Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam!


ALF

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziecka marzyłem o samochodzie...a wiadomo, że Jest Porsche, BMW...i wyroby smochodopodobne :wink: ale zacząłem od malucha, później drugi, dalej warczyburg i sierka - tu pierwszy raz przekroczyłem 1oo koników ;) Później była następna sierka...i pewnikiem dalej by była, gdyby nie pewien tir co ją pomylił z parkingiem...belferska pensja do najwyższych nie należy :( ale szukając następcy trafiłem na okazyjną bumierkę za podobne pieniądze...zastanawiałem się chwilkę...i zwyciężyło marzenie z dzieciństwa :lol: E34 520i 91r. - kochane autko, które mam do dzisiaj...ale ma maluśki bagażnik (nie mieściliśmy się z żonką przy wyjeździe na wakacje) to po paru latach zapadła decyzja o kombiaku...oczywiście to musiało być BMW...przeglądając neta trafiłem na kilka ładnych sztuk, ale wszystkie daleko, a i miały swoje wady, więc kiedy trafiłem na tą właśnie, to serduszko szybciej zabiło...taki potworek w owczej skórze :twisted: i tak zanabyłem E39 540i...troszkę była zaniedbana mechanicznie, ale wyglądzik miała całkiem oki...teraz jestem na etapie przywracania w niej wszystkich rzeczy do odpowiedniego stanu.

I powiem Wam, że nie żałuję...nie żałuję, że ma taki a nie inny silnik, że ma taki kolor, że ma skórę (której nie lubiłem), że steptronik (nie znosiłem automatów)...

W 520 nie umiem jeździć wolno, a tym potworem rozkoszuję się jazdą 50km/h :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...