Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jaki gwint do E46


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem co mogę nie polecić :) sam zastanawiałem się nad gwintem, ale jeżeli kupić to już porządnej firmy a to jest spory koszt :) kumpel niedawno założył gwint z allegro do passata, bodajże mts-technik i mówi, że nie jest zadowolony, bo mu coś tam tłucze i średnio chodzi :) od razu dodam, że ten kumpel jest najlepszym mechanikiem w Lubinie, więc raczej założył dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Też stoję przed wyborem, na dniach musze coś kupić, moje dodatkowe wymaganie jest takie, że auto dwa-trzy razy do roku, odbywać będzie podróż 1200km na pełnym możliwym załadunku, czy gwint da sobie z tym radę, kiedy podkręcę go na maksa w górę na tą trasę?

Aktualnie wygrywa AP. Zaleta to stosunek jaość/cena. Ale nie wykluczam niż droższego, ktoś coś może powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczesniej w e36 mialem ta technics czyy mts- jeden czort i wszystko było ok.

Bylem zadowolony.

Do e46 zakladalem/ wymienialem tylko sprężyny też tej firmy i bylo ok.

Teraz mam e39 i tez tej firmy zakładam- moj dostarczyciel nigdy mnie mjie zawiódł(dobrze dobrana sprężyną do silnika, modelu, wagi ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył siada dość mocno, możesz zobaczyć u mnie w galerii jak to mniej więcej wyglądało, a tył nigdy nie był maksymalnie opuszczony. W tej chwili przód mam maksymalnie opuszczony, ale wrzucając helpery da się zejść sporo niżej. Forest też ma gwint AP tylko że z regulacją twardości i zszedł sporo niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
max 3,5 tyś

Za tą kwotę masz d2 racing, kw 1(teraz mają promocję na gwinty), bilstein b14 nawet możesz dorwać w podobnej kwocie,widziałem na allegro za jakieś 3600. Jest jeszcze klika opcji. Zależy czy ma być beton, regulacja, czy tak pomiędzy, a może miękko.

A najlepiej to dzwon do Marleya z DB TUNIG. Poda Ci jakie ma ceny, zaproponuje coś dobrego do tej kwoty i według kryteriów jakie sobie upatrzysz.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi mi o to żeby była regulacja twardości...miło by było ;)

D2 racing czytałem, że za tą cenę średni???

kw 1 ? masz jakiś link???

no i kto ma numer do Marleya?

Edytowane przez mareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...