Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ZMiana felg problem!


adm87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i od razu przechodze do sedna,

aktualnie w mojej e39 posiadam felgi 15" z letnimi oponami Barum Bravuris, felgi jak i opony są w stanie idealnym, opony przejezdziły niecałe 1 tys. km, praktycznie nowe,

mam zamiar zmienic felgi na 17" jednak nie jestem pewny co do rozmiaru opon ponieważ auto mam obniżone i obecnie stoi na 205/65/15, nie wiem jaki rozmiar opon powinienem zastosować po zmianie felg na 17" aby wysokosc auta nie zmieniła się ???

A także druga sprawa poradźcie w jaki sposob mozna szybko upłynnić poprzednie felgi z oponami ? Pytam ponieważ aktualnie jestem za granicą, samochod stoi w polsce i po powrocie do kraju nie będe miał czasu na allegro i te sprawy, bardzo prosze o pomoc i wszelkie porady.

z góry dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za pomoc:) kalkulator bardzo się przyda, najprawdopodobniej 215/50 lub 235/45 poradzcie jeszcze co do tej rożnicy która bardziej przydatna bo jeszcze ten dylemat mnie meczy...

moje 15" jak najbardziej wystawie w dziale ,,Sprzedam" gdy tylko wróce, mniej wiecej za tydzień gdyż nie mam zdjęć przy sobie, są to oryginalne felgi BMW styl 31 na BMW RealOEM.com z oponami Barum Bravuris jak wspominałem wcześniej,

a tak poza tym to nie mam pojecia po co kupiłem te opony skoro wiedziałem ze i tak zmienie felgi na 17", mogłem to zrobić od razu:/

heh niestety czasami tak mam, brak pomyślunku ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ja do swojej zakładam koła te co miałem na touringu tds tj. alpina 17" tył 255/45 przód 235/45, najpierw idą do roztoczenia (e34 ma piastę 72 a e39 74,1)a następnie będę je lakierował żeby odzyskały fabryczny blask

Jaka masz szeroką felge? Moim zdaniem na tył profil 40, 45 bedzie za wysoki przy szerokości 255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...