Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


hamulce tył bembny


Piter17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.... mam taki problemik otoz mam z tylu bembny nowe okladziny a nadal nie hamuja.... mysle ze tloczki mam na wymiany.... a jakie masze zdanie?? a i jeszcze jedno od czego tylne kola moga stac w ksztgalcie odwruconego V tak ze obony zdzieraja sie od wewnatrz?? prosze o rady pytanie_bmw

[ Dodano: 21 Sierpień 09, 13:02 ]

dodam ze mam sportowe zawieszenie H&R kompletne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odkrylem cos w swojej beemce.... ze nie mam z tyłu stabilizatora.... czy to mozliwe?? czy sportowe zawieszenie nie ma?? zawieszenie mialem robione w niemczech w warsztacie.... mozliwe ze to przez to zdzieram opony?? czy moze musi byc jakis inny stabilizator do tak obnizonego zawieszenia?? pytanie_bmw pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do hamulców to sprawdz czy bęben ma tzw rant co świadczyć będzie o nadmiernym jego zużyciu.W dalszej kolejności sprawdz czy cylinderki nie leją.Często,gęsto w autach występuja taka sama dolegliwość jak u Ciebie czyli potocznie mówiąc"tył nie hamuje".Jak kupiłem swoje auto to również borykałem sie z tym problemem po wymianie bębnów,szczęk i cylinderków hamulce pojawiły się o czym dowiedziałem się dopiero na przeglądzie.Kumpel w golfie zmieniał pompe i serwo i dalej lipa wiec trzeba miec nadzieje ze obejdzie sie na wymianie tego co u mnie.

Jeśli chodzi o siedzący tyłek to raczej norma w bumach,wcześniej jak miałem słabe sprężyny z tyłu to auto było bardzo rozkraczone po wymianie jest duzo lepiej.Czyli tak jak koledzy wyzej pisali im nizej tyłek tym większe rozkraczenie.

Pozdrawiam

[ Dodano: 27 Sierpień 09, 22:11 ]

od czego tylne kola moga stac w ksztgalcie odwruconego V tak ze obony zdzieraja sie od wewnatrz?? prosze o rady

niedoczytałem ,że zdziera opony , chyba trza na jakiś przeglądzik jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...