Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e39 Pilne pytanie.


PawełWilk

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tak jak pokazuja plastiki. A wiec to musi byc to sprzeglo. W sklepie z czesciami, chlopak wiedzial o co chodzi i dal mi najpierw sprzeglo ktore bylo do wrzesnia 97r. Czyli musze szukac przyczyny gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://toc.luk-as.de/toc/pl/D0EED1568B96364E24671AB134EF45D2.srv;jsessionid=D0EED1568B96364E24671AB134EF45D2?view=VIndexFramesetJsp

[ Dodano: 5 Grudzień 09, 20:01 ]

BMW 21,21 - 1 223 532 Taki nr znalazlem na tarczy.
i taki nr ma być BMW 1 223 532

BMW 1 223 533

BMW 1 223 679

BMW 21 21 1 223 532

BMW 21 21 1 223 533

BMW 21 21 1 223 679

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pompy sprzegla nie sprawdzalismy jeszcze. Zostawilismy to na koniec chociaz jest to troche dziwne ze tak od razu by padla. Ale w tym momencie to tez nie mozna jej wykluczyc. A gdzie ona sie znajduje?

I jeszcze jedno pytanie. Czy sprzeglo powinno zaczac ciagnac przy samej podlodze czy na gorze. Bo moze Bmw ma cos na odwrot a ja o tym nie wiem. Tez juz zaczynam glupiec.

[ Dodano: 6 Grudzień 09, 14:30 ]

Kurcze niestety nie ma zdjecia samej tarczy i docisku zeby mozna bylo porownac. Z tymi co mam na wierzchu. Wpadlem na pomysl zeby zamontowac jeszcze raz stare sprzeglo i zobaczyc czy bedzie to samo. Jezeli tak to znaczy ze my cos skopalismy. A jezeli bedzie normalnie to znaczy ze moze jednak cos nie tak z nowym sprzeglem.

[ Dodano: 7 Grudzień 09, 22:35 ]

Problem rozwiazany. Mordulec dzieki za pomoc. Winny by jednak wysprzeglik. Nie moglismy go odpowietrzyc. Dzisiaj sie udalo. Nie wiadomo dlaczego za pierwszym razem nie chcial? Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Problem rozwiazany. Mordulec dzieki za pomoc. Winny by jednak wysprzeglik. Nie moglismy go odpowietrzyc. Dzisiaj sie udalo. Nie wiadomo dlaczego za pierwszym razem nie chcial? Jeszcze raz dzieki.

No to rewelka ze sie udało bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...