Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pytanie


bartez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szybkie pytanko co byscie na moim miejscu zrobili.

Na Biskupinie jakas k****a bo inaczej nie mozna nazwac, zostawila mi dzisiaj w nocy kartke za szyba: .......OSTRZEZENIE NR 1 DRUGIEGO NIE BEDZIE!! PARKUJ NA (tutaj nazwa ulicy) LUSTERKO DO TWOJEGO SAMOCHODU KOSZTUJE 100ZL STAC CIE NA NOWE? PRZEMYSL TO ZANIM TU JESZCZE RAZ ZAPARKUJESZ!

ZYCZLIWY

na Biskupinie parkuje sie jak wszedzie, tam gdzie jest wolne miejsce, na mojej ulicy nie bylo, wiec postawilem na rogu ulicy laczaca sie z moja, czyli jakies 5 m dalej niz parkuje zwykle..... Pytanie...zignorowac, bo na razie to mam takiego nerwa i chce rozwiesic odpowiedz na drzwaich klatki przed ktora zaparkowalem. Mial ktos jakas sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jest taki dziwny stereotyp ze na kazdej ulicy ludzie przypisuja sobie miejsca parkingowe,a potencjalnego sasiada z pobliskiej-sasiedzkiej traktuja jak wroga.

Ogolnie jest to grozba i ja bym sie nie cyrtolil i to zglosil,a dlaczego? ? ?

A no tylko dlatego ze naprawde cos sie stanie z autkiem i nawet przypadkowo dojdzie do ciebie kto to zrobil (a najczesciej wychodzi :bo ktos ma za dlugi jezor ,albo trafi sie inny zyczliwy co sprzeda sprawce) i gosc jest ugotowany.

Z opisu sytuacji mozna wydedukowac ze nie jest to mlody narwaniec - tacy odrazu robia,a nie rozpisuja sie na karteczkach,stawialbym na jakiegos spoleczniaka co codziennie mosi miec zaparkowane swoje daewoo czy fordzika w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal na policje z tą kartką niech przyjmą zgłoszenie , jakby nie patrzec groźba

potencjalnych sprawców mozna szukac tak jak napisałes w rejonie ulicy a moze nawet

klatki :wink:

I moim zdaniem napisz kartke i przyczep w to miejsce gdzie była tamta o tresci :

"zgłosiłem sprawe na policje itd itp .... " troche weny i mysle ze bedzie luz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem raczej o karteczce na drzwiach wejsciowych do klatki (juz wydrukowalem) ----LUSTERKO 100zl WIZYTA U STOMATOLOGA ZNACZNIE WIECEJ! STAC CIE NA NOWE? ale widze, ze jeszcze na spokojnie i na chlodno musze to przemyslec...

P.S. glupia sprawa bo tam codzinnie stoi bmw e46 kombi....w sumie to bylo moje pierwsze podejrzenie...z policja troche sie zastanawiam, moje auto jeszcze na zoltych blachach niezarejestrowane....kogos to wlasnie chyba boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. glupia sprawa bo tam codzinnie stoi bmw e46 kombi....

no i ? jakby ktoś dał Ci w ryja to zastanawiałbyś się, czy oddać, w zależności czy jeździ maluchem czy M1? niestety stereotypy o właścicielach beemek też nie biorą się znikąd, poza tym świat nie jest taki piękny i nie wszyscy czują solidarność z innymi użytkownikami tej szanownej marki... moim zdaniem jest to ostatni argument jaki powinien Ci przyjść do głowy... upewnij się czy to on i możesz mu zostawić korespondencję zwrotną, że jego lusterko jest warte ciut więcej niż 100zł, więc niech nie chojraczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. glupia sprawa bo tam codzinnie stoi bmw e46 kombi....

no i ? jakby ktoś dał Ci w ryja to zastanawiałbyś się, czy oddać, w zależności czy jeździ maluchem czy M1? niestety stereotypy o właścicielach beemek też nie biorą się znikąd, poza tym świat nie jest taki piękny i nie wszyscy czują solidarność z innymi użytkownikami tej szanownej marki... moim zdaniem jest to ostatni argument jaki powinien Ci przyjść do głowy... upewnij się czy to on i możesz mu zostawić korespondencję zwrotną, że jego lusterko jest warte ciut więcej niż 100zł, więc niech nie chojraczy...

nie zrozumiales o co mi chodzi...zaden stereotyp ze BMW, to jakis gangsta :P tylko wlasnie szkoda, ze to mozliwe ten frajer jezdzi BMW...a co do lusterka na pewno drozsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales o co mi chodzi...zaden stereotyp ze BMW, to jakis gangsta :P tylko wlasnie szkoda, ze to mozliwe ten frajer, a ja sie czuje solidarny....

Albo inny patent jak sie juz upewnisz ze to ten sam ziomek od kartki to zrób zlot BMW

z Woz'em i z Chiccoo on mieszkają na Twojej parafi i "pooglądajcie" z bliska tą E46

mysle ze zmięknie gosciu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz'em i z Chiccoo on mieszkają na Twojej parafi i "pooglądajcie" z bliska tą E46

mysle ze zmięknie gosciu

Można "pooglądać" i nawet jak facet wyjdzie z ry***, stać można sobie przy samochodzie każdego.

A kartka sprzedam (może Ci sie przydadzą w piękny poranek)

lusterka, znaczki, wycieraczki, koła z/ do tego modelu

Facet zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym namierzył gościa bo musi on tam parkować, to jasne jak słońce, i do niego na rozmowę - kultura, wyjaśnić sobie wszystko jak nie pomorze to wtedy trzeba sobie mniej spokojniej porozmawiać z gościem. Trochę dziwna sprawa, druga rzecz ,że raczej jakiś jelonek takich karteczek nie zostawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeslibylby kozak to nawet karteczki by nie zostawial tylko od razu cos zmalowal.

Ja dalej upieram sie ze to jakis spoleczniak ,pan kierownik albo bramowy walker co wszystko wie najlepiej,kazde najmniejsze niedociagniecie czy naruszenie zaraz zglasza itp.

Wiecie taki cap co nic naprawde w zyciu nie osiagnąl ,a w glowie ma "syndrom wysokiego stolka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...