Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


uwaga na ten ideał e30 cabrio Piotrków Trybunalski


CyRyL

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy macie gdzieś dział od tego

jakby cos to przenieście

byłem oglądać to auto

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9217128

chciałbym ostrzedz przed tym ideałem i perfekcyjnym stanem jak to zapewnia sprzedający

przez telefon nawet śmiał zapewniać mnie ze jest ok

dach do wymiany i to natychmiast

blacha do roboty : tylne nadkola to nawet reparaturki myślę, tylny pas pod lampą cały, i te newralgiczne miejsca dla cabrio czyli przy łączeniu progu z budą koło drzwi z obu stron. ogólnie na kazdym elemencie mozna cos znaleźć..

na zawiasach drzwi luzy i kierowcy i pasażera.. fotele przod do obszycia w tylnej kanapie dziura od peta...

i sprzedawcy pytałem przez telefon o konkretne elementy i beszczelnie mnie okłamał

wg mnie nie warta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie auto prezentuje się naprawdę ciekawie. Ale jakże dobrze znany mi temat, znajdujesz auto, dzwonisz i słyszysz same superlatywy, jedziesz na miejsce i doznajesz szoku bo auto nawet w 50% nie zgadza się z opisem... Dużo km zrobiłeś, żeby je obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 100 w jedną to nie, aż tak dużo, ale to zawsze są koszta! Ja zupełnie nie rozumiem takich ludzi... A najgorsze jest to, że taki gość później ma czelność patrzyć nam prosto w oczy... A jak reagował na to jak pokazywałeś mu wady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanąłem koło niego i po kolei wytykałem mu to co powinien powiedzieć a nie powiedział ... na co on że to stare jest :? mówie człowiekowi ze wiem ale pytałem usterki defekty nawet te drobne zeby wyminił

na

i ze co ja chce

odp krótka szczerej rozmoww przez tel i ze jakby powiedział to bym mu czasu nie marnował i sobie i kasy

czuje że troche czasu minie nim coś upoluje .. wsumie poprzedniej e30 szukałem 4 miesiące ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wiadomo nie ma co wymagac od samochodu ktory ma juz swoje lata zeby był perfekcyjny ja w to nie wierze jak dzwonie i słysze jaka to nie igła i w ogole cacko to odpuszczam sobie bo to jest praktycznie nie mozliwe :) wiec nie potrzebnie sie napalasz :) bo po perfekta mozna jechac do salonu ( i to jeszcze i tak nie pewne ) :)

a porównujac do e30 za 1200 zł to napewno ta cabrio to perfekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...