Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zlot w nysie oczami szanownych Państwa z KLUBU KLB


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

LINK DO TEMATU :

http://klbdrivers.tnb.pl/forum/viewthread.php?forum_id=52&thread_id=624

Jesli dobrze kojarze to chyba ta grupka ludzi ktorzy przyjechali na wieczór w sobote

jak zaczeło padać i po przywitaniu w stylu (ani czesc ani pocałuj mnie w dupe)

padła "prośba" (weźcie się posuńcie bo na mnie kurwa pada deszcz) :lol: :lol: :lol: :lol:

Czyli nie ma jak sie wbic na krzywy ryj i jeszcze ludziom rozkazywac zeby mu sie

posuneli bo jaśnie chrabia nie ma miejsca :lol: :lol: :lol: :lol:

Najlepsze kawałki :

Adams

niestety ale ja bylem na jednym spocie maxbimmera i wiecej sie na nie nie wybieram. chlopaki tez sie wlasnie przekonali ze to zakompleksione dupki.

dahrek

Maxbimmer zaprezentowało straszne dno, mój drugi i ostatni wyjazd na ich spot. Natomiast ekipa z BMW Klub Południe bardzo fajni ludzie, no i jasna sporawa gdyby nas było więcej zrobilibyśmy sobie super impreze!! Poza tym już zaczynam rozumieć dlaczego starsi twierdzą, że jak "młody w bmw to kretyn albo [cenzura]..." Aha a największym plusem było to, że byliśmy tam zupełnie za darmo<hahaha>

dahrek

Maxbimmer ogólnie krąg niby zamknięty, było bardzo mało ludzi z którymi można było spokojnie pogadać, za to było MULTUM cwaniaczków i kozaków, ktorzy myślą, że mają BMW to świat należy do nich, frajerstwo straszne... A za darmo? Hehehe ani grosza nie zapłaciliśmy za wstęp hahahahaha!!

tomek91klb

przyjechalismy, padal deszcz, weszlismy do nich pod pawilon ogrodowy, przywitalismy sie

ze wszystkimi, jakos staramy sie wcisnac zeby na nast nie padalo, chcemy rozlozyc stolik (adamsa ) a koles do nas z tekstem NIE MA MIEJSCA

dahrek

A takich wsioków jak na maxbimmerze to jeszcze nie spotkałem, co to za klub... A później się dziwią, że: "zawsze tylko ta sama ekipa przyjeżdża nikt więcej." A no sami są sobie winni...

Zajebiaszcze komentarze , sie uśmiałem :lol: :lol: :lol:

A to ze nie zapłacili za wstep to zwykłe złodziejstwo , albo bieda z nędzą zeby nie było

ich stać na 30zł , to dopiero masakra :lol: i jeszcze sie tym chwalą , rewelka jak dla mnie :lol:

A tak mi sie jeszcze przypomniało mozliwe ze to tez chodziło im o to ze Forest ich

wyjebał z namiotu jak wieczorem cos zaczeli sapać ze cos im nie pasowało :lol:

I tu taka moja prośba do szanownych kolegów z KLB czy czegos tam bądzcie łaskawi

do nas na spoty wiecej nie przyjezdzać z góry DZIEKUJEMY <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta darmocha to im wyszła :D ja rozumiem jak to byli by posiadacze maluchów to jest oszczędność bo paliwa trochę za to by mieli albo sporo części do autka ale żeby gość z Beemki miał taką radochę uklon_bmw

[ Dodano: 13 Sierpień 09, 19:51 ]

nie chcę obrazić właścicieli maluchów bo to od charakteru człowieka zależy a nie od marki samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to pewnie te dwa sznury co wbiły na ostrej kur*** pod namiot gdy juz padało.Siedziałem blisko i powiem szczerze,że takich wsioków jak Ci dwaj jeszcze nie widziałem.Sama ich gadka mdliła i tylko kiwałem z politowaniem głową.Ale po tekscie "ale tu jest hu*owo,same dziadkowozy,więcej tu nie przyjadę" już naprawdę miałem ich dość.Wiem,że pojawiają się na naszym forum więc jeśli to czytacie chłopcy powiem jedno - cieszcie się,że wróciliście do domku z pełnym uzębieniem i ząbki nie fruwały po łące jak motylki.Uważam,że wasz poziom jest koszmarnie niski i wcale nie będę za wami tęsknił na zlotach.

[ Dodano: 13 Sierpień 09, 19:56 ]

I jeszcze jedno.Na swoim forum możecie teraz zgrywac kozaków ale dlaczego wtedy gdy zwróciłem wam uwagę przestaliście oddychac na kilka minut? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

After party, czyli dokończenie żywotu pewnej e30tki, katowanie e34, ale głośna była!! Grill, ludzie i takie tam, ogólnie było naprawdę fajnie.

gratuluje dobrej zabawy dorzucę od siebie grabki i wiaderko

dzięki temu tematowi chłopakom podskoczyły staty na kbl coś tam drajwres

skoro polecacie, to i ja sie wybiore. ale chłopaki, jedziemy na 2 dni i całą ekipą,co? trzeba sie napruć wreszcie razem

tylko kto im dowod osobisty pożyczy, buhahahhahaha dawno się tak nie uśmiałem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams

niestety ale ja bylem na jednym spocie maxbimmera i wiecej sie na nie nie wybieram. chlopaki tez sie wlasnie przekonali ze to zakompleksione dupki.

Starałem się znaleźć chociaż jeden kompleks... niestety nie udało się. Sorry Adamas, że się zawiodłeś.

dahrek

A takich wsioków jak na maxbimmerze to jeszcze nie spotkałem, co to za klub... A później się dziwią, że: "zawsze tylko ta sama ekipa przyjeżdża nikt więcej." A no sami są sobie winni...

Ja jestem całkiem nowy w Maxbimmerze, pamiętam jak pierwszy raz przyjechałem na spot do Skarbiego... Spotkałem się z miłym przyjęciem. Wszystko normalnie, a nie jakieś cwaniakowanie. Jeżdże na większość spotów i za każdym razem bawie się zajebiście. Kwestia tego co kto rozumie przez pojęcie "zabawa" - katowanie beemek to nie zabawa tylko niszczenie czegoś co MY uważamy za cuda techniki.

PS. DAHREK czy jak ci tam, jeśli kogoś wsiokiem nazywasz to upewnij się, że słome z butów wyciągnąłeś.

Maxbimmer ogólnie krąg niby zamknięty, było bardzo mało ludzi z którymi można było spokojnie pogadać, za to było MULTUM cwaniaczków i kozaków, ktorzy myślą, że mają BMW to świat należy do nich, frajerstwo straszne

Normalnie pogadać z każdym z nas można, wszystko zależy czy rozmówca prezentuje ten sam poziom. Jeśli ktoś z kur*** na ustach wchodzi to niech nie spodziewa się szacunku. Uważaj gdy używasz słowa "frajerstwo", możesz się kiedyś zdziwić gdy napotkasz na mniej uprzejmych niż ludzie w Maxbimmerze.

chłopaki spodziewali się, że będziemy wieś robić i rozbijać się naszymi samochodami (i tu przepraszam Panie) a dupy nago na stołach będą tańczyć. Trochę się zawiedli i dlatego swój żal wypłakują. Mam nadzieję, że więcej nie przyjadą. Napewno nie będę tęsknić.

I jeszcze jedno.Na swoim forum możecie teraz zgrywac kozaków ale dlaczego wtedy gdy zwróciłem wam uwagę przestaliście oddychac na kilka minut?

Forest, wisze Ci 0,7 zmrożonej wódeczki :drunk: dawno się tak nie uśmiałem.

Pozdro dla wszystkich którzy potrafią bawić się z klasą bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemało było takich, którym się za dużo wydawało..

Opcja standard, najłatwiej jest "wbić na jana" na gotowe, a potem objechać na lewo i prawo

jacy to Ci ludzie z klubu Maxbimmer Wrocław są niedobrzy itp.

Ja znam sporo ludzi z Maxbimmera, jak i również dużo ludzi zna mnie i nie jeden spot z nimi

spędziłem jak i nie raz byliśmy w Nysie i wiem że można z nimi śmiało i pożartować i nieźle sie bawić,

ale jest jedno 'ale': na szacunek to trzeba sobie zasłużyć!

pozdro <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie nie ma co gadać:)ale pośmiać się można:)

jeszcze jedno.Na swoim forum możecie teraz zgrywac kozaków ale dlaczego wtedy gdy zwróciłem wam uwagę przestaliście oddychac na kilka minut?

:drunk: :drunk:

Szczeniackie podejście do tematu:)

Dziadkowozy z Maxbimmera nakrzyczały na gówniarzerię i się teraz ta gówniarzeria żali na forum

Jak miałem 15 lat... no w sumie to i nawet wtedy byłem normalny.

Jak ta młodzież się teraz zmienia-padam :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, wtedy jeszcze byłem w nysie i wpieprzyli się pod namiot i coś tam przesuńcie się. Szczyle.. kurcze jeszcze oglądali autka mówili ,że fajny kolor... że coś.. Zakłamane szczeniaki ale ja się na jednego z nich już wcześniej naciąłem także mnie to nie dziwi zupełnie. Niestety ale tacy ludzie też mają bmw. A szkoda bo mgli zostać przy tych VAGach i nie było by problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak na nas narzekają, a myśmy ich w sumie przygarnęli... Mówią że ludzie z PKB są super, ale oni też się na "kolegach" z KLB i pogonili ich ze swojego stanowiska. Z boku fajnie to wyglądało dwa kluby mega imprezka a małolaty przy osobnym stoliku z dala od nas :) Oby już nie przyjeżdżali i nie próbowali jeździć po piwkach autkiem po błocie, bo następnym razem może nie mieć kto go wyciągać :P Żenada. bmw_beer Forest bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywołany do tablicy to jestem ;)

gwoli ścisłości, 5oul moja ksywa to Adams, więc prosze jej nie przekręcać. tematu dowodu osobistego nie bede komentował, docinek na wysokim poziomie - gratuluje.

nie mam zamiaru wcinać sie miedzy wódke a zakąske, za kolegów tłumaczył sie nie bede.

czytając tylko Wasze wypowiedzi pokazujecie poziom forum. apropos mojej wypowiedzi zacytowanej w pierwszym poscie - coś zabawnego jest w tym, co napisałem? bo nie dostrzegam, ale może mam kiepskie poczucie humoru.

ps. za dużo mam roboty żeby bawić sie w forumowe flejmy, więc bez napinki prosze.

ps 2. staty nie chcą podskoczyć na naszym forum nawet jak gołe baby wrzucam, więc Wasz zlot w nysie tym bardziej tego nie dokona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na zlocie w nysie pierwszy raz choć krótko ale wszyscy przyjęli mnie milo, przyszli przywitali się pogadali obejrzeli furkę, załatwili klubową naklejkę było git aż żałowałem że musiałem jechać, ostatnio bylem we wrc na spocie i też było fajnie wiec nie zgadzam się z klb wasza sprawa... jestem rad ze mogę w jakimś stopniu należeć do maxbimmera <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy jechałem na pierwszy zlot jakoś w marcu 2008 byłem pełen obaw.Myślę - BMW Klub,czyli będą pewnie same dresy,sterydy i różnego rodzaju menelstwo.Bardzo miło się rozczarowałem.Wszyscy ładnie się przywitali,pogadaliśmy sobie,nikt nie patrzył na mnie wilkiem.Spotkanie na Bielanach i później przejazd na Magnolię.Od tamtej pory zaliczyłem kilka innych zlotów i nigdy nie spotkałem się z buractwem,chamstwem,popisówą jak to bywa w wykonaniu młodych-gniewnych.Ludzie tam przyjeżdżają w różnym wieku,z dzieciakami i zawsze super się bawią.Spoko ludzie z którymi można o wszystkim porozmawiac,każdy gotowy do pomocy w razie potrzeby,wszyscy przyjacielsko nastawieni.NIGDY nie widziałem ani nie słyszałem by ktokolwiek kogoś obraził.To co myśli o maxbimmerze ekipa KLB...ja w to osobiście wbijam.Moim zdaniem maxbimmer to fajna,zgrana ekipa,nie jest to jakiś zamknięty krąg bo zawsze serdecznie zapraszamy na zloty wszystkich którzy chcą dołączyc.A że nie rozpierd**** aut na drzewach z 2 promilami we krwi,że nie katujemy aut by sie popisac,że nie lecimy kolumną przez miasto 180 km/h,że nie ganiamy po zlotach na gołe pudła z kastetami w rękach...no cóż.Ludzie którzy są w tym klubie nie jarają się taką dziecinadą,wszystkie osoby które poznałem,i te "stare" i "nowe" są OK,nikt nigdy nie narzekał,po każdym zlocie wszyscy są zadowoleni i myślę,że tak będzie tak zawsze i nic tego nie zmieni.Nawet sapanie tych dwóch "kolegów" z KLB,których pozdrawiam i życzę zajebistych wrażeń z katowania aut na ich własnych zlotach bo jak już w Nysie zapowiedzieli do MAXBIMMERA więcej nie przyjadą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i po przywitaniu w stylu (ani czesc ani pocałuj mnie w dupe)" - sory, ale to bardzo dziwne, bo wszyscy podeszliśmy i podaliśmy praktycznie kżdemu rękę

"Forest ich wyjebał z namiotu jak wieczorem cos zaczeli sapać ze cos im nie pasowało" - po pierwsze nie wyjebał tylko burzył a po drugie to dziwne, że atmosfera rozluźniona, gadamy sobie normalnie, każdy się śmieje, kolega powiedział w ramach żartu oczywiście "ugryź suchara" do alasziego a ten do niego z ryjem czy w pierdol nie chce no i od tego się zaczęło.. My byliśmy naprawdę nastawieni przyjaźnie i pełni nadziei na fajnie spędzony czas tym bardziej że na zimowym spocie w styczniu było wszystko ok.

Myślę, że jest trochę niesprawiedliwym oczerniać nas i winić za wszystko, bo nie wszystko było naszą zasługą.

Koledzy z BMW Klub Południe nie "wyjebali nas" tylko sami się po chwili ocknęliśmy, że przecież namiot Maxbimmera jest dalej więc uderzyliśmy do was.

Trudno się też dziwić, że poprosiliśmy o miejsce skoro bardzo padało i mokrzy byliśmy (troche wyrozumiałości). Ogólnie kochać się nie musimy, jeśli macie straszny żal możecie usunąć mnie z forum, nie życzę sobie jednak obraźliwych uwag na swój temat. Aha i w woli ścisłości, nie jesteśmy typami zażynania swoich samochodów (e34 była mowa ze spotu bmw klub kępno), nie jesteśmy też gówniarzami itp.

Kochamy tą markę tak samo jak wy!

Życzę szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem, nie widziałem, nie słyszałem - nie wypowiadam się, ale:

Aha i w woli ścisłości, nie jesteśmy typami zażynania swoich samochodów (e34 była mowa ze spotu bmw klub kępno)
Kochamy tą markę tak samo jak wy!.

jak to mówią, czasami milczenie jest złotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams

niestety ale ja bylem na jednym spocie maxbimmera i wiecej sie na nie nie wybieram. chlopaki tez sie wlasnie przekonali ze to zakompleksione dupki.

nie mam zamiaru wcinać sie miedzy wódke a zakąske, za kolegów tłumaczył sie nie bede

A jednak się wcinasz-więc nie tłumacz się za kolegów ale Adams to chyba Ty. :drunk:

czytając tylko Wasze wypowiedzi pokazujecie poziom forum

bez komentarza co do wypowiedzi na waszym forum :drunk:

Myślę, że jest trochę niesprawiedliwym oczerniać nas i winić za wszystko, bo nie wszystko było naszą zasługą

Racja-pogoda i gradobicie to nie wasza sprawka ale sytuacja jaka wynikła pod namiotem jest związana z wami

Trudno się też dziwić, że poprosiliśmy o miejsce skoro bardzo padało i mokrzy byliśmy (troche wyrozumiałości).

Ależ się nie dziwie i przesunęliśmy się tak ,żeby i wam nie padało na głowy-jak to się stało ,że długo pod namiotem nie zagrzaliście miejsca to już wiemy więc po co ta skrucha.

nie życzę sobie jednak obraźliwych uwag na swój temat
dahrek

A takich wsioków jak na maxbimmerze to jeszcze nie spotkałem

No a to co jest??Jestem jednym z maxbimmerów a Ty -zapominasz się czy co??

Poprostu nie przyjeżdzajcie do nas na spoty skoro tak i po temacie ,zwłaszcza że macie swój klub

Również szerokości życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams

niestety ale ja bylem na jednym spocie maxbimmera i wiecej sie na nie nie wybieram. chlopaki tez sie wlasnie przekonali ze to zakompleksione dupki.

nie mam zamiaru wcinać sie miedzy wódke a zakąske, za kolegów tłumaczył sie nie bede

A jednak się wcinasz-więc nie tłumacz się za kolegów ale Adams to chyba Ty. :drunk:

przysnąłeś na lekcjach jak było o czytaniu ze zrozumieniem? skoro ktoś mnie zacytował, to wyjaśniłem ładnie czemu. a sytuacji z Nysy nie tłumacze, bo mnie nie było, to nie mój interes. za pisanie bierz sie, jak nauczysz sie czytać.

mam prawo uważać że atmosfera Waszego klubu mi nie odpowiada, mam prawo mieć zdanie takie a nie inne a Wy macie prawo mieć to w dupie i nie wpuszczać mnie na spoty. zreszta nie jest to potrzebne, bo na nie przyjeżdzam i nie płacze z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja-pogoda i gradobicie to nie wasza sprawka ale sytuacja jaka wynikła pod namiotem jest związana z wami

Rzeczywiście, po raz pierwszy masz rację, jest związana z nami, ale czy to była nasza zasługa to już temat na zupełnie inną dyskusję, wszyscy wiemy kto zaczął burzyć... :wink:

Podsumowując, sytuacja jaka wynikła w nysie nas poróżniła i nic tego nie zmieni. Każda ze stron widzi to inaczej, w innych barwach i obawiam się, że do konsensusu nie dojdziemy więc niech temat zakończy się na tym co zostało powiedziane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do alasziego a ten do niego z ryjem czy w pierdol nie chce no i od tego się zaczęło..

:shock: hahaha dobry jestes ziomeczek dobrze to pamiętam i było inaczej cos do mnie powiedział.. odpowiedziałem "ze jak mnie nie zna to niech nie gada i tyle.. powiedziałem dobranoc i poszedłem spać tyle było mnie widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...