Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie.

Panowie więc tak, sprzedałem audi i trzeba wrócić do bmw, bo innej opcji "ni" ma.

Postanowiłem zakupić bmw e36 coupe z silnikiem 2,5l 192ps. I tu moje pytanie, czy auto lata tylko i wyłącznie na sekwencji? czy "zwykła" instalka pociągnie temat?

No i napiszcie mi wasze ogólne spostrzeżenia.

Auto kupie i planuje przemyślane modyfikacje, tj dobra gleba plus jaikeś klasyczne koło, może BBS. Do tego co najwyżej mpak i z zewnątrz fitnito bo tam nie ma co poprawiać. Wnętrze to krem skórka, fotele z Mki, vadery. także żadnego agro tuningu nie będzie.

Jeszcze raz prosze was o opinie.

Pozdrawiam serdecznie, piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej poszukac juz z instalka. Kupisz, to za dobra sekwencje do R6 trzeba liczyc 2800-3000PLN. A jednak tych instalek jest sporo, ludzie gonia te samochody, a noz widelec uda ci sie znalezc ladneo zadbanego juz z zamontowana instalacja gazowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem ile napisz do http://www.maxbimmer.pl/members/4207-Nem i zapytaj!!!!

Juz bardziej za reke nie mozna trzymac :) Piotrek, napisz do niego i sie spytaj. Napewno Nem ci zadnego badziewu nie wcisnie, a jezeli cos bedzie dolegalo to ci o tym powie. Zawsze lepiej pierw szukac wsrod swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, wez otworz galy. Przeciez tam chyba ie ma ani jednej blachy ktora bylaby dobrze spasowana! Szczerze ci powiem ze nawet i 3tysi bym za niej nie dal, bo na dzien dobry kolejne 7 trzeba wlozyc, juz nie mowiac o oplatach z rejestracja. Samochod wyglada na bardzo zmeczonego, i to jest delikatnie mowiac. Odpusc sobie tego zloma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szukam dalej Panowie :) dziękuje że ogarneliście mi głowe :) właściciel twierdzi że auto jest ideał z berlina od dziadka, sto procent bezwypadkowy :/

Tak patrze za coupe, starszym bo wiadomo jak to z kaską i silniki biorę pod uwage od 1.8IS w górę :)

A i dziękuje ze mimo to iż jestem tu nowy to można z wami fajnie pogadać :) piwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemczech wszystkie samochody są od dziadków i osób które nie palą- tak sie przyjeło u handlarzy.

Na zachodzie nie ma młodych zbunkowanych kierowców którzy sie wyzywają na 325/328 bo tym jeżdzą dziadkowie do kościoła.

Przebiegi też rzadko mają 2 na przedzie- tak to juz tam jest.

Ale wina tez jest nas samych że chcemy kupic samochód w super stanie i małym przebiegiem- więc za 50zł ma sie ile klient sobie zyczy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...