Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Skradziono kpl. alufelg


Gość Pałkosz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z 18-10-09 na 19-10-09 skradziono mi koła z mojej Betki. Koła skradziono że tak delikatnie to ujmę w bardzo chamski i ordynarny sposób. Pisze dziś bo musiałem wyjechać a w poniedziałek nie byłem wstanie tego ogarnąć. Oto kilka fotek.

Co za czasy że nawet w złodziejskim fachu nie ma już profesjonalistów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chamstwo <bmw_4>

wrzuć kolego foto felg pomoże w poszukiwaniach

[ Dodano: 24 Październik 09, 13:25 ]

napisz może jakie dokładnie opony miałeś na nie założone i znaki szczególne [rysy itp.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dawniej było- łapy ucinano złodziejaszkom za takie zabawy.

Chłopak mojej siostry pracuje w wulkanizacji i mówił mi że często ostatnio koła znikają w nocy- głównie pod konarami drzewek.

A wyjazdów ma ok 2 w tygodniu- pracuje w okolicy Magnoli/Legnickia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to wyglada na zlosliwa robote :|

Nie obraz sie ale takich felg sie nie kradnie :arrow: szkoda zachodu i stresu,moja chipoteza jest taka ze ktos kto bardzo cie nie lubi chcial zniszczyc ci furke i stad te zniszczenia blacharskie i podpierdzielone felgi. Nie zdziwie sie jak na tym sie nie skonczy.

Sorka za szczerosc ,naprawde wspolczuje i mam nadzieje ze sprawa jakos sie wyjasni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mówię serio; dorwać takiego i spuścić taki wpierdol, żeby zapomniał jak się nazywa...sorry - u mnie na terenie kopalń KGHM także często kradną fele, ale auta na cegłówkach, śruby grzecznie obok tarcz...a to co Tobie chamy zrobili...

P.S. Nie usprawiedliwiam złodziejstwa...wykazuję różnicę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to wyglada na zlosliwa robote :|

Nie obraz sie ale takich felg sie nie kradnie :arrow: szkoda zachodu i stresu,moja chipoteza jest taka ze ktos kto bardzo cie nie lubi chcial zniszczyc ci furke i stad te zniszczenia blacharskie i podpierdzielone felgi. Nie zdziwie sie jak na tym sie nie skonczy.

Sorka za szczerosc ,naprawde wspolczuje i mam nadzieje ze sprawa jakos sie wyjasni

ja sie nie zgadzam,...nawet nie wiesz jakie rzeczy gina, gdzie wydawaloby sie, ze nikt tego palcem nie tknie... ktos mial moze dwie krzywe wiec....ale chamsko to zrobili...ale moglobyc gorzej,,,mojemu sasiadowi pare lat temu sciagneli kola, a potem auto po porstu puscili,,,efekt byl taki, ze jeszcze szyby dwie wypadly i peknieta przednia.....pozdro i szukaj kolesia..jak to spiewal KAZIK nie ma listosci dla Skurw......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sie nie zgodze. Gdyby chcieli tylko zlosliwie cos zrobic, to nie ryzykowaliby zabawa w sciaganiu felg, tylko wrzycili ceglowke przez szybe i kluczem pojechali dookola samochodu. Zajeloby to ich 10 sekund. Tak jak tazunio pisze, jesli masz jakies szczegolne znaki na felgach - rysy, zjechane gdzies, to dawaj jakies foty jezeli sa. Sporo tutaj ludzi po allegro szpera. A noz widelec ktos trafi...

A tak nawiasem mowiac to chyba nic bardziej nie wku***a niz zlodzei cham. Szkod narobil 3 razy wiecej niz felgi warte.. <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Palkosz to jakas masakra ja juz zylem w przekonaniu ,ze tego juz sie nie robi,ze sciaganie kol poszlo w zapomnienie:| a tu masz Ci los :evil: Nie bede sie powtarzal bo to co chlopaki pisali to fakt lapy uj...c . A tak z innej beczki to E36 bylo moze w sedanie i czerwone :?: Acha i poszukaj fotke albo pomysl o tych znakach szczegolnych alusow bo siedzi nas sporo na allegro a noz widelec wyjdzie lyzka i ktos trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...