Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


SWAP'y we Wroclawiu i w okolicach


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja (jak narazie) polecam gościa który mi przekłada silnik w e32... Zakład jest na ślężnej koło Weigla... Koleś jest zajebi... w porządku.. Ma swoje czarne e30 do którego będzie montował silnik z eMki e46.. Ma też do przełożenia silnik w A3 tym nowszym z diesla na benzyne ... Ja jak szukałem mechanika to właśnie zostałem nakierowany na niego bo jest fanem marki bmw w benzynie a jego ojciec w dieslach... nr do gościa 501-295-178 pozdro

(poza tym i tak będę musiał do Ciebie podjechać to zobaczysz jak gość to u mnie zrobił...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

znam gościa ale w Poznaniu,

pewny koleś, ma dużo swoich części (specjalizuje się w BMW), ma rozsądne ceny, dobre terminy i wie co robi, 2 razy wkładał m60 do e30, kilka razy m52 o inne modele nie pytałem, ale z tego co się dowiadywałem to jest niezły

692111445 (imienia nie pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (jak narazie) polecam gościa który mi przekłada silnik w e32... Zakład jest na ślężnej koło Weigla... Koleś jest zajebi... w porządku.. Ma swoje czarne e30 do którego będzie montował silnik z eMki e46.. Ma też do przełożenia silnik w A3 tym nowszym z diesla na benzyne ... Ja jak szukałem mechanika to właśnie zostałem nakierowany na niego bo jest fanem marki bmw w benzynie a jego ojciec w dieslach... nr do gościa 501-295-178 pozdro

(poza tym i tak będę musiał do Ciebie podjechać to zobaczysz jak gość to u mnie zrobił...)

Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne. Koles jak najbardziej w temacie, i ceny wydaje mi sie ma dosc dobre. A apropos jego czarnej e30... uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dostep do silnikow. Ma znajomego, ktory caly czas przywozi sprzet z niemiec. Daje mu cynk co potrzebuje, i pare dni pozniej dostaje info czy jest do kupienia tam i za jaka kwote. Na tyle dobrze, ze jezeli ON zalatwia silnik, i ON go montuje, to pozniej nie ma wkretow, ze niby on dobrze zrobil, ale cos jest nei tak bo silnik TY zalatwiles do bani...

...a ma S62 na stanie :twisted: , ale za 10 kawalkow. Nie mam tyle luznych groszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...