Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


dziury :(


lapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponownie mam "mądre" pytanie - na usprawiedliwienie mam tylko to, że w kwestie motoryzacyjne dopiero się wdrażam. Przechodząc do pytania : czym zaklajstrować dziury w karoserii. Poprzedni właściciel tablice rejestracyjną (tylną) przywalił do klapy bagażnika normalnymi nitami - teraz gdy zdjąłem tablice do przerejestrowania mam dwie "rewelacyjne" dziury w pokrywie bagażnika :( Myślałem o zwykłym silikonie da rade ? - wiem, ze jest biały ale i tak nie będzie widoczny zakładam ramkę i dziury będą pod nią. A możne jakaś szpachla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mam za slaba wyobraznie... za nic nie przyszloby mi takie cos do glowy :lol:

ale mniejsze z tym,

osobiscie nie bawilbym sie w klejenie, tylko zaprowadzil auto do lakiernika, tam ci zaspawaja dziurki, polakieruja alement (nie musza caly, wystarczy np.od zagiecia do zagiecia) i za +/- 300zl masz po problemie

jesli nawet zalepisz to sylikonem, czy jakims innym wynalazkiem, moze podejsc ci tam woda i powoli zacznie wszystko rdzewiec... co nie bylo by fajnym nastepstwem dwoch dziurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tazunio, podal Ci wersje profesjonalna, a ja podam najtansza. Zywica+ wlokno szklane. jezeli wyszla juz rdza to dobrze oczysc, odtlusc ale nie ropa tylko zmywaczem, na to zywica i wlokno z obu stron, zeby nie bylo dostepu powietrza do blachy i zamaluj pedzelkiem (mozna kupic male buteleczki, cos jak lakier do paznokci),lub sprayem.

"Diecezja nalezy do Ciebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak weszła rdza dobrze oczyścić zmatować papierkiem 60 nałożyć szpachel z włuknem szklanym wyrównać papierkiem 80 na tzw kostce kup sobie czarny podkład w sprayu i lakier w tym samym koloże co Betka zmatuj dotarty szpachel papierkiem 120/360 żeby zlikwidować większe rysy po 80 psiknij podkładem podkład zmatuj papierkiem 600 mocząc go w wodzie żeby zaszybko nie załaził osusz oklej wszystko od zagięcia do zagięcia jak pisał kolega wyżej i psiknij sprayem zrób tak żeby twoje lakierowanie było pod tablicą ;) zabijesz nude troche sie nauczysz poczytaj o malowaniu na forum VW ktoś kiedyś fajnie wszystko opisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli trochę sie na tym znasz to możesz sam zrobic te dziury,natomiast jeśli nie to lepiej odpusc. Najprościej bedzie zrobic to u lakiernika,zapłacisz ale przynajmniej będzie zrobione porządnie. zastawianie tablica rejestracyjną to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...