Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Polary Klubowe z haftem


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek, Edu polary już są u mnie. Edu - dostaniesz swój na grillu w Skarbim, Tomek - przekażę Kosie do wysłania.

OK dzieki.

A kiedy mniej wiecej przekazesz je Kosie ?

Zalezy mi na czasie bo moja siostra przyjezdza do mnie na swieta i podrzucilaby mi je odrazu.

Fajnie by bylo jakby w przyszlym tygodniu zostaly wyslane.

Jak nie to juz d..a blada.Pewnie dostane je na nastepne swieta.....:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicco i Maras. Cena jest taka sama. Jeśli chcecie je zamówić to będą najwcześniej za 3 tygodnie (czarne i habrowe). A znając sytuację może się to jeszcze przeciągnąć. Niestety akurat te dwa kolory są rozchwytywane. Jeśli się zdecydujecie to dajcie mi znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu byłem z 5oulem w tej firmie z Namysłowa. Gośc przygotował trochę asortymentu na lato. Niektóre rzeczy pokazywałem w Gostyniu. Zamówiłem dla siebie dwie połówki. Wyglądają tak :

Koszulka polo

gramatura:220-230 g/m2100% czesankowej bawełny ring spun

dscn2139d.jpg

Haft na kołnierzyku

dscn2141v.jpg

Haft na ramieniu

dscn2143g.jpg

Haft na piersi

dscn2145.jpg

Dostępne kolory :

http://www.jnpolska.pl/oferta/koszulki-polo/jn021.html

Koszulka na gotowo z haftami wyjdzie na gotowo - 50 zł. Zrezygnowaliśmy z haftu na plecach jak w przypadku polarów bo w kontakcie ze skórą będzie powodował poczucie dyskomfortu.

Zamówiłem też damską polówkę dla Młodej, gdy tylko ją dostanę zrobię fotki i wrzucę na forum. Firma James&Nicholson ma spory wybór ubrań, między innymi polary które pokazywałem w Gostyniu. Są lepszej jakości niż te z firmy Adler ale cena też jest wyższa - sam polar - 130 zł, z haftami wg wcześniejszego wzoru - 160 zł.

Czapka z daszkiem - we wzorze jest nic fluorescensyjna ale oczywiście można użyc dowolnego koloru - 20 zł

dscn2146h.jpg

Jeśli będzie ktoś zainteresowany koszulką/polarem (z tej nowej firmy lub tymi wcześniejszymi z Adlera)/czapeczkami/ lub pozostałymi artykułami przedstawionymi na stronie James&Nicholson proszę pisac w temacie.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:shock::shock::shock: Chicco czytaj między wierszami :)

Koszulka na gotowo z haftami wyjdzie na gotowo - 50 zł.

Czapka z daszkiem - we wzorze jest nic fluorescensyjna ale oczywiście można użyc dowolnego koloru - 20 zł

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Męskie w każdym kolorze są po 50 zł, damskie po 40 zł. Mam już koszulkę Młodej ale zostawiłem w bagażniku razem z dwoma polarami, jutro zrobię fotki i wrzucę. Co do polarów Adlera - skończył się sezon jesienno-zimowy więc w magazynach mają wszystkie kolory i rozmiary.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lijo tak jak prosiłeś zamówiłem Ci czarny polar rozmiar L. Jutro dostanę katalog to zrobię Ci fotki byś zobaczył jak wyglądają te polówki o których rozmawialiśmy. Generalnie facet poleca dwa rodzaje - jedne z haftem wyjdą po 30 zł, drugie po 35. Jak będę już miał zdjęcia to zamieszczę tutaj i powiesz mi które chcesz wziąć.

POLARY SĄ DOSTĘPNE WE WSZYSTKICH ROZMIARACH I KOLORACH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Forest to moze zrób tak w jednym poscie zrzutke wszystkich ciuchów ktore mozna zamówic (Opis + Fotka + Cena) i zrobiło by sie jakies takie wieksze zamówienie sezon letni co raz blizej , pusci sie maila do wszystkich z informacją , zrobi liste i zamówisz za jednym razem wieksza ilosc bo takie pykanie po jednej sztuce to troche uciązliwe chyba jest dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Marcin, zrobię jak proponujesz. Trochę bałaganu narobiłem w tych postach, na samym początku pokazane polary, troche dalej czapeczki, teraz koszulki. Nawet gdyby ktoś był zainteresowany kupnem to pewnie musi się tego naszukać w temacie :) Co do zamawiania po jednej sztuce - jakoś dam radę, pracuję z gościem z Namysłowa więc na bieżąco przekazuję mu kasę a on przywozi mi gotowe ciuchy. Ale nie ma problema, możemy zrobić jakieś większe zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...