Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Polary Klubowe z haftem


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwośc wykonania polarów klubowych.Sam haft kosztuje 45 zł i firma może go wykonac na dowolnej odzieży którą się dostarczy.Jest też opcja by zrobic polary klubowe w cenie 105 zł za męski (haft z przodu i z tyłu) oraz damski w cenie 85 zł.Poniżej foty dostępnych kolorów oraz gotowego wyrobu.

[ Dodano: 15 Listopad 09, 23:17 ]

Foty

DSCN1314.jpg

DSCN1315.jpg

skanowanie0003.jpg

DSC09478.jpg

DSCN1314.jpg

DSCN1315.jpg

skanowanie0003.jpg

DSC09478.jpg

DSCN1314.jpg

DSCN1315.jpg

skanowanie0003.jpg

DSC09478.jpg

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ewentualne zamówienia proszę kierowac do naszego głównego "zakupowca" Kosy który uprzejmie zgodził się zając sprawą.Od razu mówię,że lepiej zamówic rozmiar o jeden mniejszy niż normalnie nosicie bo ta czeska rozmiarówka jest jakaś z kosmosu.Edu ta firma może Ci wyhaftowac logo na Twoim ulubionym dresie w cenie 45 zł (przód i tył) ze srebrną nitką w napisie MAXBIMMER.Za drobną opłatą dołożą pewnie haft kastetu lub bejsbola :mrgreen:

[ Dodano: 16 Listopad 09, 14:52 ]

Tu macie link do strony z pełnym asortymentem odzieży tej firmy

http://adler.info/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest możliwośc takiego haftu na kamizelce dmuchanej?? i czy mozna podeslac wlasny polar??

Mam propozycję.Kosa zajmie się zamówieniem polarów dla osób chętnych.A wszyscy którzy chcą haft z logo Maxbimmera na dresie (pozdro Edu :mrgreen: ),bezrękawniku,śpiworze,ręczniku,tapicerce samochodowej,itd,itd (hafty wykonują na każdym rodzaju materiału) - niech kontaktują się bezpośrednio z firmą.

ARS HAFT

Haft komputerowy

Anna Roll-Stafij

ul.Bolesława Chrobrego 29AB

46-100 Namysłów

email : ars-haft@wp.p

tel : 500542890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pola- wzór damski czerwony ( bez czarnych wstawek) roz. M

2. Heno - wzór męski czarny roz. M ps. na stronce producenta jest rozmiarówka można sobie zmierzyć

3.Edu. wzór męski kolor czarny roz.XL.I Dla Brata "Czoma "wzór męski kolor chabrowy roz "L"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pola- wzór damski czerwony ( bez czarnych wstawek) roz. M

2. Heno - wzór męski czarny roz. M ps. na stronce producenta jest rozmiarówka można sobie zmierzyć

3.Edu. wzór męski kolor czarny roz.XL.I Dla Brata "Czoma "wzór męski kolor chabrowy roz "L"

4.pawelo85-wzór męski kolor chabrowy roz. L /dla mnie bez nicka z przodu tylko śmigło :D /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pola- wzór damski czerwony ( bez czarnych wstawek) roz. M

2. Heno - wzór męski czarny roz. M ps. na stronce producenta jest rozmiarówka można sobie zmierzyć

3.Edu. wzór męski kolor czarny roz.XL.I Dla Brata "Czoma "wzór męski kolor chabrowy roz "L"

4.pawelo85-wzór męski kolor chabrowy roz. L /dla mnie bez nicka z przodu tylko śmigło /

5.Tomekv8-2sztuki-wzor meski chabrowy i czarny roz.L/dla mnie z nickiem ale bez v8 (narazie nie aktualne,a do M52B20 nie pasuje chyba,ze zmienie nick na Tomek bez v8)

[ Dodano: 22 Listopad 09, 13:38 ]

Acha,no i gdzie moge przeslac kase?Do Ciebie Forest, ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha,no i gdzie moge przeslac kase?Do Ciebie Forest, ?

Najpierw robimy listę chętnych na polary.Gdy będzie około 20-tu Kosa poda numer swojego konta,zbierze wpłaty i zamówi polary.Trzy sprawy :

1. Obecnie w znaczku BMW zastosowana jest srebrna nitka.Myślę, że biała będzie lepsza - będzie przypominało oryginał.

2. Obecna wielkośc znaczka to 7,5 cm - wydaje mi się za duży.Proponuję by go zmniejszyc do 6 cm.

3. Są rodzaje unisex i damskie.Młoda zamówiła czerwony unisex rozm.S (będzie pasował na osobę która nosi rozmiar M) i jest na nią za duży.Jeśli ktoś chce taki kupic,sprzedamy polar Młodej za 80 zł (standardowa cena 105 zł).Firma zmieni nadruk z Młoda na nick chętnego.Zapewniają, że nie będzie śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pola- wzór damski czerwony ( bez czarnych wstawek) roz. M

2. Heno - wzór męski czarny roz. M ps. na stronce producenta jest rozmiarówka można sobie zmierzyć

3.Edu. wzór męski kolor czarny roz.XL.I Dla Brata "Czoma "wzór męski kolor chabrowy roz "L"

4.pawelo85-wzór męski kolor chabrowy roz. L /dla mnie bez nicka z przodu tylko śmigło /

5.Tomekv8-2sztuki-wzor meski chabrowy i czarny roz.L/dla mnie z nickiem ale bez v8 (narazie nie aktualne,a do M52B20 nie pasuje chyba,ze zmienie nick na Tomek bez v8)

6.Paweł - wzór męski kolor czarny roz. XL

7.Karolcia - wzór damski kolor niebieski ( bez czarnych wstawek) roz. S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą rozmiarówką to faktycznie jaja są:)

Mierzyłem Foresta L-kę i jest za duża a S-ka Młodej minimalnie za mała więc Mka byłaby w sam raz.

Ja normalnie nosze XL,to L-ka bedzie chyba w sam raz co?

Czy lepiej zamowic M-ke pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TABELA ROZMIARÓW

Męska odzież

Rozmiar Wysokość postawy w cm Obwód klatki piersiowej w cm

XS 156-164 78-86

S 156-164 86-94

M 164-172 94-102

L 172-180 102-110

XL 180-188 110-118

XXL 188-196 118-129

XXXL 188-196 129-141

Damska odzież

Rozmiar Wysokość postawy w cm Obwód klatki piersiowej w cm

XS 156 74-82

s 160 82-90

M 164 90-98

L 168 98-107

XL 172 107-119

XXL 176 119-131

[ Dodano: 23 Listopad 09, 18:51 ]

Mam 176 cm i rozmiar "L" jest na mnie za duży.Jeśli chciałbym założyc polar pod kurtkę to byłby juz problem.Dziki i ja mierzyliśmy rozmiar "S" i był minimalnie na mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pola- wzór damski czerwony ( bez czarnych wstawek) roz. M

2. Heno - wzór męski czarny roz. M ps. na stronce producenta jest rozmiarówka można sobie zmierzyć

3.Edu. wzór męski kolor czarny roz.XL.I Dla Brata "Czoma "wzór męski kolor chabrowy roz "L"

4.pawelo85-wzór męski kolor chabrowy roz. L /dla mnie bez nicka z przodu tylko śmigło /

5.Tomekv8-2sztuki-wzor meski chabrowy i czarny roz.L/dla mnie z nickiem ale bez v8 (narazie nie aktualne,a do M52B20 nie pasuje chyba,ze zmienie nick na Tomek bez v8)

6.Paweł - wzór męski kolor czarny roz. XL

7.Karolcia - wzór damski kolor niebieski ( bez czarnych wstawek) roz. S

8.Forest - czarny, rozm. "M" z nickiem Forest

[ Dodano: 2 Grudzień 09, 08:01 ]

Prosimy by zainteresowani zakupem polarów zaczęli już przesyłać siano Kosie bo chcielibyśmy pod koniec następnego tygodnia złożyć zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pola- wzór damski czerwony ( bez czarnych wstawek) roz. M

2. Heno - wzór męski czarny roz. M ps. na stronce producenta jest rozmiarówka można sobie zmierzyć

3.Edu. wzór męski kolor czarny roz.XL.I Dla Brata "Czoma "wzór męski kolor chabrowy roz "L"

4.pawelo85-wzór męski kolor chabrowy roz. L /dla mnie bez nicka z przodu tylko śmigło /

5.Tomekv8-2sztuki-wzor meski chabrowy i czarny roz.L/dla mnie z nickiem ale bez v8 (narazie nie aktualne,a do M52B20 nie pasuje chyba,ze zmienie nick na Tomek bez v8)

6.Paweł - wzór męski kolor czarny roz. XL

7.Karolcia - wzór damski kolor niebieski ( bez czarnych wstawek) roz. S

8.Forest - czarny, rozm. "M" z nickiem Forest

9.Młoda - wzór damski czerwony rozmiar M ( bez czarnych wstawek) z nickiem Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...