Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Taka konserwacja blachy?


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mimo tego, ze nie jest to zwiazane z BMW, pomyslalem ze i tak sie spytam. A noz widelec ktos bedzie w stanie mi cos poradzic. Jakis czas temu przysiadlem do rozmow z Kolesiem, ktory ma na sprzedaz interesujace mnie autko. Przeslal mi chyba ze sto zdjec pokazujace, jak samochod jest pocisniety antykorozyjnie (mowi ze poprzedni wlasciciel tak zrobil, bo chciakl zrobic raz a dobrze). OK, zrobil raz, i napewno zrobil grubo, bo np przy kielichach jest taka warstwa tego oleju (czy smaru? nie wiem co sie uzywa) ze ledwo co kielichy widac. teraz pytanie, czy konserwacja odwalona w garazu tak moze wygladac? jest to przyklad, ze ktos zrobil "efektownie" czy raczej przyklad roboty spierniczonej albo moze taka, ze pod taka warstwa niczego nie widac? np spawow? Za wselka rade bede wdzieczny. Foty ponizej. Pozdrawiam i z gory dzieki bmw_beer

13-2.jpg

5-2.jpg

8-1.jpg

11-3.jpg

12-1.jpg

7-2.jpg

4-3.jpg

5-2.jpg

18.jpg

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Który rok auta

ja tam widze że gnije przynajmniej tak mi się wydaje a na kielichach jest pewnie pasta głusząca stosowana przeważnie na spawy

podejżewam że nie było auto oczyszczone z rdzy do 0 potem nie psiknoł nikt podkładem antykorozyjnym tylko wjechało auto do garaży kupili puszke "baranka" puszke pasty bitumicznej popsikano posmarowano a auto pod warstwą tego "zasłaniacza" bd gnić

takie moje zdanie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ekspertem w tej dziedzinie nie jestem,

ale jestem tego zdania,ze co za duzo to nie zdrowo (nawet jesli chodzi o konserwacje).

Po co tyle tego nawalone na tych kielichach ?

Kiedys tak grubo sie smarowalo jak sprzedawalo sie auto bite jako funkielnowke,zeby ukryc spawy albo inne slady naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi były spawane, nie wiadomo jak są zrobione w środku, tzn.czy rdza została, czy nie, ale to co z nich wycieka to konserwacja do profili zamkniętych i bardzo dobrze że wypłynęla, znaczy że jest jej odpowiednia ilość. Nie wiem jak spawnięte są progi, bo zdjęcia słabo to pokazują, ale widzę że nie sa to oryginalne blechy. Co do kielichów to trochę śmieszne bo to wyraźnie jest smar, a nie konserwacja, ani pasta głusząca. Nie wiem czym się kierował właściciel, ale na pewno nie wygląda to estetycznie. Co jest pod tym smarem, hmm...możemy tylko spekulować, ale może nic złego. W każdym razie pięknie będzie się kurz wklejał do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...