Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

szukalem z 2.5 a znalazlem coś takiego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13103571

Początkowo myslalem o tym silniku,pozniej przyszlo objawienie:),ale tak na początek do w miarę sprawnego acz spokojnego poruszania powinna wystarczyć.Auto mi się podoba:)

Zdjęcia rokują nieźle,wstepna rozmowa przez telefon też ok.Dopóki mi tel. nie padl,zdazylem sie dowiedziec,że facet sprzedaje,bo wykupuje mieszkanie.Auto ma od stycznia,byla uszczelka pod glowicą walnięta,ale wymieniona,splanowana glowica,wymieniony termostat.Do zrobienia hamulce przód(ma zrobić przed sprzedażą)i tuleja z tylu się tlucze.

Mówil też,że pewnie z tylu i przodu miala przygode,bo schodzi klar,ale że auto trzyma się prosto i przy większych prędkościach nie robi niespodzianek.

To chyba tyle-jutro okolo 19ej jadę oglądać.Jak ktoś chce,to zapraszam:)Auto stoi w okolicach tęczowej.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na PW odpisalem mhmm, skoro szukasz, poszperaj po jakiejs 525. Zawsze te 50 kucy roznicy, w spalaniu az tak wielkiej roznicy nie ma. Kiedys w BMW Trends byl opisany artykul. Testowali przez jakis dlugi czas 520 w budzie e34 i rowniez przyznali, ze wszystko OK, ale ten silnik na te bude jest troche za maly, ze powinien byc przynajmniej 2,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz też woz,że z czasem tych koni zaczyna brakować niekoniecznie z winy auta;)

Apetyt rośnie... itd.

Wiem,że pośpiech jest zlym doradcą,ale naprawdę brakuje mi auta.Gdybym bral z tym silnikiem to liczę się z tym,że pewnie za rok szukać będę 2.5 albo 3.0:)Tylko,ze teraz wydanie 7tysięcy nie jest większym bolem,natomiast na ladną 2.5(a gaz chcialbym zalozyc sam)to muszę przygotwać jednak tak o 4tys.więcej a to,choć możliwe to ze spinaniem się i zapożyczeniem większym niż bym chcial:)

Fajnie byloby znalezc taką e34,zeby byla zadbana,z wypasem i 2.5,ale chyba troche nie te pieniadze,więc się zastanawiam czy nie lepiej troche odpusc,ale znalezc niezly egzemplarz 2.0 czy też nie poczekać paru miesięcy(chociaż ta perspektywa boli....)

Szczerze-to szukanie robi się męczące:)I dla reszty Forumowiczów chyba tez:)

Dobra,zrobię tak-obejrzę tę e34,jeżeli na moje lamerskie ok będize ok,to na warsztat i jeśli git to biorę na jakiś czas,chyba,że trafi się w najbliższym tygodniu coś ciekawszego.Później się zobaczy:)

Edytowane przez Wilkov
''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że fura jest "normalan" zero tuningu raczej wszystko standart, napewna lampe przód wewnętrzną miała wymienioną i klar schodzi z maski.

Jeśli chodzi o szukanie, to szukając dobrej fury- która Ciebie w 100% zadowoli moga byc miechy, a czymś trzeba się turlać i ogładać może tą wymażoną.

Jeśłi będzi dobrze i bez większego wkąłdu finansowego bym sie zastanowił nad nią, 2,0 może i słąbszy ale LPG daje frajdy bo oszczędności są które sie zbiera na ta jedyną.

Daj znac jak tam oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oględiznach:)Bylem w poblizu wczesniej,nie bylo problemu,więc po przejażdżce i rozmowie.

Do zrobienia hamulce z przodu i tuleja z tylu. Za duzo nie pojezdzilem,bo korki wszedzie,ale silnik bardzo ladnie chodzi,generalnie auto ma parę wad,ale z cyklu pierdól:to co wymienilem do zrobienia,nieco przetarty boczek fotela kierowcy(chyba standard wyposażenia:) ),czujnik od temperatury klimy nie dziala,lekka rdza na rantach drzwi.W17letnim aucie to naprawdę nie dziwi i nie zniechęca:)Gaz dwa lata,normalnie pracuje.

Mialo auto przygody,bo i drzwi za kierowcą robione-na focie widać,że są troche krzywo spasowane,a jak je dzisiaj otworzylem to się potwierdzilo,ze nie fabryka je tak wlozyla.Ale po kostce brukowej jazda i hamowanie gwaltowne nie wykazują,żeby auto bylo poprzestawiane.

Sorzedający bardzo sensowny czlowiek,wczesniej latal e34 M5025(2.524V-dobrze kojarzę:) ),ale bez gazu i trochę bolalo go po kieszeni:)

Auto naprawdę godne uwagi,aczkolwiek jedno auto na forum zaprząta mi glowę i wstępne rozmowy zapowiadają,że prawdopodobnie tak:)Aż szkoda,że ta nie okazala się truchlem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...