Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


***Uwaga*** Zmiana systemu forum i strony


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga. Został całkowicie zmieniony skrypt forum. Stare hasła do forum nie działają. Aby się zalogować musisz skorzystać z funkcji odzyskiwania hasła. http://www.maxbimmer.pl/login.php?do=lostpw. Nowe hasło zostanie wysłane na Twój adres emial podany przy rejestracji.

Forum w fazie testów.

Możliwe,że pojawią się jakieś ograniczenia w dostępie lub edycji, pisz o tym śmiało będę starał się je usuwać/aktualizować.

O ile możesz już się zalogować pisz o problemach w tym temacie, jeśli nie pisz na krzysiek@maxbimmer.pl

Co nie działa:

1. Grupy, rangi użytkowników

2. Niektóre działy forum

3. Zamiast znaczka i linku do Gadu-Gadu jest logo i link do AIM (powinno to zostać zmienione jak wyjdzie odpowiednia łatka.)

4. Możliwe, że nie wszyscy mają odpowiednie prawa dostępu. (problemy proszę opisywać tutaj, na pw lub email)

5. Z moich obserwacji wynika, że w niektórych przeglądarkach jest problem z zalogowaniem, aby go rozwiązać należy zaznaczyć ptaszka przy zapamiętaj mnie.

Co musisz uzupełnić sam w profilu:

1. Datę urodzenia

2. Pole mój samochód

3. Dodać Avatar

Zrobione:

1. Wszyscy powinni mieć swoje kolorki ze starego forum. Jeśli komuś się nie zgadza to nie obrażać się tylko pisać śmiało do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu to nie ma się do niego co przywiązywać, na razie jest standardowy, dostarczany ze skryptem, mam nadzieje, że w ciągu 2-3 uda się mi opracować całkiem nowy unikalny i czytelny. Sam silnik forum wyszedł raptem, ze dwa dni temu i na razie brakuje dodatków i templatek, np nie ma galerii ;). Główna przyczyna zmiany forum to skrypt, stary był jak fiat 126p, ten jest jak M3, niby najmniejsze u swoich producentów, niby tył napęd, a jednak czuć różnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę na www.maxbimmer.pl od dwóch dni, patrzę...coś nie halo. Wychodzę i wbijam stronę ponownie. Dopiero dzisiaj załapałem, że Pan Admin zafundował nam zmiany. Na początku szok ale pewnie sie przyzwyczaję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie moge jakoś sie połapać w tym forum, troche czasu i będzie połapane ;)

a tak swoją drogą to nie moge wejść w zakładke home. pokazuje sie informacja że nie mam uprawnień aby tam wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie moge jakoś sie połapać w tym forum, troche czasu i będzie połapane ;)

a tak swoją drogą to nie moge wejść w zakładke home. pokazuje sie informacja że nie mam uprawnień aby tam wejść

Hm, dziwne, a jaki jest dokładnie komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zdaje sie teraz byc bardziej wyrazne i czytelne,ale pomimo tego nadal nie moge sie w tym wszystkim polapac.Widze wiele urozmaicen ale troche za duzo tego jak na moja glowe :mrgreen:.

Chociaz nie powiem,jest juz troche lepiej niz za pierwszym razem.

Ogolnie jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara, tradycyjna forma bardziej mi odpowiadała...ta, przynajmniej pod FF wygląda tragicznie nieczytelnie :(

Możesz zrobić Printscr i podrzucić go z zaznaczeniem co jest nieczytelne, testowałem forum na wszystkich rozdzielczościach i u mnie wyglada ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...