Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Elektryczne szyby prawy przód


syndrom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, dzisiaj po szperaniu w bezpiecznikach. Prawa szyba nie chce się już zamykać automatycznie, tzn. Iść do góry idzie, ale po jednorazowym krótkim naciśnięciu powinna sama się zamknąć a tu cisza:(. Szyba od kierowcy działa w 100%

Jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taką akcję w swojej byłej e34,

sprawdzałem wszystko: przekaźniki, włączniki, moduł i nic nie pomagało...

po paru dniach samo wróciło do normy i działało do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Twoja szyba(prawy przod) wcześniej podnosiła się na krótkie naciśnięcie przycisku?

To musi być jakas dodatkowa opcja bo w wielu e34 tylko szyba kierowcy podnosi sie w ten sposob a resztę trzeba przytrzymywac(w mojej e34 rowniez tak jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Twoja szyba(prawy przod) wcześniej podnosiła się na krótkie naciśnięcie przycisku?

To musi być jakas dodatkowa opcja bo w wielu e34 tylko szyba kierowcy podnosi sie w ten sposob a resztę trzeba przytrzymywac(w mojej e34 rowniez tak jest).

potwierdzam w 99% przypadków słyszałem że tylko szyba kierowcy idzie po krótkim naciśnieciu, pasażera szybke zawsze trzeba trzymać do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Simon

Jeśli chodzi o opcję domykania szyb z zewnątrz kluczykiem to tak to właśnie działa.

Przekręcając kluczyk w prawo najpierw nastąpi centralne zamknięcie drzwi potem przekręcasz dalej do oporu w prawo wtedy nastąpi ryglowanie zamków i jeśli przytrzymasz w tej pozycji kluczyk to w zamek działa jak włącznik i następuje domykanie szyb.

Puszczenie kluczyka to rozłączenie styków i szyby się zatrzymują także wszystko u Ciebie działa jak należy.

Domykanie szyb z kluczyka działa z opóźnieniem dlatego po zaryglowaniu zamków dopiero po 1,2 sekundzie zaczną się domykać i kluczyk trzeba przytrzymać.

Domykanie szyb z pilota działa inaczej bo to centralka przez kilka np 5sekund sama automatycznie podaje sygnał domykania(a ten czas pozwala na całkowite domknięcie szyb)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...