Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


III Zlot BMW w Skarbimierzu - 14.05.2006


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec Byq ustal konkretne miejsce naszego spotkania we Wrocku i godzine, tak zebysmy dojechali na czas i sie spotkali z Enzo. Ja mieszkam na sołtysowicach wiec tak czy siak wszedzie daleko, wiec kazde miejsce spotkania mi pasuje. Zdaje sie na ciebie ;)

Hyhyhyhy to rzeczywiście wszędzie daleko ;-)

Więc tak....

Proponowałbym się spotkać przy ZOO, przed samym wejściem albo pod drugą kładką jadąc od Grunwaldu.

Co do godziny to myślę że 9:30 byłoby w sam raz, tak żeby zajechać z 10-15 minut przed chłopakami,

ale co do godziny to niech się jeszcze Piotr wypowie, bo zapewne lepiej sie orientuje ile czasu zejdzie na dojechanie do Skarbka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wiezcorkie mwreszcie bede mial gotowe autko, jutro jade do wulkanizacji 10 oponek pozakladac (ciekawe jaka bedzie reakcja wulkanizatorow na to zlecenie :lol: )

Ja jak przyjezdzalem z 4 kompletami do zakladania , to odrazu wiedzieli o co chodzi i sie ptali gdzie beda palone , i pytali sie czy nie chce jeszcze moze kilku sztuk :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak epch to pech, ejchalem na zmaine oponek i dup.... lziak z zza rogu, oczywisce iz tylu mailem druty idowodzik zatrzymany :evil:

Ale, spoko ,spoko.... jakis gliniarz nie pokrzyzuje mi planow :mrgreen:

Oczywiscei jade z komplecikiem gum :)

Oj enzo enzo , ty to masz przeboje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrazenia po zlocie? ja bylem! podobno miala byc jakas zbiorka na BP przy legnickiej! oczywiscie BMW pokazalo Klase! M5 (E34) vs Porsche Carrera, piewnie wiecie co wygralo! <bmw_1> Palenie tez bylo dobre! Rzadzily oczywiscie M3.. E30 i E36.... heh... dobrze ze wzielem kamere! <bmw_1> wieczorkirm wysle Foty!! pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrazenia po zlocie? ja bylem! podobno miala byc jakas zbiorka na BP przy legnickiej! oczywiscie BMW pokazalo Klase! M5 (E34) vs Porsche Carrera, piewnie wiecie co wygralo! <bmw_1> Palenie tez bylo dobre! Rzadzily oczywiscie M3.. E30 i E36.... heh... dobrze ze wzielem kamere! <bmw_1> wieczorkirm wysle Foty!! pozdr..

nagrales gzdies mnie? E30 zcarne ONY 10UC

W sumie troche lipa bo musiale mspadaci nei zostalem na konkurs palenia gum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka jak najbardziej godna polecenia <bmw_1>

No i M5 pięknie pojechała, tylko koleś Lancerem trochę ciała dał i ze startem miał problemy, ale w końcu te 300KM to też trzeba się nauczyć okiełznać ;-)

Żałujcie którzy nie byli <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...