Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ZAPRASZAMY na spot Niedziela z Domem Dziecka w Oławie


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższą niedzielę, tj. 20 września o godz.15.00 wybieramy się z Klubem do Domu Dziecka w Oławie.Mamy w planach mecz piłki nożnej,siaty lub kosza oraz wspólne ognisko.Będą przygotowane paczki dla dzieciaków,Brzoza załatwił z pracy dotację w postaci butów,Woz organizuje czapki,koszulki,smycze dla każdego wychowanka.Dyrekcja jest nastawiona bardzo życzliwie,dzieci cieszą się na wspólne spędzenia czasu,starsi wychowankowie zaoferowali swoja pomoc w przygotowaniu boisk,ogniska,itd.Zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.Myślę,że tym niedzielnym,wspólnym popołudniem możemy wywołać uśmiechy na twarzach dzieci których życie nie jest do końca szczęśliwe.Przepraszam za tak późne info ale zakończony sezon urlopowy nie wpływał dobrze na rozmowy z dyrekcją i wychowawcami :) Mamy uzbieraną pewną sumę pieniędzy którą przeznaczymy na prezenty.W sobotę wybieramy się na zakupy do Wrocławia,zapraszamy wszystkich którzy chcą dołączyć.Myślę,że można wystartować w niedzielę standardowo z Siechnic około 14.30.W Domu Dziecka jest około 30 dzieciaków.Wierzę,że wśród nas jest wiele osób dobrej woli które dołączą i spędzą niedzielne popołudnie razem z nimi.W razie jakichkolwiek pytań piszcie w tym temacie.Oczywiście nie chcemy by była to akcja jednorazowa,dyrekcja jest otwarta w temacie wspólnych wypadów na basen czy wycieczek (z pomocą wychowawczyń).Przybywajcie,im nas więcej tym lepiej.

Lista:

1. Forest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My tez sie pojawimy w niedziele <bmw_3>

Lista:

1. Forest

2. Pola & Mordulec

Aha gdyby ktos jeszcze chciał cos dorzucic dla dzieciaków to tak powiedzmy do

czwartku mozna robic wpłaty zeby dotarły do sobotnich zakupów na konto Pauliny :wink:

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też postaram się być w niedziele, niestety nie wiem czy mi się uda. Zobaczymy jak sprawy w stolicy będą się układać. Parę groszy od siebie dorzuciłem, do czego zachęcam pozostałych forumowiczów.

Lista:

1. Forest

2. Pola & Mordulec

3. 5oul (na 85%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. Forest

2. Pola & Mordulec

3. 5oul (na 85%).

4. Heno i Magda

Przeszukałem szafy w domu i znalazlo sie pare ubran w ktorych ja juz nie bede chodzil a sa w calkiem dobrym stanie a nie ktore nowe w sensie nie uzywazne narazie 2 duze worki ale powinienem miec wiecej bo poprosilem znajomych zeby cos tam dali, a oprocz tego pracuje w firmie produkujacej wafle do lodow wiec moge zalatwic pare kartonow co prawda beda to wafle polamane ale jak najbardziej do spozycia sam obiadam sie nimi w domu choc troche juz mam ich dosc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysyłałem kiedyś kasę za koszulkę

ja za nikim mat nie będę z wielką łaską biegał, może jeszcze do rączek osobistych podrzucić jeśli oczywiśnie jaśnie pan czas znajdzie

spoko kase przelewam, koszulkę się odsprzeda

pozdr

Lista:

1. Forest

2. Pola & Mordulec

3. 5oul (na 85%).

4. Heno

5. kosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się pomyliło, mojej koszulki nie było nigdy fizycznie!!

Bo wpłaciłem kasę po terminie potem pisałem czy można jeszcze domówić, powiedziałeś ,że w innym terminie więc czekałem na następną edycję

Więc teraz poprosiłem o przelanie tych pieniędzy na konto dzieci. Na pw masz dane przelewu.

Nikt nie chce ,żebyś za mną biegał troszkę się zagalopowałeś.

Pw. dane przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizycznie bylo kilka sztuk wiecej, tylko bez nicka

kasa przelana, Paulina potwierdzi jak dojdzie

[ Dodano: 16 Wrzesień 09, 20:49 ]

sorry że nie w temacie

prawodopodobnie mam XL białe, musze sprawdzić z nowym zamówieniem które przyszło bo nie mam listy przy sobie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócilam, że stolicy, więc już uzupełniam listę osób, które wpłaciły pieniążki :D

Melduje posłusznie, że z poprzedniej akcji zbierania pieniążków mamy ....

Wpłaty dla dzieci

1.Madzia & Krzysiek

2.Pola & Mordulec

3.Leszek

4.E34-Patryk

5.Magda&Dziki

6.PIT

7.Michu

8.Kasia&Kosa

9.Marc

10.Leszek Robert Lipczyński

11.Sowa

Razem 632,73

W tym roku wpłynęły do mnie pieniążki od:

1.Woz

2.Pola&Mordulec

3.Karolcia&Paweł

5.Młoda&Forest

6.5oul

7.mat

8.Katarzyłka&Kosa

Razem: 340 zł

Całokształt:972,73

Jeżeli chodzi o odwiedziny w Domu Dziecka, to być może i mi uda się dołączyć ( pracuje w weekend i może być z tym problem, ale może uda mi się urwać wcześniej :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do Pani dyrektor Domu Dziecka i potwierdziła otrzymanie darowizny, była bardzo zadowolona. Łącznie otrzymali 88par butów na sporą kwotę. Myślę, że za kilka miesięcy znowu uda mi się załatwić taką darowiznę:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw wszystkim za zaangażowanie

szkoda ze mnie nie będzie :(

mam nadzieje ze dzieciaki będą zadowolne z prezentów i Waszej wizyty.

Do paczek można dołożyć to co mi sie udało wyciągnąć od firmy czyli breloczki słoniki, lizaki, długopisy, puzzle...(niestety tylko tyle)

Życzę udanej zabawy i dużo radości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli to nie ten adres:

55-200 Oława, pl. Zamkowy 17

Pozdrawiam!

W Oławie raczej jest tylko jeden Dom Dziecka wiec to raczej bedzie to :wink:

Jak cos to pewnie Forest potwierdzi jak sie zjawi na forum <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...