Rekomendowane odpowiedzi

Gość staszek
Będziemy chyba leciec A4? To ekipa Oława/Brzeg/okolice może ustawic się na parkingu Kauflandu, polecimy na A4 i poczekamy na ekipę wrocławską/GZ.

to tak mniej więcej o której się ustawiamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro od 10.00 jest wjazd, to około 9.00 trzeba by wyjechac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Mordulec

Tak jak Forest napisał , trzeba mieć trochę zapasu żeby być tam na 10:00

Na autobana wbijamy wspólnie z ekipą z Grupy Zachód .... zbiórka tradycyjnie pod Decathlonem około 8:30 a wyjazd 8:45 tak żeby spokojnie kolumną dolecieć na 10:00 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc "grupa oławska" najlepiej chyba jeśli spotkamy się o 8.45 na parkingu Kauflanda i punkt 9.00 wyjazd w stonę A4. Spotkamy się na parkingu przy autostradzie i stamtąd polecimy już razem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość staszek

sorki ale chyba popełniłem małą gape wpisałem się sam chcę zabrac żone córkę myslęze niebędzie problemu :?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Mordulec
Każdy uczestnik przebywająca na terenie Zlotu zobowiązany jest do posiadania identyfikatora, który otrzyma przy wjeździe/wejściu, warunkiem jest wpisanie się na listę uczestników do 03.06.2011r. w przypadku braku identyfikatora, osoba zostanie wyproszona z terenu spotkania.
Listy na forach zostały zamknięte.
sorki ale chyba popełniłem małą gape wpisałem się sam chcę zabrac żone córkę myslęze niebędzie problemu

No to chyba jednak masz problem z tego co wiem to Południowcy już zamówili identyfikatory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja niestety odpadam... auto jeszcze w rozsypce, pomalowany dopiero przód, a gdzie reszta + polerka i składanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym, ale "niestety" jestem na delegacji w Pamplonie. Eeeech, i znów pić to okropne hiszpańskie wino i siedzieć z Latynoskami, powoli mam dość... :P

Postaramy się nawiedzić Dom Dziecka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

z tego co wyczytałem to jest jakiś ośrodek na tym lotnisku czyli problemu z energią elektryczną chyba nie będzie ?? jakąś kawkę sobie zrobić,

miały być też wzory oświadczeń chyba do wydrukowania podobnie jak w gostyniu skąd to mam pobrać ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Będzie ktoś miał dwa wolne miejsca w aucie?

Zdaje się, że my będziemy mieć. Trzymają mnie z grafikiem do ostatniej chwili...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
miały być też wzory oświadczeń chyba do wydrukowania podobnie jak w gostyniu skąd to mam pobrać ??

Mógłby ktoś więcej wydrukować, by przed imprezą wypełnić - drukarka mi padła. Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
z tego co wyczytałem to jest jakiś ośrodek na tym lotnisku czyli problemu z energią elektryczną chyba nie będzie ?? jakąś kawkę sobie zrobić,

Regulamin - Oświadczenie - http://www.przeklej.pl/plik/regulami...c-002afb3f56jo

Stąd można pobrać :)

Mógłby ktoś więcej wydrukować, by przed imprezą wypełnić - drukarka mi padła. Z góry dziękuję.

My mamy dwie sztuki, więc jedną odstąpimy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do zobaczenia w sobotę o 8.30 pod Dekathlonem ,fajnie będzie jak polecimy na 20 bawarek do PNW.cwaniak.gifboberek.gif

Edytowane przez Krychu B5S

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka mała wskazówka dla dojeżdżających od strony Wawelna - http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=46-070%20Polska%20Nowa%20Wie%C5%9B&Submit=Szukaj&src=1&cId=&sId=&x=0&y=0 w Polskiej Nowej Wsi przed samym kościołem droga w prawo i cały czas prosto, po wjeździe do lasu 200/300m z prawej będzie brama wjazdowa <bmw_1>tam już nas zobaczycie ... żeby wjazd przebiegał płynnie - oświadczenie podpisane przez wszystkie osoby znajdujące się w pojeździe + 20 zł od samochodu, każdy otrzymuje identyfikator i udaje się na plac gdzie rozlokujemy samochody :wink:

Do soboty :grill:

Edytowane przez Cuba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta