Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


proszę o ocenę


thomascricket

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Mordulec, a czy masz cos do TDSów ?

Do TDSów nie mam nic :wink: ot poprostu jak dla mnie nie ta buda nie ten silnik :wink:

A czemu z poczatku produkcji złe egzem i TDSy?

Sam wiesz jak wygladaja poczatki produkcji kazdego nowego modelu ... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu z poczatku produkcji złe egzem i TDSy?

Sam wiesz jak wygladaja poczatki produkcji kazdego nowego modelu ... :|

I tutaj sie zgodze. Pomijajac kwestie finansowe, wolalbym chyba kupic ostatni wypust np z serii e36 nie pierwszy z e46. No, ale ja jestem troche dziwny z tym umilowaniem do starszych samochodow :P Chodzi o to, ze jezeli sa, to wszelkie bolaczki nowych silnikow/modeli, potrzebuja pare lat zeby "zniknac"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż próbuję znaleść sobie betę a nie o dyskusje na temat e39 w tds-ie

Bardzo nerwowo działasz kolego.

Dopier zaczynasz na forum a tu kozaka pokazujesz.

Pytanie odpowiedz, pytanie odpowiedz na tym polega forum.

A że dałeś temat e39 i TDSa to powinneś się cieszyć że masz odpowiedzi z tematu np. że silnik taki, zawiecha taka, a elektryka to lepiej już nie mówić-a nie tylko którą kup.

Jeśli chcesz odpowiedzi którą byż chciał to ja powiem Ci że żadną- tak szczerze.

Ale mogę napisać że ta czarną i bedziesz się cieszyć że chociasz jedna osoba Ci odpisała (czyt. doradziła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Przepraszam bardzo nie chcę się czepiać ale prosiłem o ocenę samochodów gdyż próbuję znaleść sobie betę a nie o dyskusje na temat e39 w tds-ie ot czy się udał czy nie bo jak każdy model ma swoich przeciwników i zwolenników ja z tych 2-ich.

Heh , chcesz sie w takie cudo pakować proszę bardzo , nikt z forum nie bedzie stawał

Ci na drodze Twojego szczescia w nabyciu zwłok :wink: chciałem Ci doradzic i

wyraziłem swoją opinie na temat tego co chcesz nabyć :wink: jak zawsze mozesz

ale nie musisz sie ze mną zgodzic , do tego własnie słuzy forum :

zadajesz pytanie -> dostajesz rózne odpowiedzi -> sam wycigasz wnioski

U Ciebie zawiódł "środek" bo dostałes odpowiedzi które nie wychwalają pod niebiosa

wybranego przez Ciebie modelu ........ cóż czasem tak bywa ale jak chcesz sobie

strzelic w kolano i drugie tyle zostawic u mechaniorów to prosze bardzo przynajmniej

podniesiesz PKB w naszym kraju :wink:

Ale zeby nie było -> odpowiedzi stricte merytoryczne :

Pacjent nr.1 -> http://otomoto.pl/bmw-525-tds-C6633560.html

-Rocznik 96 czyli sam początek produkcji

-Bieda edyszyn nawet korbki do szybek z tyłu

-Przebieg robiony w garażu 184tys km - raczej bym sie tam spodziewał 284tys.

-Zdeformowana kierownica , mozliwe ze jakas rzezba po wystrzale poduszki.

Pacjent nr.2 -> http://otomoto.pl/bmw-525-tds-C10783592.html

-Rocznikowo juz lepiej bo 97

-Ale cóz to przebieg prawie 300tys (juz bardziej realny)

-Na plus to to ze nie jest to auto komisowe tylko od prywatnego wiec wieksza

szansa ze bedzie w porzadku.

Pacjent nr.3 -> http://otomoto.pl/bmw-525-tds-C10092410.html

-Brak zdjec wsrodku

-Rozwalony zderzak z tyłu

-Uszkodzony przedni zderzak , brak zaslepki od haka

-Na fotach silnik odpalony , ropy jak na lekarstwo i choineczka na zegarach

Pacjent nr.4 -> http://otomoto.pl/bmw-525-2-5tds-klimatronic-4xel-szyby-C9457479.html

-Najlepiej sie prezentuje z tych wszystkich

-Ale najpewniej ładnie odpicowana pod klienta w komisie , nawet silnik umyty

-Przebieg podobnie jak w 1-szym przypadku smieszny i mało realny (96r i 180tys)

O silniku nie pisze bo jak wiesz TDSy to czasem mega kaprysne silniki

a po samych zdjeciach nie ma szans wskazac ktory z tych oto 4 rodzynków

ładnie pracuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki za mądre komentarze więc jeśli tds to taki szmelc to proszę w takim razie o poradę który z silników diesla jest najlepszy bo benzyna już nie wchodzi u mnie w grę więc może szukać 530 tylko że ciężko znaleść coś do 20 dych dziś jednego oglądałem z włoch to makabra jak tam potrafią zadbać o samochód :D

Więc jak proszę jeszcze raz mi poradzić który z e39 z dieslem jest mało awaryjny i mało kapryśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem sie przymykajac oko na finanse. TDSy-2.5 byly bardzo kaprysne,ogolnie zbieraly srednie oceny.Stosunek technologii do rocznika pasuje tylko do E34.

3.0 natomiast to juz inna bajka.Silnik naprawde godny polecenia.

Moja rada taka,na spokojnie sobie wyczekaj,dokombinuj troche kasiory i poszukaj E39 530d.

Przeszperalem samo allegro i znalazlem dwie pelne strony trzylitrowych dieslow w twoim zakresie cenowym wiec nie wiem czemu piszesz ze ciezko znalesc i nie jezdzisz , nie szukasz. Nikt pod nos na tacy nie postawi,czasem trzeba pozwiedzac Polske za dobrym okazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszperalem samo allegro i znalazlem dwie pelne strony trzylitrowych dieslow w twoim zakresie cenowym wiec nie wiem czemu piszesz ze ciezko znalesc i nie jezdzisz , nie szukasz. Nikt pod nos na tacy nie postawi,czasem trzeba pozwiedzac Polske za dobrym okazem.

530d w cywilizowanym stanie do 20k? może... ale na pewno nie polskich złotych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Za tę cenę nie znajdziesz nic z czego byłbyś zadowolony. Jeśli chodzi o silnik 3.0 d to jest czystą poezją, stosynkowo małe spalania i zajebisty moment. Nie przez przypadek był przez kilka lat najlepszym silnikiem diesla w światowych rankingach. Ale nie rzucaj się na tani egzemplarz. Nikt nie sprzeda samochodu w dobrym stanie z tym silnikiem za cenę 20 tyś.A ewentualne naprawy, szczególnie układu paliwowego Cię zrujnują. Znam gościa z Chojnowa który kupił za 21 tysi 530d z 2001 roku.Od komornika, niby taka okazja. Auto stało więcej u mechanika niż pod domem.Jak pisał Kaspri - albo poszukaj czegoś innego albo uzbieraj więcej kasy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze podpowiem, ze w tej cenie znajduiesz E-klasse z silnikiem 2.2CDI z okolo 2000roku, lub lekko mlodsza rocznikowo C-klasse,

wiadomo fan BMW nigdy nie bedzie fanem Mercedesa, ale zawsze to jakas podpowiedz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć mieczysław piękna sprawa to jednak zawsze bardziej mi się stylistycznie i technologicznie podobało e-39 a z resztą okulara podobno też ciężko dobrego do 20 tysi dostać ale ja jestem cierpliwy i będę szukał dalej może znajdę to co będzie warte bo złomami to się już najezdziłem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10503375

pisałem o tym aucie w dziale sprzedam... znajomego teściu sprzedaje tylko i wyłącznie dlatego ze chce młodsze auto! cena zajebista auto podobno też i nie kręcone! Kolega powiedział że gdyby to był sedan z manualem to już dawno by tym autem jeździł to zna je od 4,5 roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...