Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


III Zlot BMW w Skarbimierzu - 14.05.2006


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Witam.

Zapraszam na III ZLOT BMW który odbędzie się 14 maja na płytach lotniska w Skarbimierzu podczas wyścigów na 1/4 mili o "Puchar Dealerów".

BMW KLUB OPOLE zorganizował konkursy dla właścicieli bawarskiej marki: mini drifting, palenie gumy, najładniejsze oraz najstarsze auto marki BMW. Beemkowicze chcący wziąść udział w rywalizacji na dystansie 1/4 mili bedą mieli osobne klasy pojemnościowe (inne niz pozostali kierowcy):

PODZIAŁ NA KLASY DLA SAMOCHODÓW MARKI BMW:

KLASA 1 - silniki wolnossące o poj. 1,6 - 1,8 cm.

KLASA 2 - silniki wolnossące o poj. 2,0 cm.

KLASA 3 - silniki wolnossące o poj. 2,3 - 2,5 - 2,8 cm.

KLASA 4 - silniki wolnossące o poj. 3,0 - 3,5 cm.

KLASA 5 - silniki wolnossące o poj. powyżej 3,5 cm.

KLASA 6 - silniki diesel

Wjazd na lotnisko to wydatek 15zł.

Zapowiada się ciekawa impreza więc ZAPRASZAM SERDECZNIE.

Są chetni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy z 1.8 w e36 mialbym szanse z 1.8 w e30

skoro mają te same silniki, a E30 jest lżejsza to mógłbyś dostać.

Ale zalezy od statnu technicznego auta i od kierowcy przedewszystkim.

Spróbuj liczy się FUN :wink:

Ja moze będe, jakieś fotki porobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Ja mam szkołe akurat w ten weekend :? i mam watpliwosci czy uda mi sie urwac :?

Imprezka jest super przynajmniej w zeszłym roku było bardzo fajnie z tego co pamietam

to bylo w granicach 80 Beemek trudno okreslic jednoznacznie bo co chwile ktos przyjezdzał

ktos odjezdzał , ruch w interesie był spory :lol:

W zwiazku z tym zeby nasz co miesięczny miting Maxbimmer'a nie kolidował ze zlotem w

Skarbimierzu , to przerzucimy naszego spota na 21 maja bo bez sensu stawiac brać

Beemkarska przed wyborem jechac na lotnisko czy moze zostac we wrocławiu :wink:

Tak czy inaczej imprezke mozna polecic z czystym sumieniem , mialem gdzies filmik

robiony przez Saintmana wtedy jeszcze smigał E32 740iA jak znajde to postaram sie

wrzucic jakos linka <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
czym teraz śmiga Saintman o ile dobrze pamiętam to poznałem go na BMWKlub Polska i tam miał 2 BMW. Chyba taką bordową E32.

Miał E32 740iA Calypsorotmetalic znaczy sie taki kolorek jak ma moja buma a drugą

smigała jego żona biała E34 520i ale dawno go nie widzialem dlatego nie wiem

czym teraz smiga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos z Wrocka moze wyrusza? Bo w sumie jesczze nie blem w Skarbku, nawet nie wiem jak tam jechac na to lotnisko, poza tym zawsze przynajmniej w 2 auta raźniej....

Ja śmigam z Wrocka i w Skarbku już raz byłem :D

Tylko nie wiem czy dogonię Twojego furacza ;-)

Będę leciał przez Traugutta, Opolską i dalej, także jak Ci pasuje to możemy się jakoś zgadać :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana planów...

Za namową pewnego osobnika jadę przez Kamieniec Wrocławski->Jelcz Laskowice-> Skarbimierz

także jeśli nie sprawia Ci to różnicy to będzie raźniej przynajmniej na dwa auta ;-)

A jeśli poleciałbyś Opolską to calutki czas prosto aż do skrzyżowania w lewo na Brzeg i w prawo na Skarbimierz.

Enzo o której planujecie tam zjechać to może w jednym miejscu byśmy się ustawili.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broder lecisz na ksiaze małe, cały czas na Oławe, z Oławy na Brzeg Opolski cały czas przed siebie, przed Brzegiem masz taki rozjazd i Skarbimierz masz w prawo dalej masz drogowskazy na Osiedle Skarbimierz. Z osiedla trafisz jak po sznurku :wink:

Inna droga to na bielanach wpadasz na A4 i GO! aż na zjazd na brzeg, stamtad tez masz blisko :)

Jest 25% szans że się zjawie :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
czyli oglnie mowiac maxbimmer wbija w ten zlot? :shock: :roll:

Najwyrazniej na to wyglada... A szkoda. :(

Co to za defetyzm siejecie :lol: Enzo znasz mnie i generalnie wiesz ze na spoty nie

trzeba mnie nigdy namawiac 2 razy , tyle ze mam szkołe i nic na to nie poradze bo są

zajecia na ktorych musze byc :?

Inna sprawa , to mam nadzieje ze 21 przyjedziesz do nas wkoncu , bo jak nie to

napisze ze Outlaw Driver vel Enzo vel Naczelny Drifter IV RP wbija w naszego

spota :wink: :lol: bmw_beer happy_bmw

Aha jesli macie za duzo benzynki to polecam Autobana ile razy bym nie leciał do Skarbiego

przez A4 to zawsze wracałem na oparach , dziwna sprawa straszne opory toczenia na tej

autostradzie :lol: :lol: :lol: :lol:

A jesli chcecie lajtowo zajechac to lepiej przez Oławe / Jelcz Laskowice , blizej a przepał na

100km zdecydowanie moze byc jednocyfrowy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...