 nie ma sensu krecic silnika powyzej 4-4500 bo sie juz dusi. Co ludzie maja fantazje wypisywac byle by sprzedac fure. CyRyL, tylko nie jedz tego ogladac.. :evil:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9234478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleszka ma do sprzedania cabrio e30 1,8 silnik. Robione przez tego samego goscia co mi robil auto, forumowicze ci powiedza jak byla moja zrobiona. Jest praktycznie taka sama tylko ze w szerokiej lampie i na borbetach T. Autko robione rok czasu od podstaw, wymienione wszystko w silniku, zawieszenie, hamulce, zrobiona blacharka, nowy lakier, skora w stanie bardzo dobrym, felgi polerowane, czarny metallik, halogeny, do poprawy dach (caly, nie cieknie, wszystkie uszczelki w stanie bardzo dobrym jedynie ma 2 wstawki z boku innego odcienia. Jak cos to gadu 10966139. cena 10k

[ Dodano: 11 Lipiec 09, 10:50 ]

Koleszka ma do sprzedania cabrio e30 1,8 silnik, 94r. Robione przez tego samego goscia co mi robil auto, forumowicze ci powiedza jak byla moja zrobiona. Jest praktycznie taka sama tylko ze w szerokiej lampie i na borbetach T. Autko robione rok czasu od podstaw, wymienione wszystko w silniku, zawieszenie, hamulce, zrobiona blacharka, nowy lakier, skora w stanie bardzo dobrym, felgi polerowane, czarny metallik, halogeny, do poprawy dach (caly, nie cieknie, wszystkie uszczelki w stanie bardzo dobrym jedynie ma 2 wstawki z boku innego odcienia. Jak cos to gadu 10966139. cena 10k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...