Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nowe tytuły użytkowników


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dodałem nowe tytuły użytkowników:

Tytuł/Minimum postów do jego uzyskania

Junior Bimmer 0

Mały Bimmer 500

Bimmer 1000

Max Bimmer 5000

Złoty Max Bimmer 10000

Platynowy Max Bimmer 15000

Wszelkie sugestie, zmiany, uwagi jak zwykle mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze moze jakies deko inne nazwy ?

Mały Bimmer 500 - mały bimmer jakos troche smiesznie brzmi :D

Moze jakies rangi powiedzmy jako

BMW 3er

BMW 5er

BMW 7er

BMW 8er

w zaleznosci od ilosci postów

albo cos podobnego , chwilowo nie mam pomysłów na nazwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam uwagę i propozycję innej maści: może by te limity troszkę inaczej poustawiać, bo biorąc pod uwagę że nikt poza Kosą nie przekroczył 4000 postów to te 15k brzmi abstrakcyjnie... ja rozumiem, że trzeba myśleć perspektywicznie, ale z takim (normalnym) tempem to prędzej e90 stanie się bardziej pospolite od e30, niż czołówka klasyfikacji osiągnie ten status...:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem Juniorem z trzy letnim stażem na forum bo piszę tylko jak na prawdę mam coś do powiedzenia a jak ktoś wali głupie dopiski w każdym temacie to będzie w tydzień seniorem , chyba coś jest nie hallo :roll:

Skąd nagle wzięła się ta tendencja do napędzania spamu , jakieś zestawienie kto najwięcej pisze w tygodniu czy miesiącu teraz jakieś rangi w dodatku zależne od ilości postów , po co to wszystko przecież i tak jest wielu aktywnych użytkowników i walone są takie bzdury nieraz nic nie wnoszące do tematu ! Czemu nie ustawić rangi zależnej od ilości czasu spędzonego na forum zamiast prowokować do pisania byle czego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem Juniorem z trzy letnim stażem na forum bo piszę tylko jak na prawdę mam coś do powiedzenia a jak ktoś wali głupie dopiski w każdym temacie to będzie w tydzień seniorem , chyba coś jest nie hallo :roll:

Skąd nagle wzięła się ta tendencja do napędzania spamu , jakieś zestawienie kto najwięcej pisze w tygodniu czy miesiącu teraz jakieś rangi w dodatku zależne od ilości postów , po co to wszystko przecież i tak jest wielu aktywnych użytkowników i walone są takie bzdury nieraz nic nie wnoszące do tematu ! Czemu nie ustawić rangi zależnej od ilości czasu spędzonego na forum zamiast prowokować do pisania byle czego !

Pewnie w tym co piszesz jest nieco racji, aleee forum z założenia jest po to, żeby na nim pisać i to czy użytkownicy na nim piszą, czy tylko czytają, ma ogromny wpływ na jego rozwój. Bo np po co komuś klub, forum, gdzie nie znajdziesz odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie? Nikt nie udzieli Ci pomocy bo będzie mnóstwo obserwatorów, a zero piszących.

Fakt czas pisane są różne bzdury, ale one też są potrzebne dla rozluźnienia się w wolnych chwilach.

Nikt chyba na poważnie nie bierze tego kto ma ile postów i ma pierwsze miejsce w rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj myślę, że jednak sporo bierze... Ja podzielam taką samą opinie jak Lucius - jak coś pisze, to żeby to wnosiło coś konstruktywnego. Niestety jak na każdym forum (nie da się tego przeskoczyć) jest też grupa osób, która jawnie spamuje - nazywajmy rzeczy po imieniu. Są osoby, których lwią częścią dorobku stanowią posty w dwóch działach: Powitania (typu: Hej <bmw2>) oraz Buma Design (tutaj w większości to posty a'la: Śliczna, gratki itd). Mnie to wsio ryba czy będę "Top posterem tygodnia", czy któryś tam w klasyfikacji - chodzi tylko o to, żeby część merytoryczna forum nie została wyparta przez bzdury. Dlatego nie wiem, czy w przypadku wprowadzenia tych tytułów nie lepiej byłoby stworzyć jeden temat gdzie każdy nowy by się wpisywał na listę, jak to jest na innych forach - ograniczyłoby to trochę takie nabijanie postów...

a co do tych plików graficznych typu logo bmw jestem jak najbardziej za... albo mozna też r4 r6 v8 v10 v12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest też grupa osób, która jawnie spamuje - nazywajmy rzeczy po imieniu. Są osoby, których lwią częścią dorobku stanowią posty w dwóch działach: Powitania (typu: Hej ) oraz Buma Design (tutaj w większości to posty a'la: Śliczna, gratki itd).

Hehe no dokładnie tak jest wystarczy przeglądnąć dorobek "postowy" co niektórych :lol:

r4 r6 v8 v10 v12

To jest całkiem niezły pomysł , nie bedzie wyscigu szczurów bo jest tylko 5 rang do zdobycia :)

R4 - do 100 postów

R6 - 101 do 200 postów

V8 - 201 do 500 postów

V10 - 501 do 2000 postów

V12 - powyzej 2000

Mozna jakies grafy zmontowac do tego i bedzie stykało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie idąc tym tropem to można by było znieść równie dobrze liczniki postów. Chociaż też nie podoba mi się ranking top piszących bo potem będą zarzuty typu ,że ktoś spamuje a ktoś pisze konkretnie. Nie przeskoczysz tego. Są ludzie ,którzy odpowiadają n a powitania i Ci którzy to olewają. I wszyscy są potrzebni ,każdy kiedyś zaczynał obcować z forum i każdy pewnie chciał zostać miło przyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych plików graficznych typu logo bmw jestem jak najbardziej za... albo mozna też r4 r6 v8 v10 v12

To mi się podoba.

Oj myślę, że jednak sporo bierze... Ja podzielam taką samą opinie jak Lucius - jak coś pisze, to żeby to wnosiło coś konstruktywnego. Niestety jak na każdym forum (nie da się tego przeskoczyć) jest też grupa osób, która jawnie spamuje - nazywajmy rzeczy po imieniu. Są osoby, których lwią częścią dorobku stanowią posty w dwóch działach: Powitania (typu: Hej ) oraz Buma Design (tutaj w większości to posty a'la: Śliczna, gratki itd). Mnie to wsio ryba czy będę "Top posterem tygodnia", czy któryś tam w klasyfikacji - chodzi tylko o to, żeby część merytoryczna forum nie została wyparta przez bzdury. Dlatego nie wiem, czy w przypadku wprowadzenia tych tytułów nie lepiej byłoby stworzyć jeden temat gdzie każdy nowy by się wpisywał na listę, jak to jest na innych forach - ograniczyłoby to trochę takie nabijanie postów...

Ale tacy od powitań i zachwytów też są potrzebni, chyba miło jest nowym, jeśli ktoś im odpowie w ich pierwszym poście i do tego pochwali ich Beemke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty:

"już otrzymałem fale krytyki za małego" i

8=o

8==o

8===o

8====o

8=====o

leżę i kwiczę.....proponowalbym cos w stylu:

1 post na auto gieldzie - STATUS: ZIOMEK JA TU TYLKO SPRZEDAJE

1 SPOT ZALICZONY --- OD RAZU PROMOCJA NA KLUBOWICZA

2 SPOTY ZALICZONE 0,7 postawione i wypite - PRZYJACIEL KLUBU

15 SPOTOW ZALICZONYCH x 0,7 wypite MAXBIMMER FAN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Trochę odkop, ale...

Nowy

Bywalec

Znawca BMW

Zaawansowany Użytkownik

MAXIBIMMER

Jak Wam się to widzi:?:

No mnie to akurat sie wogole nie widzi.

Co za roznica jaki kto ma tytul,ja nie przywiazuje do tego wagi.

Dla mnie liczy sie to, czy ktos pisze z sensem czy nie bo wlasnie chyba o to tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu a może, że tak powiem "poziom klubowicza" liczyc np na podstawie jekiejś średniej ważonej?

Np że nie tylko ilośc postów, ale ilośc podziekowan, czestość obecności na Spotach, ilosc nowych tematów, staż itp.

Wg mnie, wydaje mi, że jeśli ktoś dodaje naprawdę pomocnego posta w np dziale "Mechanika i Elektryka" to powinno mu sie to bardziej liczyć niz dodanie np posta w dziale "Powitania" typu "siemka" albo "witaj".

Żeby z czasem Forum sie nie zrobiło formą "Naszej-Klasy", że kazdy wali posty byle cokolwiek napisać by mieć, że tak powiem jak najwiecej znajomych czyli postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...