Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawia się kolejny raz i cena spada za każdym razem a wystartował od 7900 o ile pamiętam , po stronie kierowcy wygląda jak by nie miała listew wokół okien , listwy krawędziowe drzwi odstają czyli pewnie ruda je zeżarła , brakuje zaślepek i innych ******łek , auto na poprzednich aukcjach miało polskie blachy a teraz ma zamazane czyli coś sprzedający kombinuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nakładki progowe jakies takie porozpierdzielane przy przednim błotniku

-Mocno przesadzona gleba z przodu , jazda po wrocku raczej miszyn imposibyl (dziura na skreconych kołach i błotniki powyginane :lol: )

-Ja bym sie mocno zastanowił nad zakupem mysle ze potrzeba przynajmniej 4tysiaków ze to zrobic do normalnego użytku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam sie czepiasz Woz , zle mu sie cyferka wcisneła zamiast 9 wcinął 4 i wielkie halo :lol:

290 tys to połowa życia tego silnika przy dobrym traktowaniu :D ale po co sciemniać to nie rozumiem , chyba ze to taki chłyt martetindody :D

Ja swoja kupowałem z pełną swiadomoscią ze mam 305tys na blacie teraz mam juz 326tys i jest gitara :D mysle ze jakby mnie gosciu sciemnił ze było 205tys to bym od razu odpuscił zakup mojej E32 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowi ze on ta fura nie lata, stoi u niego i sie marnuje i tak naprawde nie pamietal jaki byl przebieg i strzelil z lba bo cos mu sie tak wydawalo. Fakt faktem, ze gdyby chcial skrecic przebieg to moglby to zrobic, ale twierdzi ze on sie w takie rzeczy nie bawi. Mysle, ze jak koles ma na liczniku 300 000 to jest duza szansa ze jest to realny przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że realny.

Ale widze jak większośc polaków patrzycie na przebieg.

Ja mieszkając na zachodzie nauczyłem sie na to nie patrzeć bo sam do roboty miałem tam prawie 90km w jedną !!!

A dziennie ok 200 robiłem, i to 90 km szybciej zrobiłem niz rano przejazd biskupina na krzyki :)

Więc u mnie liczy sie TYLKO jak silnik działą/ pracuje no i reszta samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie upewniam z czyms, co i tak podejrzewam :/ Gosc wyslal mi foty robione dzisiaj od spodu fury. Fura jest po prostu cala zafajdana w blocie wiec tez ciezko dokladnie zobaczyc. Dla mnie wyglada to w srednim stanie, ale chyba jedyna rzecza co mnie w miare trzyma przy tym samochodzie ktory na pierwszy rzut oka sie srednio prezentuje jest to, ze koles rzetelnie pokazuje to co chce widziec. Chcialem srodek, to przeslal mi foty srodka, i to tylko te ktore pokazuja gdzie sa przetarcia i pekniecia na skorze. Chcialem od spodu to przeslal foty ktore pokazuja gdzie jest wyzarte ruda. Mowi ze silnik i skrzynia wszystko ok. Jak sadzicie? Warto sie zainteresowac czy lepiej szukac dalej?

20100403229.jpg

i co to jest to okragle cholerstwo od spodu po lewej stronie? Pierwszy raz to widze?

20100403232.jpg

20100403230.jpg

20100403231.jpg

20100403233.jpg

20100403234.jpg

20100403235.jpg

Edytowane przez woz
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tak jesli ta Buma idzie z polanki a widze po wystawiajacym to zapomnij ze w niej cos jest dobre

gleba pewnie jest nie dla tego ze ma dobre sprezyny tylko dla tego ze moze ich nie byc albo sa pociete nie tyle odradzam co zabraniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mieszkam w tym miescie 23 lata z malymi przerwami i powiem ci ze nie spotkalem sie z niekatowanym autem z tej dzielnicy za wyjatkiem paru chandlarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...