Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak sie sprawuja wasze bawarki


DaVid BP BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoja 3 mam pol roku i narazie bez zarzutu poza czynnosciami eksploatyjnymi(olej pasek)Poza tym kilka zaprawek po zimie.Jak wam sprawuja sie auta.Co prawda jezdze spokojnie(nie pale gum)ale na trasie pomykam szybko co jest raczej nieszkodliwe dla mojej kochanej(one sa do tego stworzone!!!!)Takze ja jestem bardzo zadowolony z zakupu BMW no moze poza policyjnymi kontrolami(Dzis zatrzymali mnie w wawie totalne przeszukanie mnie i auta!Ponoc chodzilo o narkotyki i bron jednym slowem rece na maske jak w filmach!)Macie podobne doswiadczenia odkad jezdzicie BMW?Jest cos w tym aucie <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam swoją prawie 2 lata w tym od póltora roku zagazowaną i jestem

BAAAAAAAAAAAAARDZO zadowlony, same bieżące czynności eksploatacyjne, oleje,

paski , filtry itp, wymieniłem tylko popychacze bo mnie denerwowały i amory wszyskie

co do takich fajnych przygód t omiałem jedna pare miesięcy temy na andersa, a wszystko datego

bo się spóźniłem na spota :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bardzo mocna eksploatacja.co prawda bez palenia gum ale kręcona non stop dosyć wysoko.narazie przejechałem 40 tyś od zakupu. raz pękl wqałek rozrządu ale na moje własne życzenie;zachciało mi sie sportowego a był za bardzo napawany w jednym miejscu i pękł+2 zawory ssące pokrzywione i uśmieszek na tłokach :mrgreen: :mrgreen: poza tym jedzie non stop happy_bmw .do tego dwa amory na przód i drobne zaprawki na nadkolach po zimie happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jest ze mną dwa latka i jestem z niej bardzo zadowolona.....!Uwielbiam ją ...stwierdzam że naprawdę musi być śliczna bo policja zatrzymuje mnie przynajmniej raz w tygodniu jeśli nie dwa.... a ostatnio tak przeryli moje autko że to się w pale nie mieści !wszystko powywalali ...łącznie z dywanikami ...przeryli wszystkie miejsca nawet płyty!A przy tym mieli tempo zółwia i zostawili niesamowity bałagan więc zwróciłam im delikatnie uwagę ...no to się wtedy dopiero zaczęła zabawa ....hehehe trochę ich zbluzgałam ..... w końcu im się należało no nie :)))))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam narazie na zadna z trzech E30 nie narzekalem , no moze na jedna ze wzgledu na problem z mechanikiem i glowica itd Ale to akurat ani moja ani wina bawarki lecz mechanika :)

Tak to standardowo , swiece, filtry, benzynka : )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze naprzeciw zlej opini jestescie zadowoleni ze swoich beemi.Ja uwazam ze wypadaja duzo lepiej od innych marek po prostu,jezeli sie trafi auto nie zakatowane i dba sie o nie sluzy nam dlugo i bez awaryjnie.Ja o maly wlos kupil bym Omege B,bowszyscy mechanicy strasznie psioczyli na beemi,ze czesci drogie.ze zakatowane i nie warte uwagi.A moze to wynika z tego ze jak by jezdzily same BMW to nie mieli by co robic?Albo boja sie te auta obslugiwac?(w serwisie podczas przegladu auta poprosilem by serisant skasowal mi inspekcje,po czym gosc zaczal sie wykrecac,albo nie chcialo mu sie albo nie umial tego zrobic!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją mam od grudnia i przejechałem narazie 3000 kilometrów ale oprócz spawania baku nic poważnego nie musiałem robić.Oczywiście jest pare podzespołów do wymiany oraz walcze z rdzą ,która wychodzi z pod uszczelki na tylnej szybie ale ogólnie jestem zadowolony ze swojej buni,a to co zepsute da się naprawić więc moje autko oceniam dobrze <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj przypadek jak narazie jest w stanie idealnym gdyz wujek adolf mial 98 lat kiedy mu ja zabralem uklon_bmw ma dopiero 98 tysiecy km a ja od roku zrobilem nia 6000 gdyz uzywam ja tylko okolicznosciowo na codzien zazynam pandoline na "L" mam nadzieje ze poza klockami i drobnymi elementami gumowymi nic mnie nie zaskoczy pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem moja ponad rok temu.nie narzekam.wymienilem w niej felgi z oponami, bo bylo taniej niz nowe opony na stare kola.Wymienilem tlumik od srodka do konca na nowy( stary urwalem podczas urlopu w polsce na ul. borowskiej-- wieeelka dziura)

poza tym wszystkie plyny i filtry.jezdzi bez zarzutu,odpala w zimne poranki.

oplaca sie placic drozsze ubezpieczenie,paliwo itd to w koncu <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jak zapali to śmiga ;-)

Póki co wymieniłem silnik-ale to mój błąd

No i mam problem z ssaniem i zapalaniem na zimnym silniku

A tak poza tym jeździ pięknie pomimo tylko 102KM ;-)

A co do strachu mechaników przed BMW, moja ma 20 i jest już na wielopunktowym wtrysku, więc nic dziwnego że się buraky boją :mrgreen:

I ruda po niej śmiga że aż miło :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja swoją bunie mam 2 latka. Jestem super zadowolony. Auto jak nowe blacharsko a mechanicznie to niestety m 40 i wszyscy wiedza jak to jest. Troche pozmienialem gratow z góry i jest lepiej. No a poza tym to ekstra bryka jak na 1.6 :)

Nigdy innej marki tylko lepszy i wiekszy silnik

Pozdro <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moja mam 10 miesiecyi przejechałem 10tys kilometrów i narazie naprawiałem tylko pompe paliwową ale zatarłem ja z mojej winy bo jezdziłem na gazie i nie miałem wachy w baku , tak to sie nie psuje i musze wymienić półośke ale to tez z mojej winy bo jarałem dużo laka jak ja kupiłem <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rocznik 89 i wiedziałem że po zakupie będą pewne koszty.

Gdy ją kupowałem to miała lekko zwichrowaną jedną tarczę

- więc klocki i tarcze do przodu, świece + filtry i płyny - ale to są przecież

części eksploatacyjne.

Po dwóch latach - ostatnio wymieniłem - kopułkę i palec, "końcówke"

z przodu i "duże i grube gumki" przy tylnym moście i takie "gumki"

w kształcie cyfry 8 - (słaby jestem z mechaniki i nie mam pamięci do

tych nazw - stąd te dziwne określenia), uszczelniłem tylny most,

"wyjście" wału ze skrzyni biegów, wspomaganie i to chyba wszystko.

--- polskie drogi zniszczą nawet najlepsze auta ....

(przepraszam za te "fachowe" okreslenia :roll: :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...