Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem nowego zakladac,ale na stary temat chyba nikt nie patrzy a dośc szybko musze podjąć decyzję.

Do M50b25 vanos którą z tytułowych instalek zakladać?Gaziarze na podobnym poziomie.O ESGI2 uslyszalem tylko,że jest problematyczne.Fakt,że mówiła to konkurencja zakładająca Stag'a jest mało wiarygodny:lol:No dobra,muszę przyznać facetowi,że jeśli się uprę to mi założy i to ESGI choć osobiście nie poleca.

Proszę o rady.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem jaki gaz lepszy ale gdy ja glowkowalem nad gazem odeslali mnie do kolegi Danich'a forumowego speca od gazu proponuje sie do niego zglosic

http://www.maxbimmer.pl/threads/7396-%5Bsamael%5D-M50-stag200

To jego robota jak dla mnie bajka wszystko elegancko pod maska zero kabelkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją instalację montowałem w firmie AGAZ mieści się ona na terenie giełdy samochodowej.Koleś montuje instalacje ELPIGAZ i STAG ja za swoją instalacje STAG płaciłem 2150 zł i jestem zadowolony,zawsze u niego montuje i nigdy nie miałem problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zaglądnąć na www.lpg-forum.pl i tam zadać takie pytanie albo użyć opcji SZUKAJ :) Tam naprawdę dostaniesz fachowe porady bo duża większość ludzi z tego forum to gaziarze i masz tam oczywiście takie coś jak polecane zakłady na wybranych obszarze PL. Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej!

Co do ESGi2 to mogę się wypowiedzieć gdyż takowa miałem w swoim aucie.

Co prawda BMW e30 m40 1.6 ale nie mogę narzekać.

Miałem do wyboru kilka opcji ale gaziarz opisał mi każda z kolei za i przeciw oraz podał cenę za każdy konkretny zestaw.

Nie namawiał na jakieś konkretne i wspólnie wybraliśmy ESGi2.

Nie miałem żadnych problemów z ta instalacja. Myślę że jak zawsze zależny to od instalatora i jego rzetelności.

Serwisował mi e32 w gazie a ostatnio ratował mojego kolege któremu we Wrocławiu super gaziarz(nazwy podawać nie będę) chcieli wymienić parownik (a uszkodzony był elektrozawór) :shock:

Ten typ jest od przypadków trudnych i nie spotkałem się z kimś kto poprawił już tyle baboli po innych super gaziarzach a z którymi ja miałem do czynienia lub moi znajomi. Jedyny człowiek we Wrocławiu który potrafił zdiagnozować problem z gazem gaźnika solex 4a1 a zwiedziłem wszystkie powtarzam WSZYSTKIE firmy montujące gaz we Wrocławiu.:shock: i mogę książkę napisać na temat funkcjonowania i naciągania klienta. Szacun dla tych co w drzwiach mówili że nie dadzą rady.

a Pisze o tym bo wywnioskowałem że szukasz jakiegoś gazownika...

Polecam ESGi2 zrobiłem około 40000 tys km i.. nic... później zatarłem silnik :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...