Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


***Uwaga*** Zmiana systemu forum i strony


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

a tak odnośnie komentarzy do nowego designu forum to z mojej strony jest rewelacja, ale z tymi przyjaciółmi na forum to robi sie troche taka druga nasza-klasa, ale domyślam sie ze tego sie nie da przeskoczyć. nie chce aby mnie ktoś źle zrozumiał, ale moim zdaniem to np grono klubowiczów to już w pewien sposób przyjaciele.

Osobiście mi to nie przeszkadza, to tylko moja opinia o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak odnośnie komentarzy do nowego designu forum to z mojej strony jest rewelacja, ale z tymi przyjaciółmi na forum to robi sie troche taka druga nasza-klasa, ale domyślam sie ze tego sie nie da przeskoczyć. nie chce aby mnie ktoś źle zrozumiał, ale moim zdaniem to np grono klubowiczów to już w pewien sposób przyjaciele.

Osobiście mi to nie przeszkadza, to tylko moja opinia o tym ;)

No ta funkcja może być przydatna, chyba ;) (np. łatwiej odnaleźć użytkownika z którym chcesz się skontaktować) Słyszałem też o tym pozytywne opinie dlatego na razie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta funkcja może być przydatna, chyba ;) (np. łatwiej odnaleźć użytkownika z którym chcesz się skontaktować) Słyszałem też o tym pozytywne opinie dlatego na razie zostanie.

nie no w sumie racja, patrząc na to z tej strony ;)

chciałem tylko tak określić to mianem mini naszej-klasy ;)

P.S. mam nadzieje że mnie nikt nie potępi za to przyrównanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić Printscr i podrzucić go z zaznaczeniem co jest nieczytelne, testowałem forum na wszystkich rozdzielczościach i u mnie wyglada ok.

Nie dość, że wsjo się rozjeżdża, to jeszcze są błędy powodujące, że pod FF nie mogę pisać bo nie działają linki lub nie przekierowują - nie mogę dać odpowiedzi ani dokonać żadnych zmian. Nawet do profilu nie mogę się dostać. Pod IE działa i wygląda OK choć jest zdecydowanie za biało.

schowek01v.th.jpg

schowek02a.th.jpg

schowek03.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że wsjo się rozjeżdża, to jeszcze są błędy powodujące, że pod FF nie mogę pisać bo nie działają linki lub nie przekierowują - nie mogę dać odpowiedzi ani dokonać żadnych zmian. Nawet do profilu nie mogę się dostać. Pod IE działa i wygląda OK choć jest zdecydowanie za biało.

schowek01v.th.jpg

schowek02a.th.jpg

schowek03.th.jpg

Zdecydowanie to tak nie powinno wyglądać.

Ktoś jeszcze tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu na IE, zalogowaniu i poprawieniu profilu coś się pozmieniało i nawet pisać wiadomość mogę, ale potestuję później. W każdym razie chyba winny był profil

Może uda Ci się przypomnieć co zmieniałeś, mogłoby to pomóc w usunięciu tego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno mnie nie bylo.Nowa szata graficzna jest w deche.Trzeba sie do wszystkiego przyzwyczaic.Troche nie moge sie odnalezc.Nie ma ilosci nie przeczytanych postow i mam problem z dodaniem foto w podpisie.Poza tym podziekowania za wklad i prace z tym zwiazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...