Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kalendarz MAXBIMMERa na 2010???


chiccoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś tak pomyślałem że można by zrobic coś takiego u nas, i natrafiłem na przykład

http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=93196

Kto chce wysyła "najlepszą/ najładniejszą" fotke swojej <bmw> i na forum zrobić szybko głosowanie jakie by miały być- np zdjęcia wklejamy do końca listopada, a koniec głosowania np 10,12- i do druku, więc każdy by miał kalendarzyk do końca grudnia, no może początek stycznia bo młyn na poczcie będzie straszny.

Np.

Daje zdjęcie swojej bemki :) i pod spodem robi się lista czy komuś się podoba dane zdjęcie.

Która foka ma najwięcej punktów wygrywa- i tak będzie styczeń, luty, marzec......

Można dać też po 4 zdjęcia na miesiąc- więcej chyba nie bo będą sie zlewać.

Zdjęcie bmw które się posiada teraz, a nie było kilka lat wstecz.

Podobne głosowanie było kiedyś na najlepszą bemke maxbimmera- i jakoś fajnie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pomysł fajny to się ciesze. :mrgreen:

A teraz kilka pytyań:

1.Jak foty będziemy wybierać- czy mój pomysł może być?-Jeśli masz inną propozycje to podziel sie nią :)

2.Jakiego formatu ma być kalendarzyk, ile fotek na "miesiącu" ?

3.Jakie zapotrzebowanie na rynku? :)

Jutro podjade do dwóch "producentów" i zapytam się o ten temat- jaka cena w stosunku do ilości.

[ Dodano: 25 Listopad 09, 19:52 ]

Byłem dziś w mieście pytam o temat i wygląda to tak:

Po pierwsze jaka ilość?- ok 30szt, noże więcej

Jaki format?- A3, A4

Jaki wygląd?- A3 i A4 logo klubu na górze, zdjęcie fury i na dole dni miesiąca.

Ceny wyglądają tak:

A4- ok 32zł

A3- ok 60zł (aby było po ok 45 to minimum 300szt.)

Szukam dalej może będzie taniej, ale czy jest też zainteresowanie?- bo cisza z waszej strony. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wyglądają tak:

A4- ok 32zł

A3- ok 60zł (aby było po ok 45 to minimum 300szt.)

Szukam dalej może będzie taniej, ale czy jest też zainteresowanie?- bo cisza z waszej strony. :cry:

Jeżeli chodzi o zainteresowanie to z mojej strony powiem tyle ze chętnie kupie sobie taki kalendarzyk pod warunkiem ze znajdę w nim moje auta :mrgreen: . Pomysł dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy by sie znalazło twoje autko, to zależy od tego jak by się wybierało samochody do niego

hehe nie zależy mi specjalnie na tym z tym ze jak by było w nim to na pewno chciałbym go mieć:) .Podejrzewam ze inni wychodzą z tego samego założenia ( im więcej autek w nim tym więcej nabywców ) bo poco komu coś co go nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl oki, ale czy jest jakis grafik ktory by to ogarnął ?

Mówiłem o jednym zdjęciu na jednym miesiącu, więcej zdjęć niz 2 na A4 to juz będzie się zlewać i nic ładnego nie wyjdzie.

W klubie vectry jakoś mogli zrobić losowanie która fura i dzie bedzie- więc my tez powinnićmy.

A kiedyś kosa była taka akcja na samochód maxbimmera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy kalendarz na 5lat to na pewno wszyscy się zmieszczą :P a tak na poważnie to lepiej jak na jeden miesiąc będzie przypadało jedno auto, wiec losowanie było by najlepsze, a w miesiącu grudniu mogla by się znaleźć fotka grupowa np z jakiegoś spotu <bmw_1> można jeszcze umówić się na sesje w plenerze i zrobić po dwa lub trzy auta na jednym zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zrobic taki kolaż jak w temacie z fotkami ze zlotu i powiedzmy by

było zdjecie z 3 autami na jedna strone kalendarza przy formacie a4 mysle ze nie byłoby dramatu :wink:

Pozostaje kwestia raczej kosztów takiego kalendarza ?

Ja takie kolaze moge zrobic , ale ile ma kosztowac taki kalendarz zeby pozniej

sie nie okazało ze do zamówienia bedzie np 5 sztuk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało ze do zamówienia bedzie np 5 sztuk

I nad tym teraz pracujemy.

Nie ma listy, wpłaty to nie ma zamówienia.

Pozostaje kwestia raczej kosztów takiego kalendarza ?

ok 30zł za A4

Temat dałem 23 i jak narazie listy brak, więc może ja pierwszy będe :)

1.chiccoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o jednym zdjęciu na jednym miesiącu, więcej zdjęć niz 2 na A4 to juz będzie się zlewać i nic ładnego nie wyjdzie

ale tego i tak w paincie sie nie zrobi, tak mi kiedys wychodzilo w publisherze albo w wordzie (nie pamietam)

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics9/kalendarz-maxbimmer-vt6185.htm?highlight=#82140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I cos temat klęknął :| teraz to juz deko za pozno robic na 2010 bo raczej braknie czasu

na wybranie zdjec / poskładanie graficzne i drukniecie a potem rozprowadzenie kalendarzy :wink:

Moja propozycja na nowy sezon , zeby aktywowac głosowanie na beemke miesiaca

i w ten sposób co miesiac mielibysmy wybrane auto na kolejna kartke kalendarza.

Powiedzmy ze od 1 do 5 dnia kazdego miesiaca czekamy na zdjecia (mozna przysłac

jedno wybrane zdjecie swojego auta (chodzi o auta ktore mozemy zweryfikowac tzn

ktos je widział na żywo z klubowiczy / forumowiczy - fotki z otomoto nie maja szans itp)

nastepnie przeprowadzamy głosowanie powiedzmy do 20tego i ogłaszamy wyniki -

wygrane auto trafia do kalendarza 2011 w miesiacu w ktorym wygrało (styczen 2010 ->

publikacja na karcie kalendarza na styczen 2011).

W Grudniu mozemy troche przyspieszyc i np zbieramy foty od 1 do 3 grudnia ,

głosowanie do 10tego i oddajemy do druku zeby na ostatni spot w 2010 roku były gotowe :wink:

Co Wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...