Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



danieltca

Rekomendowane odpowiedzi

problem e46:) u mnie jest też to jest.

Panaceum:

- jezdzic i płacic 100 zł co miesiac za kasowanie tego błędu.

- wymienic matę pod siedzeniem. do e46 ok 500 zł ( cena z ASO)

- ustawić za 180 zł poduszkę w tryb taki, że przy uderzeniu choćby z tyłu, wystrzeli poduszka z błędem.

U mnie jest błąd poduszki pasażera, więc zgodnie z powyższym, gdy ktoś sutknie mnie z lewej to i tak wstrzeli ta z prawej :)

coś za coś... zyskuje się bezpieczeństwo( nawet za bardzo ), no chyba ze wolisz zabulić za matę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w E36 walnętą mate w siedzeniu po prawej stronie- świeciła raz się, raz nie.

Kupiłem taki wynalazek za ok60zł i wczepiłem w wtyczke która łaczyła wiązke co dochodzi do fotela- poprostu oszukiwała kompa że ktoś siedzi.

Kontrolka zgasła na zawsze.

jezdzic i płacic 100 zł co miesiac za kasowanie tego błędu.

Ja mam podłaczenie kompa za 50PLN

ustawić za 180 zł poduszkę w tryb taki, że przy uderzeniu choćby z tyłu, wystrzeli poduszka z błędem

Nie polecam w czasie walnięcia w tył lepek leci Tobie do przodu "inaczej" niz przy walnięciu przednim- cos takiego oglądałem w czasie wypadków (testów) w TV i wypowiadały sie mądre głowy co jak etc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale nie wiadomo jeszcze czy błąd nie dotyczy np: bocznego jaśka

Zgadza sie może być wszysto uszkodzone od układu poduszek.

Z matą to tak jak pisałem wyżej można sobie poradzić samemu.

Co do jaśków, sensorów itd wszystko można zrobic pod kompem- on powie co mu nie pasuje.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja tak z kolei miałem z lampką hamulca ręcznego. Cóż elektronika wariuje. Jak podepniesz pod kompa, to możesz mieć dużo błędów tego samego typu. Ich skasowanie powinno pomóc. U mnie jak skasowałem te wszystkie błędy które się powtrzały tj. własnie czujki hamulca ręcznego, to zrobiło się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
dokładnie, kostka do maty lub napinacza. Często pojawia się po sprzątaniu po przesunięciu fotela w skrajne położenia :)

Ja u siebie zmieniałem tą kostke kilka krotnie i dalej było to samo w końcu się uporałem z tym a jak wszystko w linku

http://bmwklubpoludnie.pl/viewtopic.php?t=1894

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam równiez ten problem wystarczy że ktoś uniesie tyłek z siedzenia pasażera podczas jazdy zaświeca się kontrolka poduszki.

Jedynym wyjściem kupić kabel ja tak zrobiłem przydaje się to auto jest czułe i często się przydaje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...