Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A czym sie charakteryzuje m3 z silnikiem IS? normalny IS tylko ze z mpakietem? niby 2500 sztuk na caly swiat, ale wyszly niby takie modele z fabryki wogole? Nie slyszalem o tym. Ogolnie to wkurzaja mnie ogloszenia, w ktorych pisze ze wszystko jest super, idealne, niesamowite, bez wad etc etc na samochodzie 16 letnim. No i foty z tylka, ladne artystyczne pod katem, ktore tak naprawde niczego konkretnego nie pokazuja..

Ja w przyszlym tygodniu bede mial chwile wiec jesli to bedzie w moich rejonach miasta to moge podjechac, porobic jakies sensowne foty (przod, tyl, lewy bok, prawy bok, silnik) i powklejac. Daj tylko cynk w niedziele wieczorem czy sprawa nadal aktualna to z kolesiem sie umowie. Chetnie przejechalbym sie ISem..

Tak BTW, wiem ze w okolicach grunwaldzkiego byl, nie wiem czy dalej jest, na sprzedaz 3.0 m3..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Niech Ci poda VIN bo dla mnie to tak jak pisze Woz'u dziwny ten IS , pierwsze słysze o 4 drzwiowym ISie a po drugie w niemcowie sie zaczynaja od 2700 euro to czemu chce w polsce oddac za 8 patyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie wychodzily ale bardzo rzadko i faktycznie cos kolo 2500 sztuk ich wyszlo....no opis jest smieszny jednak faktem jest ze to zwykly iS w sedanie na M-pakiecie kompletnym z M3

Jesli chodzi zas o M3 to raczej nie stac mnie na amortyzacje takiego silnika tymbardziej ze ja robie duze przebiegi polska-holandia miesiecznie okolo 15-16 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wyglada na zadbanego, no ale te 4000 trzeba byloby dac wiecej. Chooociaz, skoro robisz az tak wielkie przebiegi, to podejrzewam, ze gaz i tak bys zakladal? W tym drugim to odpada ci koszt instalacji, wiec tak naprawde, cena de facto podobna..

A nie brales pod uwage jakies R6 na instalacji? o ile by sie znalazlo, to 328i naprawde spala malo jak na swoja pojemnosc.. (nie poruszajmy tego tematu o pojemnosci i spalaniu po raz setny ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie mialem problem z netem a dokladnie jego brak :( po dluzszym zastanowieniu sie i przedyskutowaniu tematu z żonką ktorej sie bardzo podoba E46 bede szukal wlasnie jakiejs E46 3,0 diesel zkonca produkcji czyli 2002-2003

Dziekuje za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...