Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

W nocy 28.04.2010 skradziono z mojej furki listwy boczne ( komplet ) M-Power. Model e36 TOURING. Na szczęście oszczędzili lusterka i felgi, Nie wiem na ile śruba zabezpieczająca jest przeszkodą dla złodzieji, ale się trochę martwię, żeby ich nie stracić... Listewki skosili mi z rogu Kościuszki i Gwarnej, 50 metrów od straży miejskiej...... Niedawno dokupiłem listewkę przednią od strony kierowcy, więc może się różnić od pozostałych. Nie liczę na to że je odzyskam. Już zamówiłem nowy komplet i mam pytanie:

Jak je przytwierdzić ( klej itp ), żeby zminimalizować ryzyko kradzieży??

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet nieprobowal ich przytwierdzac na stale, jak beda chciali to i tak wezma a po przyklejeniu straty moge bayc znacznie wieksze jak listwy tzn rysy wgnioty itd... Wyglada na to, ze ktos we wrocku kompeltuje M pakiet tylko na naszym forum sa juz 3 posty zderzak felga teraz listwy czekamy na progi lusterka i zderzak tylny ... RECE BYM POLAMAL !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maciek V2 mi dziś w nocy czyli z 29/30-04 też ukradli listwy boczne drzwiowe (z oznaczeniem mpower) z e36 touring. W niedziele zaś ukradli mi zderzak przedni z halogenami i rejestracją też w wersji mpower. Ja mieszkam na ul. Żmudzkiej czyli psie pole, spory kawałek drogi od Ciebie. Pomimo to można założyć, że to ci sami złodzieje. Zgłaszałeś na policję? Ja zgłaszam ale jak widzę jakie są warunki i podejście na Komisariacie Wrocław Psie Pole to nie liczę na jakiekolwiek kroki z ich strony w takich sprawach. Co do zabezpieczenia przed kradzieżą listw to chyba nie ma sposobu, bo jak przykleisz to tylko ci auto bardziej porysują demontując je. Ja mam na każdych drzwiach rysę po śrubokręcie przy listwach, gdyby były przyklejone tych rys pewnie by było po kilka na drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakaś plaga, czy tak zawsze było... Szczerze to dopiero od paru miesięcy mam BWM i nigdy bym się nie spodziewał, że takie problemy będą... Co do dodatkowego zabezpieczenia listw to rzeczywiście lepiej nie kombinować. Najgorsze jest to, że niedługo się na Psie Pole przeprowadzam, a widzę że w tamtych okolicach nieciekawie... Na policje nie zgłaszałem, bo wiem że to nic nie da. Wygraweruje sobie chyba jakieś specjalne oznaczenia od wewnątrz na częściach... Nie mam pomysłu jak z takimi skur*****mi walczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...