Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


czy oplaci sie naprawiac tą e46?


bmw316i

Rekomendowane odpowiedzi

policz takiego handlarza, wartośc czesci = angol z ktorego potem jeszcze dobrze wyjdziemy. lakier? a z 500zł? no dajmy 1000zł reszta własna robota. troche zarobku zostaje. co do szyby nowa 300zł oczywiscie nie ori. wiec taki ktos kto klei takie cuda jakos na tym wyjdzie nie ma to tamto...
Ja liczyłem taką górna granicę, można to zrobic dużo taniej, tak jak Ty piszesz: ma ziomek angola, z którego jeszcze sprzeda mnóstwo części, tego co nie widać pod maską, za lampą nie wymieni, tak robią handlarze, w garażu pomaluje nie za 2500zł(liczyłem z materiałem) tylko za 1000zł, blacharki pewnie nie będzie w stanie sam zrobić to zaprzyjaźniony kolega blacharz zrobi mu za 500zł, zamiast poduch pójdą zaślepki, licznik skoryguje na 160tyś.km felgi nie dokupi tylko założy inne tańsze, a te opchnie, nie mówiąc o tym że zbieżności nie ustawi, bo po co. Całkowity koszt wyniesie handlarzyka 5000zł !!! i ma na jednym aucie 10000zł zarobku!!! Znam kilku handlarzy i wiem jak oni myślą, co tak naprawdę robią z autami, ile muszą zarobić, żeby wogóle brać się za uszkodzone auto. Nie oddawaj tego auta złodziejaszkom za grosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niestety nie bedzie wyboru bo jest naprawde nieduze zaintersowanie co mnie mocno dziwi bo przeciez jezdza po polskich drogach auta ktore byly o wiele gorzej rozbite nieraz z wspawana ćwiartka z duzo wiekszymi przebiegami, za kilka dni najprawdopodobniej auto trafi na złom dają 12500, a szkoda bo bylo bardzo zadbane i mialo niewiele przejechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo fajne autko. Szkoda, bo duzo nowych czesci. Nie chce go kupic, ale wyjasnie Ci jak to wyglada z perspektywy handlarza. Duzy minis to to, ze auto jest zarejestrowane. Dla siebie raczej nikt go nie kupi,bo kazdy woli miec "bezwypadkowego", a handlarzowi lepiej sie oplaca jechac do Belgii, bo tam mozna podobne auto, z podobnymi uszkodzeniami, wyrwac za 1700-2000 euro. Same poduszki to 1500 zl, a jezeli chce sie spac spokojnie i z czystym sumieniem to zaslepki nie wchodza w gre. Kolorem sie nie jezdzi, ale granatowy nie jest najbardziej poszukiwanym kolorem, a przy sprzedazy kolor naprawde ma duze znaczenie. Mysle, ze jezeli daja Ci 12500 to nie zastanawiaj sie, bo wiecej raczej sie nie uda wyrwac :( Tylko, ze jezeli na zlomie dawali Ci 12500 i powiedziales, ze sie zastanowisz i teraz powiesz, ze chcesz je oddac za 12500 to podejzewam, ze powiedza, ze max 11000, nie zycze Ci tego, ale przygotuj sie na taka reakcje.

Wspolczuje i zycze powodzenia.

[ Dodano: 6 Sierpień 09, 22:45 ]

co do szyby nowa 300zł oczywiscie nie ori.

Jezeli ma w przyszlosci byc bezwypadkowy to szyba musi byc ori:)

byla tez oferta typu daje 12000 bez oglądania

To kit, gdyby przyjechal to i tak by targowal. Albo chwile po nim zadzwonil ktos inny i powiedzial cos podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw316i a ja bym na twoim miejscu poczekał jeszcze, żeby przynajmniej 2 tygodnie wisiała oferta. Jeśli po tym czasie zainteresowanie będzie małe to dopiero wtedy bym skorzystał z opcji "złom".

Tak dla przykładu, jak sprzedawałem swoje rozbite auto to przez 2 tygodnie nie miałem żadnego telefonu... a w trzecim miałem po 2-3 telefony dziennie i auto poszło bardzo szybko.

Czasami warto poczekać te parę dni, no chyba że $ na wczoraj potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...