Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kille


mat

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi się czytało taki wątek na bmw sporcie więc może i wy się pochwalicie swoimi zwycięstwami lub przegranymi.

Prosiłbym o szczerość i nie pisanie bajek :D

Jak w temacie wpisujcie proszę czym i w jaki sposób udało się wam wygrać i z jakimi samochodami.

Więc może zacznę:

bmw e30 318 m10 równo z laguną I 1.8 115km

lekkie baty e30 318 z accordem 2.0

e30 316 lekie baty od 316 compact rafalS (Skarbi)

e30 318 m10 wygrana z 316 compact znajomego (Skarbi)

bmw 730v8 automat dostałem od 328 coupe

bmw 730v8 automat kill na jakimś lexusie nowym (nie mam pojęcia co za silnik)

bmw 750 v12 kill nową s klasę w dieselku, nie wiem jaki motor. Się gość zdziwił strasznie

525touring automat kill bardzo szybkie clio, ledwo co mu odchodziłem

730v8 kill na preludzie 2.2 na bardzo szybkiej trasie (odchodziłem przy ponad 140 jak nie lepiej dopiero)

730v8 z cklasse benzyna równo przy ok. 220km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry temat hehe czytalem na sporcie i uwarzam ze byl potrzebny ostatnio kille na vv passat 1.9tdi z dwiema czerownymi dwa razy na miescie w trasie zkillowalo mnie mercedes s klasse w nowej budzie miedzy strzegomiem a wroclawiem chlopaki poszli z 240 na dziurach widzialem jak na chopie malo co nie zachaczyli zawieszka ja w bmw e39 jakis czas temu kila ceed zostala skiilowana kolo radia okazalo sie niestety ze to tajniacy kile bylo przy okolo 160 heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się że na A4 jak do Katowic się leci to raz wyprzedziłem swoją ciężarówką patrol autostradowy , jechali poboczem to było łatwo , zajechałem ich z zaskoczenia , oglądali sobie podczas jazdy jakiś film i zanim się zorientowali to już byłem pięć metrów przed nimi , widzę że docisneli do oporu ale ja też pedał w podłodze i idziemy łeb w łeb .

Zaczyna się robić wąsko a oni na tym poboczu więc koleś z tego patrolu włącza koguty żebym mu miejsce zrobił ale ja wychowany na zapierdalaniu swoją bejcą nie mam nawet takiego zamiaru . Mam w ciężarówce 440 koni to sobie myślę ze nie ma co odpuszczać jakiejś T4 co ma 90 , jak już było krytycznie to chłopaki hamulec i zaczeło ich nosić po tym poboczu aż im słupki do zabezpieczania robót drogowych powypadały z paki !

Jestem z siebie dumny !

Faktycznie fajny temat można sie pochwalić co kto zrobił głupiego !

Wnoszę do Administratora o podklejenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła => światła

Klękłem z golfem mk2 1,9TDI (koników nie znam) na ok 300m

Wygrałem z Fordem Scorpio kombi manual 2,3 benz. odcinek ok 200m

Na trasie

Wygrałem z octavią 1,6i tak do ok190km później mocy mu zabrakło.

Wygrałem E36 328kombi wygrana z corolla 1,6 z chipami i innymi bajerami w irlandii

A mój najlepszy wyscig to było jak kierowałem E36 328kombi- wyścig z subaru impreza STI tak do 190km/h wygrywałem (siadział za mną), a później... koguty włączyli- tajniacy we Francji.

Zrobiliśmy wymiane ja dałem 50e, a oni mandat- wytargowałem z 90e :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kilowalo się kiedys a w szczególnosci marke BMW raz nie dałem rady M3 bo przy 260kmh koło Munchen sciagnelem noge z gazu bo prawie auto odrywalo się od ziemi ale to było jak miałem niby auto Seata ibize cuprę 240 km pózniej doszedłem do wniosku ze nie będe jezdził gownem niech mnie kilują nadszedl czas na prawdziwe auto BMW i nie zaluję zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

civic 1.6 160 kucy vtec znajomego skillowane wszystko co się ruszało poza subaru imprezą. to auto naprawdę jest bardzo szybkie. Radzę uważać na takie małe kajtki. A na klapie z tyłu 1.4 8)

Lucius: słuchaj każdego sprawa co tutaj pisze. Każdy ma prawo robić co chce. Jeżeli ktoś jest głupi i wie jak się wypowiadać w tym temacie to jego sprawa. Kto ma odrobinę oleju w głowie będzie wiedział jak z tego korzystać. Do ścigania są fajne miejsca jak jak stare lotniska, przyjmijmy ,że każdy ścigał się na zamkniętej drodze, albo starym lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą jeżeli nie chcecie to trudno, jeżeli uważacie ,że temat nie jest wart zainteresowania to zginie śmiercią naturalną. Nie mniej jednak na zapieprzanie po mieście taki topic imo nie ma żadnego wpływu. Kto to robi i tak to robić będzie bo słabą motywacją jest pisanie na forach kogo to nam się nie udało wyprzedzić. Temat ten miał charakter informacyjny. Ktoś kto nie chce się ścigać, może przeczytać np: co jego furka jest warta w konfrontacji z inną.

Nikogo tym tematem nie namawiam do prowokowania niebezpiecznych sytuacji na naszych i tak nie najlepszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Zabawię się w górnika i odkopię ten temat. A co!

Dziś ze świateł na pl. Społecznym w stronę Mostu Grunwaldzkiego - Mondeo ST200 MK2

Przynajmniej tak mówiła plakietka na tylnej klapie i dźwięk - V6. Tylko, że teoretycznie to powinno mnie zostawić w tyle (on 7,9 ja chyba 9,5) a w zasadzie na starcie zrobiłem go jak chciałem. Więc może było to nie-ST z doklejonym znaczkiem ST. Bo prawdziwe ST ma 205 KM a zwykłe V6 ma 170...

Niemniej radocha była :D Jednak te 150KM coś potrafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak odkopię trochę stary temat ale muszę się podzielić swoimi spostrzeżeniami.

15 minut temu jadę przez Kato/Chorzów do domu, za mną na światłach Laguna II. Ruszamy, ja trochę energiczniej bo chciałem pobadać czy wskazówka w ogóle staje w pionie bo ostatnio same krótkie trasy trzaskam i silnik się nie ma okazji zagrzać.

Patrzę w lusterko, kolo na zderzaku. Pomyślałem "o ty dziadu, takiś cwaniak?", no to jazda :D

100 - kolo na zderzaku

130 - kolo na zderzaku

150 - kolo na zderzaku

170 - kolo delikatnie się oddala

WTF? Ja wiem że moje 2.0 ma tylko 150 KM i raczej nie ma wigoru ale chyba trafiłem na wyjątkowo mocne Renault :D Sprawdziłem sobie jakie tam były dostępne wersje silnikowe i... łał. Jakbym trafił na (nie)odpowiednie auto to bym wręcz solidne baty dostał.

[h=2]Silniki Renault Laguna II[/h] Lista silników:

1.6 i 16V (107KM), 1.6 i 16V (115KM), 1.8 16V (120KM), 2.0 i 16V Turbo (170KM), 2.0 i T 16V (165KM), 2.0 i 16V (135KM), 2.0 IDE 16V (140KM), 2.0 i 16V GT (205KM), 3.0 V6 24V (207KM), 1.9 dCi (120KM), 1.9 dCi (100KM), 1.9 dCi (130KM), 1.9 dCi (110KM), 1.9 dCi (95KM), 2.0 dCi (150KM), 2.0 dCi FAP (175KM), 2.0 dCi (175KM), 2.2 dCi (150KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...